Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 1

Balzamuotojas pranešė: mirusiems žmonėms, randami pluoštiniai kraujo krešuliai (video)

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Dešimtmečių patirtį turintis balzamuotojas neseniai duotame interviu teigė, kad jau daugiau nei metus kai kurių mirusių žmonių, kuriems buvo suleista COVID-19 vakcina, kūnuose rado "ilgų, pluoštinių kraujo krešulių".

Pasak "The Exposé" pranešimo, sertifikuotas laidojimo direktorius ir balzamuotojas Ričardas Hiršmanas (Richard Hirschman) savo pastebėjimus atskleidė interviu su daktare Džeine Rubi (Jane Ruby), "medicinos specialiste, turinčia patirties farmacijos vaistų kūrimo srityje ir daugiau kaip 20 metų patirties FDA vaistų patvirtinimo reguliavimo procesuose", pranešė svetainė.

Konkrečiai R. Hiršmanas pranešė radęs "arterijų ir venų, pripildytų nenatūralių kraujo krešulių kombinacijų", kuriose taip pat yra "keistų pluoštinių medžiagų", visiškai užpildžiusių daugelio žmonių, mirusių pandemijos metu ir pradėjus plačiai naudoti vakcinas, kraujagyslių sistemas.

Interviu Ruby Hirschmanas ne tik pranešė, kad niekada nėra matęs nieko panašaus į tai, ką dabar vis dažniau randa, bet ir aptarė savo radinius su kitais balzamuotojų specialistais ir daugelis jų susidūrė su tuo pačiu reiškiniu, pranešė "The Exposé".

"Hiršmanas teigė, kad šie krešuliai ar į kirminus panašios struktūros mikroskopu atrodo labai panašios į skiepytą kraują, tačiau jis niekada anksčiau nėra matęs nieko panašaus į tokio dydžio", - pranešė leidinys ir pridūrė, kad balzamuotojas teigia, jog su ilgų, tamprių, pluoštinių krešulių reiškiniu pradėjo susidurti 2020 m. lapkričio mėn.

Ilgainiui jis pranešė, kad krešulių rasdavo net 50 proc. mirusių žmonių, kuriuos balzamavo, tačiau šiandien šis skaičius yra artimesnis 80 proc., pranešė leidinys, remdamasis Hirschmano teiginiais jo interviu su Ruby.

Leidinys priduria:

Jis taip pat sakė, kad galėjo patvirtinti, jog kai kurie iš tų mirusiųjų, kuriems susidarė šie kraujo krešuliai, iš tiesų buvo paskiepyti Covid-19 vakcinomis, tačiau negalėjo patvirtinti, kad visi jie buvo paskiepyti ir kas konkrečiai lemia, kad mirusiųjų kraujotakos sistemose padaugėjo šių paprastai ilgų kraujo krešulių.

Hiršmanas pridūrė, kad jis pastebėjo, jog padaugėjo mirčių dėl širdies priepuolių ir insultų. Kadangi tokių kraujo krešulių daugėja, tai nenuostabu.

Toliau jis sakė, kad ir kiti jo srities specialistai pradeda "nervintis" dėl to, ką vis dažniau randa, ypač kai tai susieja su didėjančiu žmonių, mirštančių po COVID vakcinų, skaičiumi.

"Jei tai sukelia vakcina, o mano nuojauta man sako, kad taip yra, negaliu to įrodyti, bet jei tai sukelia vakcina, įsivaizduokite, kiek žmonių mirs ateityje, nes žmonės negali gyventi su tokia medžiaga, plūduriuojančia jų kraujagyslėse", - sakė jis Ruby.

Toliau jis sakė, kad, jo nuomone, "nuostabu", jog pastaruoju metu tiek daug žmonių miršta nuo širdies priepuolių ir insultų, ir pridūrė: "Jei vienas iš šių mažų skaidulinių audinių pateks į smegenis, jus ištiks insultas.

"Jei jis pateks į širdį, ištiks širdies priepuolis, - pridūrė jis.

Pirmą kartą pastebėjęs, kad 2020 m. lapkričio mėn. padaugėjo balzamuotų žmonių, kurių kraujyje atsirado vadinamųjų kirmėlių, Hiršmanas sako, kad pradėjo sekti jų skaičių ir dokumentuoti savo išvadas.

Vien sausio mėn. iš 35 balzamuotų žmonių jis apskaičiavo, kad bent 20 iš jų kraujyje buvo skaidulinių anomalijų.

"Nereikia nė sakyti, kad tai reikėtų nedelsiant ištirti, jei ne dėl pagarbos mirusiajam, tai bent jau tam, kad būtų galima nustatyti, ar šie ilgi, pluoštiniai kraujo krešuliai iš tiesų yra fiziologinis vakcinų "Covid-19" rezultatas", - sakė jis "Ruby" ir pridūrė, kad jei tai ne vakcinos, akivaizdu, kad vyksta kažkas kita.

Šaltiniai:

DailyExpose.uk

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau