Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 6

JAV kariams, gavusiems mRNA vakciną, dažniau pasireiškė širdies uždegimas - tyrimas

(Paranormal) Neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad JAV kariams, gavusiems mRNA vakciną nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), dažniau pasireiškė širdies uždegimas. Birželio 29 d. žurnale "JAMA Cardiology" paskelbtame tyrime teigiama, kad 23 anksčiau buvę sveiki vyrai, kurių amžiaus vidurkis buvo 25 metai, per keturias dienas po skiepijimo skundėsi krūtinės skausmais. Jame pažymėta, kad šis skaičius buvo didesnis, nei buvo numatyta ankstesniais vertinimais.

Tyrime paminėta, kad visi dalyviai gavo "Pfizer/BioNTech" arba "Moderna mRNA COVID-19" vakcinas, abiem atvejais reikėjo dviejų dozių. Jame priduriama, kad 19 tyrimo dalyvių buvo aktyvūs kariškiai, gavę antrąją vakcinos dozę. Kiti savanoriai buvo gavę tik vieną dozę arba buvo išėję į atsargą.

Be to, visi dalyviai, kurių amžius buvo nuo 20 iki 51 metų, buvo pasveikę arba gydėsi nuo miokardito arba širdies raumens uždegimo. Aštuoniems tyrimo dalyviams buvo atlikti diagnostiniai skenavimai. Vėliau jiems buvo nustatyti širdies uždegimo požymiai, kurių nebuvo galima paaiškinti kitomis priežastimis.

Toliau tyrime buvo teigiama, kad remiantis bendrosios populiacijos vertinimais, miokardito atvejų skaičius iš 436 000 vyrų karių, kurie baigė dviejų dozių schemą, būtų aštuoni arba mažiau.

Tyrime minimi įvertinimai sutapo su išorinės ekspertų grupės, patariančios Ligų kontrolės ir prevencijos centrams (CDC), rekomendacijomis. Pasak ekspertų grupės, pranešimų apie miokarditą buvo daugiau tarp vyrų ir praėjus savaitei po antrosios vakcinos dozės, palyginti su bendra populiacija. Be to, ekspertų grupė paminėjo, kad 1 milijonui paskiepytų žmonių teko apie 12,6 miokardito atvejų.

Atsižvelgdamos į ekspertų grupės išvadas, JAV reguliavimo institucijos į abiejų mRNA vakcinų informacinius lapelius įtraukė įspėjimą apie miokarditą. Nepaisant to, kad širdies uždegimo pavojus dažniausiai pasireiškė jauniems vyrams, sveikatos priežiūros institucijos tvirtino, kad miokarditas po skiepijimo buvo retas atvejis, o vakcinos apsauga nusveria nepageidaujamų reakcijų riziką.

Tyrimas sustiprino kariuomenės nuogąstavimus dėl COVID-19 vakcinacijos

Dar šių metų balandį CDC pradėjo tirti galimą mRNA vakcinų ir miokardito ryšį. Jis sekė po ankstesnio Izraelio sprendimo ištirti daugiau kaip 60 pranešimų apie širdies gleivinės ir širdies raumens uždegimo atvejus. Ši Artimųjų Rytų šalis savo piliečiams naudojo "Pfizer" / "BioNTech" vakciną. (Susiję su šia tema: PAGRINDINIS "Šalutinis poveikis": Širdies uždegimas visame pasaulyje dėl covid-19 vakcinų sukelto kraujo krešėjimo).

2021 m. balandžio pabaigoje "BloombergQuint" pranešime teigiama, kad Izraelio sveikatos priežiūros institucijos tyrė, ar "Pfizer" / "BioNTech" vakcina COVID-19 yra kaip nors susijusi su širdies uždegimais. Izraelio sveikatos apsaugos ministerija tyrime teigė, kad vyriausybė nustatė 62 miokardito ir perikardito - pastarasis yra širdies gleivinės uždegimas - atvejus. Du pacientai mirė, o kiti pasveiko.

Tuo tarpu "Pfizer" pareiškime teigė, kad žino apie pranešimus apie širdies uždegimus Izraelyje. Tačiau ji tvirtino, kad "nėra įrodymų", jog miokarditas yra rizika, susijusi su jos mRNA vakcina, ir kad priežastinis ryšys tarp jų "dar nenustatytas". "Pfizer" pareiškime teigiama: "Mes nepastebėjome didesnio miokardito atvejų skaičiaus, nei būtų galima tikėtis bendroje populiacijoje".

JAMA kardiologinis tyrimas tik sustiprino abejones dėl vakcinos tarp ginkluotųjų pajėgų. Dar 2021 m. vasarį keli aukščiausi kariuomenės pareigūnai teigė, kad maždaug trečdalis tarnybos narių atsisakė skiepų nuo COVID-19. "Mūsų pirminis žvilgsnis ... [į] labai ankstyvuosius duomenis yra toks, [kad] priėmimo lygis yra kažkur dviejų trečdalių teritorijoje. Ir, žinoma, skirtingose grupėse tai skiriasi", - sakė Jungtinio štabų vadų komiteto direktoriaus pavaduotojas operacijoms generolas majoras Džefas Taliaferro (Jeff Taliaferro).

Nacionalinės gvardijos biuro operacijų vadovas generolas majoras Stivenas Nordhauzas (Steven Nordhaus) teigė, kad gvardiečiai vakciną priima maždaug "nuo dviejų trečdalių iki 70 proc.". Tai atspindėjo Taliaferro pateiktą vertinimą. COVID-19 skiepijimas ginkluotosiose pajėgose nėra privalomas, tačiau kai kuriose karinėse įstaigose įvestos taisyklės, suteikiančios paskiepytiems kariams daugiau laisvės nei nepaskiepytiems.

Apsilankykite svetainėje VaccineInjuryNews.com ir perskaitykite daugiau straipsnių apie mRNA COVID-19 vakcinų keliamą riziką.

Šaltiniai:

News.Trust.org

BloombergQuint.com

TheEpochTimes.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau