Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 22

Mokslininkai nustatė, kaip tam tikri elementai ir elektriniai laukai yra nepaprastai veiksmingi prieš COVID-19

Mokslininkai nustatė, kaip tam tikri elementai ir elektriniai laukai

Mokslininkai atrado elektrinių laukų ir tam tikrų elementų - įskaitant silicį, auksą ir varį - galią prieš Wuhan koronavirusą (COVID-19).

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Du mokslininkai iš Curtin universiteto Vakarų Australijoje nustatė, kad minėti elementai kartu su elektriniais laukais gali būti naudojami SARS-CoV-2 smaigalio baltymams naikinti. Tyrimo autoriai Esamas Diefas (Essam Dief) ir Nadimas Darvišas (Nadim Darwish) savo atradimus pažymėjo 2023 m. vasario mėn. žurnale "Chemical Science" paskelbtame straipsnyje.

"Koronavirusai savo periferijoje turi smaigų baltymus, kurie leidžia jiems prasiskverbti į šeimininko ląsteles ir sukelti infekciją", - pranešime žiniasklaidai teigė tyrimo vadovas ir autorius korespondentas Darwishas. "Nustatėme, [kad] šie baltymai prilimpa prie silicio, aukso ir vario paviršiaus per reakciją, kurios metu susidaro stiprus cheminis ryšys."

Abu tyrėjai ištirpino SARS-CoV-2 S1 smaigalio baltymus vandenyje ir šiuo tirpalu padengė silicio plokšteles bei aukso, platinos, vario ir nerūdijančio plieno lakštus. Tada jie atidžiai ištyrė medžiagą naudodami atominės jėgos mikroskopijos (AFM) vaizdus.

Diefas ir Darvišas tyrime pažymėjo, kad "S1 smailių baltymas išlieka prisijungęs prie kai kurių paviršių, ypač [silicio] ir [aukso], nepaisant didelio plovimo. Panašios reakcijos pastebėtos platinoje ir varyje, o nerūdijantis plienas "nerodė jokio kovalentinio ryšio" su dyglio baltymu.

"Silicio, platinos, aukso ir vario] gebėjimas reaguoti su smaigalio baltymu gali būti panaudotas kuriant antikoronavirusinius paviršius, galinčius negrįžtamai sulaikyti virusą stipriais kovalentiniais ryšiais. Šis kovalentinis ryšys gali paaiškinti, kodėl SARS-CoV-2 ant vario išgyvena ribotą laiką, palyginti su jo gyvybingumu ant nerūdijančio plieno ir plastiko."

Darwishas paminėjo galimus šių elementų panaudojimo būdus kovojant su COVID-19: "Manome, kad šios medžiagos gali būti naudojamos koronavirusams sulaikyti: jos gali būti naudojamos oro filtruose, kaip suolų, stalų ir sienų danga arba [įeiti] į servetėlių ir veido kaukių audinį." (Susiję: Tokie metalai kaip varis ir auksas gali padėti sustabdyti COVID-19 pandemiją, teigia mokslininkai).

Dygliuotus baltymus taip pat traukia elektros impulsai

2023 m. vasario mėn. straipsnyje taip pat aiškinama, kaip elektros impulsus naudoti SARS-CoV-2 aptikti ir sunaikinti pritraukiant viruso paviršiuje esančius smailiuosius baltymus.

"Neseniai, atlikus atomistinį modeliavimą, buvo įrodyta, kad vidutinio stiprumo elektriniai laukai ... gali smarkiai pakeisti SARS-CoV-2 baltymo S1 konformaciją", - rašė du tyrimo autoriai.

"Teoriškai ir eksperimentiškai įrodyta, kad elektriniai laukai daro didelį poveikį [molekulių] cheminei struktūrai ir reaktyvumui, o šis tyrimas rodo, kad į panašų poveikį reikia atsižvelgti ir SARS-CoV-2 smaigalio baltymams."

Tyrimo bendraautoris Essamas Diefas pastebėjo: Jis pridūrė: "Mes nustatėme, kad elektros srovė gali tekėti per smaigalio baltymą ir dėl to baltymą galima aptikti elektriniu būdu."

Pasak jo, šį atradimą galima paversti galimu COVID-19 infekcijos nustatymo būdu, užtepus tirpalą ant burnos ar nosies tampono ir ištyrus jį mažyčiame elektroniniame įrenginyje, galinčiame elektra aptikti viruso baltymus. Diefas pridūrė, kad taip būtų galima iš karto atlikti jautresnį ir tikslesnį COVID-19 tyrimą.

Atsižvelgdami į šią išvadą, Diefas ir Darwishas pažymėjo, kad, veikiant elektros impulsais, pakinta dygliuotojo baltymo struktūra. Jie pridūrė, kad spyglio baltymas sunaikinamas esant tam tikro dydžio elektros impulsams. Tai atveria galimybę, kad elektriniai laukai gali deaktyvuoti ir galiausiai sunaikinti už COVID-19 atsakingą patogeną.

"Čia pademonstruoti SARS-CoV-2 smaigalio baltymo laidumo pokyčiai gali būti potencialiai naudojami koronavirusams apibūdinti, aptikti ir galbūt denatūruoti bei deaktyvuoti. Pavyzdžiui, tokius elektrinius laukus galima įtraukti į oro filtravimo sistemas, kurių dydis yra mažesnis už tą, kuris sukelia oro jonizaciją", - padarė išvadą abu mokslininkai.

Diefas komentavo: "Į oro filtrus įtraukdami tokias medžiagas kaip varis ar silicis, galime potencialiai sulaikyti ir sustabdyti viruso plitimą. Be to, svarbu ir tai, kad, pavyzdžiui, į oro filtrus įtraukdami elektrinius laukus, tikimės, kad tai taip pat deaktyvuos virusą."

Žemiau žiūrėkite, kaip Morley Robbinsas "InfoWars" žurnalistei Kate Dalley aiškina vario įtraukimo į kasdienę mitybą svarbą.

Šaltiniai: 

Mining.com

Pubs.RSC.org

Brighteon.com

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau