Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 29

Laidojimo paslaugų teikėjas skiepytų asmenų kūnuose rado keistų guminių kraujo krešulių

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Ričardas Hiršmanas (Richard Hirschman), sertifikuotas balzamuotojas ir laidojimo direktorius, padarė šokiruojantį atskleidimą, kuris gali padėti suintensyvinti pasaulinį raginimą liautis švirkšti žmonėms vakciną nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

Trečiadienį, sausio 26 d., duodamas interviu daktarei Džeinei Rubi (Dr. Jane Ruby) "Rumble" kanalo laidoje "Dr. Jane Ruby Show", Hiršmanas pasidalijo, kad jis matė "nenatūralius kraujo krešulių derinius su keistomis pluoštinėmis medžiagomis", kurie visiškai užpildė kraujagyslių sistemą ir visiškai užkimšo mirusiųjų arterijas ir venas.

"Nežinau, kaip kas nors gali gyventi su kažkuo panašiu savo viduje", - sakė jis ir pridūrė, kad per daugiau nei 20 metų praktikos iki praėjusių metų nieko panašaus į tuos guminius kraujo krešulius nebuvo matęs.

Tai nėra paprasti kraujo krešuliai, sakė Hiršmanas. Jie sudaryti iš ilgų, virvinių, baltų, elastingų struktūrų, kurias jis gali nuplauti po vandeniu.

"Paprastai kraujo krešulys būna lygus. Tai kraujas, kuris yra sukrešėjęs kartu, bet kai jį suspaudžiate, paliečiate ar bandote paimti, jis paprastai suyra. Galite beveik suspausti tarp pirštų ir beveik vėl paversti jį krauju. Tačiau ši balta pluoštinė medžiaga yra gana stipri, ji visai nėra silpna, - sakė jis.

Pasak Hiršmano, nenatūralios kraujo krešulių kombinacijos pradėjo atsirasti praėjus maždaug šešiems mėnesiams po vakcinos išplatinimo - tai jam atrodo logiška, nes jis sakė, kad "negali įsivaizduoti, jog kažkas panašaus įvyktų per naktį".

"Tai, ką pastebėjau, yra tai, kad daugybė kūnų buvo labai perpildyti. Galėjau tiesiog pakelti koliažus (mėginius), viena ranka patrinti kraują, balta medžiaga laikosi stipriai. Ji neištirpsta. Ją galima sulaužyti, bet ji tampri. Ir aš pagalvojau, kad gal žinai, kad kažkas negerai. Susisiekiau su savo kolegomis, ir jie visi mato tą patį. Niekam iš mano pažįstamų tai nėra normalu.

Hiršmanas sakė, kad jis tai mato daugiau nei 70 proc. kūnų, kuriuos balzamuoja šiomis dienomis.

Kraujo krešulius greičiausiai sukelia COVID-19 vakcinos

Nors jis negali būti tikras, kad visi jie buvo skiepyti, Hiršmanas papasakojo apie atvejį, kai yra įrodymų, kad asmuo, kurį jis balzamavo su tais krešuliais, buvo skiepytas. "Jo piniginė buvo su savimi, o tai yra mano darbo dalis. Patikrinau asmeninius daiktus ir radau, kad jis yra paskiepytas". (Susiję su: "Nuo skiepų iki krešulių: daug medicininių įrodymų apie COVID vakcinos sukeltus kraujo krešulius).

To asmens mirties priežastis buvo nurodyta kaip miokardo infarktas arba širdies smūgis.

"Jei tai sukėlė vakcina, o man nuojauta sako, kad taip ir yra, - negaliu to įrodyti, - bet jei tai sukėlė vakcina, įsivaizduokite, kiek žmonių mirs ateityje. Nes žmonės negali gyventi, kai jų kraujagyslėse plaukioja tokia medžiaga, ir nuostabu, kiek daug žmonių pastaruoju metu miršta nuo širdies priepuolių ir insulto", - sakė jis Ruby.

"Jei vienas iš šių mažų skaidulinių audinių pateks į smegenis, juos ištiks insultas. Jei jis pateks į širdį, ištiks infarktas. Nenoriu būti blogų naujienų nešėjas, bet kartu žmonės turi tai žinoti. Jei tai sukelia vakcina, turime ją sustabdyti. Kad ir kas tai būtų, jei išsiaiškinsime, kas tai yra, galbūt rasime būdą, kaip ištirpdyti šiuos dalykus ir padėti išgelbėti žmonių gyvybes."

Jau plačiai žinoma, kad COVID-19 vakcinos gali sukelti rimtą šalutinį poveikį, susijusį su kraujo krešuliais organizme, dėl to kai kuriose šalyse laikinai sustabdytas tam tikrų vakcinų vartojimas. Su vakcinomis susiję kraujo krešuliai venose susidarė įvairiose kūno vietose, pavyzdžiui, smegenyse, šlaunyje ir blauzdoje. (Įdomu: Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių.)

Kai kuriais atvejais kraujo krešuliai sisteminiu būdu gali nukeliauti į plaučių kraujagyslę, sukeldami kraujo krešulius, vadinamus plaučių embolija.  Kraujo krešulių arba trombozės priežastis daugiausia susijusi su imuninės sistemos, veikiančios prieš trombocitus, suaktyvėjimu, dėl kurio kraujyje sumažėja trombocitų kiekis ir organizme susidaro nepageidaujamų kraujo krešulių.

Hiršmanas teigė, kad daugumos jo rastų kūnų su tomis keistomis pluoštinėmis medžiagomis mirties priežastis buvo širdies priepuolis ir insultas, o ne kraujo krešulys. Tačiau jis pažymėjo, kad tokius vertinimus atliekantys gydytojai nemato to, ką mato jis ir jo kolegos balzamuotojų ir laidojimo paslaugų teikėjai.

Jis pirmasis prabilo ir atskleidė, ką matė pastaruosius kelis mėnesius. "Tikiuosi, kad mano srityje apie tai prabils daugiau žmonių", - sakė Hiršmanas.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie Ričardo Hiršmano atskleistus faktus.

Šaltiniai

USSANews.com

BangkokHeartHospital.com

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau