Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 12

"Pfizer" prašo teismo atmesti informatoriaus ieškinį, nes vyriausybė, sutikdama dirbti su bendrove, žinojo apie sukčiavimą

Farmacijos milžinė "Pfizer" dabar teigia, kad ji neturėtų būti laikoma atsakinga už nusikalstamus veiksmus, susijusius su jos Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcina", nes vyriausybė, suteikdama leidimą, apie juos žinojo.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Pranešėjo Brook Jackson (Džeksono) advokatas sakė gynėjui, kad savo argumentuose Pfizer iš esmės pripažino, jog elgėsi neteisingai, tačiau teigia, kad neturėtų būti jokių pasekmių, nes JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) palaimino apgaulingus klinikinius tyrimus. (Susiję: FDA patariamoji valdyba, kuri leido vartoti injekcijas, paremtas apgaulingais duomenimis, yra finansiškai susijusi su "Pfizer").

Pagal Melagingų skundų įstatymą, kuriuo remiantis buvo pateiktas Džeksono ieškinys, pranešėjams gali būti atlyginta už konfidencialų sukčiavimo, dėl kurio federalinė vyriausybė patiria finansinių nuostolių, atskleidimą.

Galima kliūtis ir naujausia "Pfizer" gynybinė pozicija yra 2016 m. JAV Aukščiausiojo Teismo sprendimas, kuriuo išplėsta teisinio principo, vadinamo "reikšmingumu", taikymo sritis. Dėl to buvo priimta nemažai federalinių teismų sprendimų, kuriais ieškiniai dėl sukčiavimo, pareikšti pagal Melagingų ieškinių įstatymą, buvo atmesti.

"Kaip išaiškino Aukščiausiasis Teismas, jei vyriausybė ir toliau mokėjo rangovui, nepaisant rangovo sukčiavimo, sukčiavimas nebuvo laikomas "reikšmingu" sutarčiai", - praneša The Defender.

Advokatas Robertas Barnesas (Robert Barnes) teigia, kad "Pfizer" argumentas yra tas, kad bendrovė gali išsisukti nuo atsakomybės už sukčiavimą, jei vyriausybė ir toliau išrašinėja čekius, nors ir žino apie jį.

Pfizer žlugdė Kongreso pataisą, kuri būtų sugriežtinusi Melagingų ieškinių įstatymą

2021 m. Kongresas pristatė False Claims Amendments Act, kuriuo buvo siekiama sustiprinti False Claims Act nuostatas dėl kovos su atsakomaisiais veiksmais, taip pat nustatyti naujas apsaugos priemones, neleidžiančias pramonės lygmeniu sudaryti juodųjų sąrašų pranešėjams, siekiantiems įsidarbinti.

Po penkių mėnesių "Pfizer" pasamdė gerų ryšių turintį lobistą, žinomą kaip Hazen Marshall, kartu su advokatų kontora "Williams & Jensen", kad lobistai prieštarautų šiam įstatymo projektui. Pasirodo, "Pfizer" praeityje dėl kitų sukčiavimo sveikatos priežiūros srityje atvejų turėjo išmokėti milijardus dolerių.

Nuo 2021 m. lapkričio mėn. dėl "Pfizer" kišimosi į šį įstatymą Kongresas nesiėmė jokių tolesnių veiksmų dėl įstatymo dėl melagingų ieškinių pakeitimų.

"Pfizer", viena iš daugiausiai baudų pasaulyje gavusių farmacijos bendrovių, nori susilpninti įstatymus, kurie verčia ją atsakyti", - sakė Barnesas gynėjui.

Džeksono bylos baigtis reikšminga ne tik Džeksonui. Tai labai svarbi byla visai Amerikos visuomenei, nes nuo jos priklausys, kaip ateityje farmacijos pramonė galės sukčiauti ir kenkti žmonėms be jokių pasekmių.

"Ši byla nulems, ar "Big Pharma" galės apgaudinėti Amerikos žmones, naudodama pavojingą vaistą, kuris kenkia milijonams žmonių, ir nesiimti jokių teisinių priemonių, nes, jų teigimu, vyriausybė prisidėjo prie sukčiavimo", - sako Barnesas.

"Brukas [Džeksonas] iškėlė Qui Tam ieškinį ir atsakomąją atleidimo iš darbo bylą prieš "Pfizer" ir kitus asmenis dėl žmonių apgaudinėjimo, susijusio su "Pfizer" melagingais patvirtinimais JAV gynybos departamentui apie vakcinos COVID-19 saugumą ir veiksmingumą."

Beje, Qui Tam byla leidžia asmenims ir kitiems subjektams, turintiems įrodymų apie sukčiavimą federalinių programų ar sutarčių atžvilgiu, paduoti į teismą kaltininką Jungtinių Valstijų vyriausybės vardu.

"Ji dalyvavo klinikiniuose tyrimuose, tapo ypatingo piktnaudžiavimo liudininke, pranešė apie tai ir buvo greitai atleista", - pridūrė Barnesas.

Rugpjūtį Barnesas ir jo teisininkų komanda pateiks prieštaravimo santrauką dėl "Pfizer" prašymo atmesti ieškinį. Sprendimas dėl to gali būti priimtas iki 2022 m. rudens.

"Tai išryškina, kokia beprotiškai korumpuota yra ir "Pfizer", ir vyriausybė", - rašė kažkas, kas skaito "The Defender". "Dvi blogybės nedaro teisybės. Jei vyriausybė žinojo apie nusikaltimus ir sudarė sąlygas jiems vykti, ir "Pfizer", ir vyriausybė turėtų būti nubausta."

Naujausius pranešimus apie Fauci skiepus nuo gripo galite rasti svetainėje Vaccines.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto