Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 26

FDA pripažįsta, kad "Pfizer" ir "Moderna" kovido injekcijos sukelia širdies uždegimą

(Paranormal) JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) sutiko pridėti įspėjamąjį ženklą prie "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna" kompanijų "vakcinų" nuo mRNA Wuhan koronaviruso (Covid-19), kurios sukelia "retus" širdies uždegimus vaikams ir jauniems suaugusiesiems.

Po to, kai iš viso pasaulio jau buvo gauta daugybė pranešimų, kad šios vakcinos yra nesaugios, ypač jauniems vyrams, FDA pagaliau ėmėsi informuoti amerikiečius, kad ir jie po injekcijos gali susirgti miokarditu ar perikarditu.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) Imunizacijos praktikos patariamasis komitetas (ACIP) taip pat nustatė, kad taip, mRNA nuodai nėra labai naudingi jaunų žmonių širdims ir gali sukelti rimtų sužalojimų ar mirtį.

Vis dėlto tiek FDA, tiek CDC tvirtina, kad šių injekcijų nauda gerokai viršija riziką, todėl vis dar ragina sveikus jaunus žmones pasiraitoti rankoves ir padėti "gelbėti gyvybes".

CDC teigia, kad net jei po injekcijos jaunam žmogui išsivysto širdies uždegimas, tikimybė, kad jis pasveiks, yra gana didelė, todėl, anot agentūros, galiausiai verta tai daryti.

"Primygtinai raginame visus 12 metų ir vyresnius asmenis, kurie turi teisę gauti vakciną pagal skubaus naudojimo leidimą, pasiskiepyti", - rašoma papildomame JAV Sveikatos ir socialinių paslaugų departamento (HHS) ir susijusios gydytojų bei visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnų grupės pranešime.

Tikimybė, kad nuo skiepų kils širdies uždegimas, yra "labai reta", tvirtina agentūra kartu su FDA ir CDC.

FDA, CDC ir HHS tyliai įspėja gydytojus atkreipti dėmesį į širdies uždegimo simptomus

Tuo pat metu visos šios agentūros tyliai ragina gydytojus visoje šalyje atidžiai stebėti pacientus po injekcijų ir ieškoti miokardito ar perikardito požymių. Teigiama, kad FDA pradeda "sąmoningumo didinimo" kampaniją, siekdama užtikrinti, kad gydytojai būtų informuoti apie riziką.

Ši žinia pasirodė tuo metu, kai sveikatos "institucijos" jau garsiai kursto baimę dėl naujausio kinų viruso varianto, vadinamo "Delta", kuris, jų teigimu, plinta, nes per mažai žmonių švirkščiasi.

Nors netikras "prezidentas" Džo Baidenas (Joe Biden) tikėjosi iki liepos 4 d. "paskiepyti" bent 70 proc. žmonių, gyvenančių Jungtinėse Valstijose, akivaizdu, kad jam nė iš tolo nepavyks pasiekti šio tikslo.

Vos pusė šalies gyventojų, jei apskritai gavo bent vieną skiepo dozę, todėl daugelis valstijų, norėdamos papirkti žmones ir priversti juos laikytis skiepų reikalavimų, kuria tokius triukus kaip skiepų "loterijos" ir nemokamas alus.

Kadangi vyriausybė mus visus labai myli ir nori, kad būtume sveiki (beje, tai buvo sarkazmas), ji stengiasi įbrukti šias adatas žmonėms į rankas "karštligišku greičiu", naudodama bet kokias priemones, kad pasiektų galutinį vyriausybės sprendimą.

Tiek Pfizer, tiek Moderna griežtai neigia, kad jų injekcijos kenkia jauniems žmonėms, o Moderna tvirtina, kad šiuo metu pastebimas labai padidėjęs širdies uždegimo atvejų skaičius yra visiškai "normalus".

Vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistemoje (VAERS), kuri fiksuoja tik gal vieną procentą visų vakcinų sukeltų pažeidimų, šiuo metu užregistruoti 347 pastebėti širdies uždegimo atvejai tik jauniems vyrams nuo 12 iki 24 metų.

"Geras draugas, kuriam sausio mėnesį buvo atlikta dviguba "Moderna" injekcija (jis dirba sveikatos priežiūros srityje ir buvo priverstas pasiskiepyti), pasidarė kraujo tyrimą ir jo kraujo plokštelių kiekis yra perpus mažesnis nei įprastai", - rašė vienas mūsų komentatorius.

"Gydytojas į tai nekreipė dėmesio ir pasakė, kad tai buvo laboratorijos klaida - net nepatikrinęs su laboratorija".

Daugiau susijusių naujienų apie kiniškojo viruso injekcijas rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheGuardian.com

NaturalNews.com

Straipsnio autorius: Ethan Huff. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau