Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 29

Daugiau ligoninių slaugytojų praneša apie "didžiulį" širdies priepuolių ir kraujo krešulių skaičių tarp visiškai paskiepytų asmenų

(Paranormal) Per Pietų Kalifornijos ligonines ritasi vakcinų sukeltų ligų banga, ir kelios drąsios slaugytojos prabilo apie tai.

Venturos apygardoje, esančioje į šiaurę nuo Los Andželo, apylinkės ligoninėse sparčiai daugėja "nepaaiškinamų" širdies sutrikimų, insultų ir kraujo krešėjimo atvejų. Ir daugelis vietos gydytojų atsisako sieti šiuos įvykius su Vuchano koronaviruso (Covid-19) injekcijomis.

Venturos apygardos intensyviosios terapijos skyriaus slaugytojas, dirbantis intensyviosios terapijos skyriuje, laikraščiui "Conejo Guardian" pasakojo, kad jam "atsibodo visa ta nesąmonė", nes medikai atsisako pripažinti, kad kambaryje yra dramblys.

"Beprotiška, kad niekas daugiau niekuo neabejoja", - cituojamas šis asmuo, vardu Samas.

Samas sako, kad pastebimai padaugėjo jaunų žmonių, kuriems po "Operacijos "Warp Speed" injekcijų buvo suleista adatų, patyrusių tokių sunkių sveikatos problemų.

"Į mus kreipiasi daug jaunesnių žmonių", - pridūrė Samas. "Matome daug insultų, širdies priepuolių."

Vienu atveju į skubios pagalbos skyrių atvyko 38-erių metų moteris, kurios smegenyse buvo užblokuota kraujotaka.

"Jie [gydytojai] ieškojo visko po saule ir dokumentavo tai kortelėje, bet niekur nematyti, ar ji buvo skiepyta, ar ne", - pridūrė Samas.

"Vienas dalykas, kurį sukelia vakcina, yra trombozė, krešėjimas. Štai čia turite 38 metų moterį, kuri buvo dukart skiepyta, ir ją ištinka insultas, kurio jie negali paaiškinti. Nė vienas gydytojas nesieja to su vakcina. Tai šiukšlė. Tai visiškas šlamštas."

Ligonines užplūsta nuo vakcinos nukentėję žmonės

Kitu atveju 63 metų moterį, kuri anksčiau nebuvo sirgusi širdies ligomis, ištiko širdies priepuolis. Tyrimai parodė, kad jos vainikinės arterijos buvo švarios, tačiau ji ką tik buvo susileidusi "Moderna" injekciją.

"Vienas gydytojas iš tikrųjų suabejojo dėl vakcinos, bet jie to nepaminėjo kortelėje, nes to negalima įrodyti, - sakė Samas.

Samas sako, kad ligoninėse visoje apylinkėje pastebimas didelis miokardito, gerai žinomo nepageidaujamo poveikio, kurį sukelia skiepai nuo kiniškojo gripo, atvejų pagausėjimas.

"Visi nori tai sumenkinti - "Tai reta, tai reta", - Samas apgailestauja dėl to, kad medicinos įstaigos į tai nežiūri rimtai.

"Gydytojai nenori tuo abejoti. Vyksta šie masiniai skiepijimai ir mes vis dažniau matome miokarditą, o niekas nenori kelti raudonos vėliavos. Kai aptariame šį atvejį, jie net nekalba apie tai. Jie apie tai neužsimena. Jie elgiasi taip, tarsi neturėtų priežasties, kad tai spontaniška".

Kita intensyviosios terapijos skyriaus slaugytoja, vardu Dana, laikraščiui "Conejo Guardian" sakė, kad jos įstaiga "niekada nebuvo tokia užimta" ir kad "nė vienas iš jų nėra Covid-19".

"Įprastai nematome tiek daug insultų, aneurizmų ir širdies priepuolių vienu metu, - sako Dana.

"Paprastai per metus matome nuo šešių iki dešimties aortos disekacijų. Per pastarąjį mėnesį užfiksavome šešis. Tai beprotiška. Mirtingumas nuo jų labai didelis."

Beveik niekada Danos ligoninės gydytojai net nepagalvoja, kad dėl viso to gali būti kalti skiepai nuo Vuchano gripo. Vietoj to jie dėl šio staigaus suaktyvėjimo kaltina "šventes", o tai neturi jokios prasmės.

"Nesuprantu, kaip galima pažvelgti į tai, kas vyksta, ir sugalvoti tiesiog: "Taip, tai šventės". Visų gyvenime įvyko didelis pokytis, ir tai yra vakcina".

Didžioji dauguma priimamų pacientų yra visiškai paskiepyti, tačiau, pasak Danos, dar neregėtai daug jų yra "su spaudimo aparatais, kad būtų palaikomas kraujospūdis, žmonės prijungti prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų, turi kraujo krešėjimo problemų, todėl turime daug heparino lašų, kad įsitikintume, jog jų neištiks insultas".

Daugiau naujienų apie Fauci gripo injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

ConejoGuardian.org

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau