Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 30

PAGRINDINIS "Šalutinis poveikis": Širdies uždegimas visame pasaulyje dėl covid-19 vakcinų sukelto kraujo krešėjimo

(Paranormal) Kad suprastume, kodėl tiek daug žmonių visame pasaulyje, tarp jų ir sveikų jaunų žmonių, staiga suserga širdies uždegimu vos paskiepyti nuo "Covid-19", turime išsiaiškinti šio pavojingo uždegimo šaltinį. Kai giliosiose venose susidaro kraujo krešulių, tai vadinama giliųjų venų tromboze (GVT), ir tai gali įvykti, jei kas nors pažeidžia kraujagyslės gleivinę arba dėl ko nors kraujas lengviau kreša. Taip atsitikus vieną kartą, paprastai atsiranda daugiau kraujo krešulių. Dauguma Amerikos medikų yra visiškai "užklimpę" ir negali išsiaiškinti, kas sukelia kraujo krešulius. Jie lengvai galėtų pradėti nuo kraujagyslių tyrimo, ieškodami mRNA gaminamų "baltymų", kuriuos vakcinos, pertvarkydamos ląsteles, paskleidžia po neseniai "Covid" skiepytų aukų organizmą.

Neseniai "Covid" vakcinų mokslininkų, kurie neseniai prabilo, dėka dabar galime suprasti, kad tokiais širdies uždegimo atvejais egzistuoja didesnė nei įprastai kraujo krešulių susidarymo rizika, nes širdis yra pervargusi stumti kraują pro visas tas "kelio kliūtis" - baltymus, prionus ir ligas imituojančius fragmentus, plūduriuojančius kraujo kanaluose, prilimpančius prie vidinių kraujagyslių sienelių ir sukeliančius pažeidimus bei stiprų uždegimą.

Covid-19 mRNA vakcinos nurodo jūsų ląstelėms gaminti neribotą kiekį baltymų ir prionų, kurie užkemša kraują ir sukelia širdies uždegimą.

Gyslose vykstančio uždegimo ir krešėjimo derinys sukelia venų tromboemboliją (VTE). Štai kodėl visi vakcinų Kovid-19 gamintojai praleido klinikinius tyrimus ir gavo "skubaus naudojimo leidimus" švirkštams, nes FDA ir CDC juos laiko "medicininiais eksperimentais", ir tai tebevyksta dabar. Tai vienas didžiulis medicininis eksperimentas, sukeliantis kraujo krešulius, širdies uždegimus ir mirtį, tačiau visi gydytojai yra tiesiog suglumę ir sutrikę.

Kokia paslaptis, ar ne? Negalėjo tai būti neišbandyti, nesaugūs, prionus kuriantys skiepai nuo kiniško gripo, ar ne? Amerikoje jokiam asmeniui ar organizacijai neleidžiama net užduoti tokio klausimo.

Gydytojai ir virusologai vis tiek kaltins bet ką, tik ne vakcinas, įskaitant autoimuninius sutrikimus, tokius kaip Krono ar liupusas. Netrukus jie kaltins ne vakcinas, o "Delta variantą" Kovid.

Jūsų kraujas, jei jums buvo įskiepyta Covid-19 mRNA, dabar pamažu užsikemša ir kreša, bandydamas "apsisaugoti" nuo baltymų, kuriuos dabar kuria jūsų pačių ląstelės - tokių, kurie imituoja mirtinas Kinijos gripo viruso atmainas. Jūsų kraujas, tekantis pro šiuos krešulius, taip pat gali papildyti krešulį, todėl krešuliai tampa didesni ir pavojingesni, sustiprindami krešėjimo veiksnį. Tuomet didėja uždegimas, o širdies priepuolio tikimybė smarkiai išauga.

Atsakymas į painią širdies uždegimo "paslaptį" iškart po Covid-19 vakcinacijos

Tai atsakymas į "paslaptį", kodėl visiškai sveiki jauni suaugę žmonės visame pasaulyje patiria širdies uždegimą praėjus kelioms dienoms po "Covid-19" vakcinacijos. Net baltyminis krovinys, esantis ne RNR vakcinose, gali sukelti uždegimą ir kraujo krešėjimą, todėl nė vienas "vaxers" nėra saugus. CDC vėl melavo.

Žinoma, širdis serga uždegimu, jei didžiosios venos yra užkimštos virusą imituojančiais baltymais, kurie prilimpa ir prie vidinių kraujagyslių sienelių. Žinoma, kad visas žmogaus kūnas kenčia nuo didžiulio uždegimo, kai imuninė sistema pripažįsta, kad ją nuolat atakuoja į virusą panašių mutavusių fragmentų armija.

Apsilankykite CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote toksinę Covid injekciją ar dvi ir patiriate šalutinį poveikį, kraujo krešulius ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad gautumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengus skiepais. Taip pat apsilankykite "PharmaDeathClock", kur rasite daugiau informacijos ir patvirtintos statistikos apie tragedijas alopatiniame "traukinyje", kuriuo važiuoja 200 milijonų amerikiečių.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

LabBlog.UofMhealth.org

NaturalNews.com

Autorius: Ethan Huff. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau