Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 9

Štai kaip atrodo kraujo krešulys, kai skystas kraujas virsta pusiau kieta želatinine mase jūsų organizme

(Paranormal) Profesionalūs futbolininkai griūna aikštėje ir patiria širdies priepuolius todėl, kad jų kraujas virsta pusiau kieta želatinine mase dėl smailių baltymų "vakcinos" injekcijų. Dėl šios priežasties kovidų vakcinos vis dažniau vadinamos "krešulių injekcijomis".

Akivaizdu, kad kai jūsų kraujas nustoja funkcionuoti kaip skystis ir pradeda virsti kietuoju, jis nebegali tekėti kraujotakos sistema. Per kelias sekundes jūsų smegenys netenka deguonies ir jūs prarandate sąmonę. Štai kodėl tiek daug žmonių, kurie vartoja kovido "clot shot" injekcijas, miršta arba praranda sąmonę.

Taip nutinka ir naujienų laidų vedėjams (tiesioginiame eteryje), pavyzdžiui, šiam Brazilijos reporteriui, kuris, viešai pasigyręs, kad vartojo kovido vakcinos injekcijas, prarado sąmonę ir prarado sąmonę viduryje savo laidos:

Prieš prarasdamas sąmonę jis net parašė "Twitter": "Vakcinos gelbsti gyvybes" ir paragino visus pasiskiepyti. Pranešama, kad pakeliui į ligoninę jį ištiko penki širdies smūgiai.

Toliau pateiktame paveikslėlyje, padarytame 2018 m. prieš skiepijimąsi, matyti, kaip gali atrodyti didelis, nepažeistas kraujo krešulys (taip, paveikslėlis tikras):

Vakcinos, kraujo krešuliai, skiepai, COVID, mRNA, spyglių baltymas, va

Šis konkretus nepažeisto kraujo krešulio vaizdas buvo padarytas prieš kovidą, iš paciento, kuris, kaip pranešama, "iškosėjo" visiškai nepažeistą krešulį, primenantį raudonąjį koralą arba medžio šaknis. Iš NEJM:

Į intensyviosios terapijos skyrių buvo paguldytas 36 metų vyras, kuriam paūmėjo lėtinis širdies nepakankamumas. Įdėjus pagalbinį skilvelio aparatą ir pradėjus antikoaguliacinį gydymą, išsivystė hemoptiazė, ir jis atsikratė dešiniojo broncho medžio trombo.
Tai reiškia, kad jis tiesiogine to žodžio prasme iškvėpė visą vidinį plaučių oro takų liejinį, susiformavusį į didžiulį kraujo krešulį.

Pasak naujienų pranešimo, "ligoninėje dirbantys gydytojai teigė, kad vyras iškart pasijuto geriau po to, kai iškosėjo krešulį...".

Galime tik įsivaizduoti.

Nors ši konkreti nuotrauka padaryta ne nuo kovidų vakcinos nukentėjusio asmens, ji gerai atspindi tai, kas vyksta žmonių, vartojančių mRNA kovidų vakcinas, organizmuose. Vakcina veikia kraujo krešėjimo sistemą ir kai kuriems žmonėms sukelia greitą kraujo susitvenkimą net jam tekant arterijomis.

Arterinio kraujo krešuliai retai atrodo taip, kaip pirmiau parodytas didelis "koralų" krešulys, nes šis krešulys buvo paimtas iš plaučių bronchų kvėpavimo takų, kurie dėl kažkokių priežasčių prisipildė kraujo ir vėliau sutirštėjo.

Skiepytų žmonių kraujotakos sistemose iš tikrųjų susidarę kraujo krešuliai beveik visada būna daug mažesni, o daugeliui pacientų gali atsirasti plika akimi nematomi mikrokrešuliai. Šie kraujo krešuliai, patekę į plaučius, dažnai diagnozuojami kaip plaučių embolija. Jei krešuliai patenka į smegenis, jie gali sukelti insultą. Jei krešuliai patenka į širdį, jie gali sukelti širdies priepuolį. Jei krešuliai patenka į mažesnes kraujagysles, kurios aprūpina deguonimi rankas ar kojas, gali nutirpti galūnės ir prireikti jų amputacijos. Diagnozė dėl krešulių susidarymo labai priklauso nuo to, kurioje vietoje krešuliai susidaro, ir tai paaiškina, kodėl žmonės, kuriems suleidžiami skiepai nuo spyglių baltymų, patiria tiek daug įvairių sužalojimų ir mirčių. (VAERS jau pranešė apie daugiau kaip milijoną sužalojimų, o vien JAV iki šiol apskaičiuota šimtai tūkstančių mirčių...)

Šiuo metu recenzuojamuose medicinos žurnaluose paskelbta daugiau nei 1000 tyrimų, kuriuose daroma išvada, kad vakcinos yra pavojingos.

Covid vakcinos iš tiesų yra "krešulių injekcijos", sukeliančios padidėjusią kraujo krešulių riziką, dėl kurios gali kilti sunkių sužalojimų ir mirčių. Vakcinų pramonė kartu su melaginga korporacine žiniasklaida, kurią finansuoja "Big Pharma", naudoja šiuos krešulių švirkštus siekdama išnaikinti milijardus žmonių, naudodama ginkluotus biologinius ginklus, pristatomus po "vakcinų" etikete.

Trečiasis pasaulinis karas nėra branduolinis karas; tai tylus karas, vykdomas per adatas.

Vaizdo įrašas

Naujausias pasaulio naujienas skaitykite "Telegram", "paranormal.lt" kanale.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
O ką jūs manote? Pasidalinkite komentaruose.... mums bus įdomu.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau