Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 12

Švedijos gydytojai nori uždrausti "Pfizer" kovidų skiepą po to, kai buvo atskleistas subrangovų sukčiavimas

(Paranormal) Pfizer subrangovas kaltinamas duomenų klastojimu, pacientų neapakinimu, netinkamai apmokytų vakcinuotojų samdymu ir nepageidaujamų reiškinių nekontroliavimu atliekant kompanijos Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" klinikinius tyrimus.

Žurnale "British Medical Journal" (BMJ) paskelbtame straipsnyje atskleidžiama, kad bendrovė, pavadinimu "Ventavia Research Group", 2020 m. rudenį, likus keliems mėnesiams iki to, kai D. Trumpo administracija "karštligišku greičiu" skubiai pradėjo ją gaminti ir platinti, smarkiai manipuliavo "Pfizer" Kinijos viruso injekcijos III fazės tyrimu.

Įmonės informatorius pateikė šiuos atskleidimus, kurie paskatino 16 Švedijos gydytojų ir mokslininkų grupę išplatinti peticiją, raginančią "Pfizer" injekciją nebetaikyti Šiaurės Europos šalyje.

"Pranešama, kad kokybės patikrinimus atlikę darbuotojai buvo priblokšti aptiktų problemų kiekio", - pranešė "Sputnik News". "BMJ" (tyrimas) padarė išvadą, kad tyrimas kelia klausimų dėl duomenų vientisumo ir reguliavimo priežiūros".

Šešiolika peticiją pasirašiusių asmenų šiuos atskleistus faktus pavadino "itin rimtais" ir pridūrė, kad šalutinis poveikis, susijęs su "Pfizer" injekcijomis, yra "milžiniškas".

"Pavyzdžiui, vien Švedijoje per dešimt mėnesių, kai vyko vakcinacija, pranešta apie visiškai 83 744 įtariamus šalutinius poveikius - tai daugiau nei dešimt kartų daugiau nei visi šalutiniai poveikiai, apie kuriuos pranešta apie visus vaistus ir vakcinas per metus iš karto ankstesniais metais, iš viso apie 25 000 medžiagų, pabrėžė autoriai", - aiškino "Sputnik".

"Pfizer" daro, ką nori, nes FDA jai leidžia

Pfizer injekcijos ne tik kelia rimtą pavojų plačiajai visuomenei, bet ir atskleisti faktai pakerta visuomenės pasitikėjimą bendrovės siūlomais vaistais. Kiek kitų vaistų ir vakcinų tyrimų buvo panašiai manipuliuojama?

16 pasirašiusiųjų teigia, kad dabar jau aišku, jog "Pfizer" III fazės klinikinis tyrimas "nebuvo atliktas moksliškai priimtinu būdu". Tai taip pat reiškia, kad jo rezultatai "negali būti laikomi patikimais":

"... kartu su dideliu pranešimų apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas po skiepijimo, įskaitant daugelį sunkių, skaičiumi verčia mus, gydytojus, mokslininkus ir imunologus, labai susirūpinti, ypač dėl vaikų, kuriems gresia itin maža rizika susirgti rimta COVID-19 liga, tačiau kuriems gresia rimtas šalutinis poveikis", - pridūrė pasirašiusieji.

Kol nebus atlikta tinkama "Pfizer" injekcijos rizikos ir naudos analizė, pasirašiusieji ragina nedelsiant paskelbti šio vaisto moratoriumą visoms amžiaus grupėms.

Pranešėja Brook Jackson buvo atleista iš "Ventavia", įsikūrusios Teksase, regioninės direktorės pareigų. Pranešama, kad B. Džekson (Brook Jackson) atleista beveik iš karto po to, kai ji pateikė skundą JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA) dėl susidariusios situacijos.

Džekson pateikė BMJ dešimtis bendrovės vidaus dokumentų, nuotraukų, garso įrašų ir elektroninių laiškų, kurie pagrindžia jos teiginius. Tačiau FDA nenorėjo apie tai nė girdėti.

Bendrovė "Pfizer" taip pat ignoruoja Džekson susirūpinimą, nes siekia 2021 m. padidinti gaminamų injekcijų dozių skaičių nuo 2,5 mlrd. iki trijų milijardų. Kitais metais "Pfizer" taip pat planuoja pagaminti keturis milijardus savo injekcijų dozių, t. y. daugiau nei planuojama pagaminti tris milijardus dozių.

"Šios injekcijos yra tik dar vienas masinio naikinimo ginklas", - rašė vienas "Sputnik" komentatorius.

"Jau seniai laikas nutraukti šias eksperimentinės genų terapijos injekcijas "mirtis buteliuke", kurios, kaip įrodyta, neveikia", - rašė kitas.

"Ventavia" yra tipiškas Amerikos korporacijų korupcijos pavyzdys", - rašė dar vienas. "Švedai turėtų pasidomėti, kaip naudoti saugias vakcinas, pavyzdžiui, "Sputnik", ir atsisakyti savo trijų šalutinį poveikį sukeliančių, neveiksmingų "Pfizer", "Moderna" ir "AstraZeneca" injekcijų."

Kitas pažymėjo, kad jau seniai laikas surengti antrąjį Niurnbergo proceso etapą, kad būtų sprendžiama ši įsisenėjusi įmonių korupcijos problema.

Daugiau susijusių naujienų apie kinų viruso injekcijų keliamą pavojų ir neveiksmingumą galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

SputnikNews.com

Planet-today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau