Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 12

Britų modelis mirė praėjus kelioms dienoms po to, kai pasiskiepijo "AstraZeneca" vakcina

(Paranormal) Kipre gyvenanti britų manekenė mirė praėjus daugiau nei dviem savaitėms po to, kai buvo paskiepyta AstraZeneca Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcina. Stephanie Dubois pirmąją "AstraZeneca" vakcinos dozę gavo 2021 m. gegužės pradžioje. Tuomet 39 metų moteris buvo skubiai nugabenta į ligoninę, kur ją ištiko koma ir galiausiai ji mirė.

Pastaruosius penkis mėnesius S. Dubois gyveno Tsada kaime vakariniame Kipro Pafoso rajone. Pirmąją "AstraZeneca" vakcinos dozę ji gavo gegužės 6 d. Pafoso mieste - rajono sostinėje. Vėliau modelis socialiniame tinkle "Facebook" paskelbė, kad po skiepo jautėsi "siaubingai".

Kitą savaitę ji pasidalijo savo patirtimi po to, kai vieną rytą atsibudo. "[Prabudau] jausdamasi gerai, o po valandos - visą kūną surakino drebulys, visi sąnariai surakinti, sunkiai kvėpavau. [Buvau sušalusi iki kaulų, nuolat skaudėjo galvą ir svaigino galva". Dubois pridūrė, kad ja pasirūpinti atvyko tėvai. Jai buvo atliktas COVID-19 testas, kuris buvo neigiamas. "Galbūt man pasireiškė užsitęsusi reakcija į [COVID-19 injekciją] praėjusią savaitę", - sakė ji.

Gegužės 14 d. modelis dėl kvėpavimo sutrikimų buvo nuvežta į sostinės Nikosijos bendrąją ligoninę (NGH). Tą dieną ji socialiniame tinkle "Facebook" parašė, kad jos baltųjų kraujo kūnelių skaičius buvo didelis ir gydytojai nežinojo, kas tai sukėlė. Dubois spėjo, kad ją ištikusios būklės buvo arba "užsitęsusios reakcijos" po skiepo dalis, arba ji "pasigavo kažką kito", kas pakenkė jos imuninei sistemai.

"Esu visiškai išsekusi, [neturiu] jokios energijos, skauda visą kūną, skauda ir silpsta sąnariai. Tiesą sakant, šis rytas mane tikrai išgąsdino. Išbraukiau savaitės dienotvarkę ir šį laiką skirsiu poilsiui ir formos atstatymui", - rašoma likusioje Dubois žinutės dalyje. Jos draugas Andrew Powersas (Andrew Powers) sakė, kad gegužės 19 d. modelis paniro į komą ir "nesitikėta, kad iš jos išbris".

Vietos Kipro žiniasklaida pranešė, kad Dubois patyrė kraujavimą į smegenis ir gegužės 22 d. popietę mirė. NGH pareigūnas sakė, kad ją ištiko "rimtas trombozės epizodas", tačiau kiti sveikatos priežiūros pareigūnai teigė, kad ji neturėjo jokių gretutinių ligų. Tuo tarpu Kipro valstybinės sveikatos paslaugų organizacijos atstovas spaudai Charalambos Charilaou sakė, kad Europos vaistų agentūra ištirs britų modelio mirtį.

Kraujo krešuliai po "AstraZeneca" skiepų nusinešė paskiepytų žmonių gyvybes

Kipro pareigūnai greitai apgynė "AstraZeneca" vakciną, nepaisant Dubois mirties.

Sveikatos apsaugos ministerijos patarėja daktarė Maria Koliou, kalbėdama su Kipro transliuotoju, sakė, kad ministerija tikisi "labai nedidelio tokių incidentų skaičiaus" skiepijant jaunesnius žmones. Ji pridūrė, kad ministerijos epidemiologų grupė turėtų aptarti "AstraZeneca" vakcinos šalutinį poveikį ir ar bus ribojamas jos vartojimas pagal amžių.

Sveikatos apsaugos ministerijos Farmacijos tarnybos direktoriaus pavaduotoja Helena Panayiotopoulou sakė, kad kraujo krešulių susidarymo atvejai sudaro tik nedidelę dalį, palyginti su bendru paskiepytų žmonių skaičiumi. NGH Hematologijos departamento direktoriaus pavaduotojas Dr. Marios Antoniades pareiškimuose CyBC teigė, kad ne visi po skiepijimo įvykę tromboziniai incidentai yra susiję su COVID-19 vakcina. Jis pridūrė, kad rekomendacijos, kuriose vengiama naudoti "AstraZeneca" vakciną jaunesniems žmonėms, "nėra moksliškai pagrįstos".

Praėjusį mėnesį panašus atvejis įvyko Jungtinėje Karalystėje, kai po vakcinacijos mirė 27 metų lauko paslaugų inžinierius Jackas Lastas (Jack Last). Šis "sveikas ir darbingas" Suffolko valstijos gyventojas pirmąją "AstraZeneca" vakcinos dozę gavo kovo 30 d. Trinity Park masinio skiepijimo centre Ipsviče. Balandžio 9 d. J. Lastui pradėjo skaudėti galvą, todėl jis buvo nuvežtas į Addenbruko ligoninės Kembridže skubios pagalbos skyrių.

Paaiškėjo, kad galvos skausmai buvo "kraujavimo į smegenis" simptomai, dėl kurių Lastas mirė balandžio 20 d. - praėjus 11 dienų po to, kai buvo skubiai atvežtas į ligoninę. Jo vyresnioji sesuo Jasmine sakė, kad Džeko mirtis buvo gana neįprasta. "Buvo labai neįprasta, kad Džekas apskritai jautėsi blogai. Mano žiniomis, jis... niekada neturėjo nė vienos nedarbo dienos dėl ligos", - sakė ji.

Lastų šeima sakė, kad nekomentuos Džeko mirties aplinkybių, kol negaus skrodimo rezultatų. "Laukiame, kol bus patvirtinti skrodimo rezultatai ir apklausos data, tačiau manome, kad jo mirtis susijusi su vakcina", - sakė Jasmine.

Apsilankykite svetainėje VaccineDeaths.com ir perskaitykite daugiau pranešimų apie kraujo krešulius, susijusius su "AstraZeneca" COVID-19 vakcina.

Šaltiniai:

TheScottishSun.co.uk

Cyprus-Mail.com

DailyMail.co.uk

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau