Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 16

FDA prie "J&J covid" injekcijos pridės įspėjamąją etiketę apie "rimtą, bet retą" autoimuninį sutrikimą

(Paranormal) Džonsono ir Džonsono (Johnson & Johnson, J&J) "vakcina" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) netrukus bus paženklinta nauju JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) įspėjimu, kuriame teigiama, kad ši vakcina gali sukelti Guillain-Barré sindromą (GBS).

Be kitų mirtinai pavojingų šalutinių poveikių, kuriuos gali sukelti, "J&J" injekcija nuo Kinijos viruso oficialiai siejama su, FDA teigimu, "rimta, bet reta" autoimunine liga, dėl kurios įšvirkšto asmens imuninė sistema gali pulti pati save.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) duomenimis, buvo pranešta apie 400 GBS atvejų po injekcijos, susijusių su Kinijos viruso injekcija. Dauguma šių atvejų pasireiškė per dvi savaites po injekcijos, o demografinė dauguma - 50 metų ir vyresni vyrai.

Kaip rašo "The Washington Post", "keturi su situacija susipažinę asmenys" teigia, kad CDC Imunizacijos praktikos patariamasis komitetas (ACIP) turėtų aptarti šį klausimą artimiausiame posėdyje.

"GBS yra retas neurologinis sutrikimas, kai organizmo imuninė sistema klaidingai atakuoja dalį periferinės nervų sistemos - nervų tinklą, esantį už galvos ir nugaros smegenų ribų, - ir gali pasireikšti nuo labai lengvo silpnumo iki paralyžiaus, dėl kurio žmogus negali savarankiškai kvėpuoti", - aiškina daktarė Megan Redshaw iš LifeSiteNews.

Norite kentėti? Pirmyn ir pasiskiepykite kovido vakcina

Nors oficialiai teigiama, kad niekas iš tiesų nežino, kas sukelia GBS, yra aiškus ryšys tarp vakcinų ir staigaus bei greito jos atsiradimo. Kitaip tariant, GBS, atrodo, yra rimtas ir gana dažnas vakcinų šalutinis poveikis, net jei valdžia atsisako tai pripažinti.

FDA vis dar primygtinai tvirtina, kad Fauci skiepai nuo gripo yra saugūs ir verti rizikos, o tikimybė, kad skiepijamam asmeniui išsivystys GBS, yra minimali. Tačiau skaičiai byloja visai ką kita.

Remiantis naujausiais VAERS (vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemos) duomenimis, nuo 2020 m. gruodžio 14 d. pranešta apie 398 GBS atvejus, susijusius su skiepais nuo Wuhan gripo. Tik 76 atvejai yra susiję su "J&J" skiepais, 187 - su "Pfizer", o 159 - su "Moderna".

"Nenuostabu, kad aptinkama tokių nepageidaujamų reiškinių, susijusių su skiepais", - tvirtina buvusi FDA vyriausiojo mokslininko pareigas einanti daktarė Luciana Borio.

Remdamasi duomenimis, kuriuos FDA esą iki šiol surinko, Borio pareiškė, kad Fauci gripo injekcijų nauda "ir toliau gerokai viršija jų keliamą riziką".

CDC taip pat teigia, kad GBS rizika yra "reta" ir kad yra "nedidelė galima šio šalutinio poveikio rizika po" J&J injekcijos.

Pranešama, kad vienas 57 metų vyras iš Delavero (Delawar) mirė balandžio pradžioje, kai po injekcijos jam išsivystė GBS. Prieš tai vyras buvo patyręs insultą ir širdies priepuolį.

Trečios klasės mokytoja taip pat susirgo GBS praėjus maždaug trims savaitėms po injekcijos. "Stacie", kaip ją vadina žiniasklaida, po injekcijos kelis kartus teko skubiai vežti į skubios pagalbos skyrių, nes ji jautė stiprų apatinių galūnių tirpimą.

Galiausiai Stacie prarado gebėjimą ir stovėti, ir vaikščioti, o vėliau buvo paguldyta į ligoninę ir jai diagnozuotas GBS.

Dar vienam "J&J" vakcinos gavėjui Gary Spauldingui (Gary Spaulding) iškart po injekcijos prasidėjo stiprus galvos skausmas. Spauldingui buvo diagnozuota Laimo liga, tačiau ilgainiui pasireiškė stiprus tirpimas ir dilgčiojimas, kurie ilgainiui vis stiprėjo, todėl Laimo ligos diagnozė buvo pakeista į GBS diagnozę.

J&J injekcija taip pat siejama su mirtinais kraujo krešuliais ir paslaptingu odos pleiskanojimo sutrikimu, kuris pasireiškia netrukus po injekcijos.

Daugiau naujausių žinių apie rimtą riziką, susijusią su Fauci gripo injekcija, rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

NaturalNews.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau