Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 3

COVID skiepai padidina insulto riziką 11 361 proc

Vyriausybės duomenys rodo, kad "skiepijimasis" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) yra puikus būdas smarkiai padidinti riziką patirti insultą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės Vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistemos (VAERS) duomenys rodo, kad paskiepytam asmeniui tikimybė patirti insultą yra maždaug 115 kartų didesnė nei nepaskiepytam.

Dabar žinome, kad pasiskiepijus nuo Fauci gripo arba pasiskiepijus du kartus, insulto rizika padidėja 11 361 procentu - ar tikrai verta tai daryti?

Nuo 2020 m. gruodžio mėn. iki 2022 m. vasario 11 d. buvo užregistruoti 4 532 su kovido skiepais susiję insulto atvejai. Turėkite omenyje, kad VAERS užfiksuoja tik apie vieną procentą visų reakcijų į vakcinas.

Palyginimui, 2008-2020 m., t. y. 12-13 metų laikotarpiu, dėl skiepų nuo gripo įvykusių insultų skaičius yra tik 122.

"Vertinant šiuos skaičius nominaliąja verte, galima daryti prielaidą, kad Covid-19 injekcijos pasirodė esančios 37 kartus labiau linkusios sukelti insultą nei vakcinos nuo gripo", - praneša "Daily Exposé" (JK).

"Tačiau, jei iš tiesų pareikštumėte tokį teiginį, tikriausiai jums būtų pasakyta, kad tai normalu, nes Covid-19 injekcijas gavo daug daugiau žmonių. Tačiau, deja, abu šie teiginiai yra klaidingi.

Kalbant apie vakcinas, COVID injekcijos yra unikaliai žalingos širdžiai

Tiesa ta, kad per pastarąjį dešimtmetį į žmonių organizmus buvo sušvirkšta daug daugiau gripo injekcijų nei KOVID vakcinų. Vis dėlto insulto atvejų skaičius, lyginant su kitomis šalimis, yra neginčytinas.

"Iš viso nuo 08/09 gripo sezono iki 19/20 gripo sezono JAV buvo suleista 1 720 400 000 (1,7204 mlrd.) gripo skiepų dozių", - aiškina "Exposé".

"Tuo tarpu nuo Covid-19 vakcinacijos kampanijos pradžios iki vasario 11 d. 22 d. JAV iš viso buvo suleista 557 637 223 (557,6 mln.) Covid-19 vakcinos dozių."

Atrodo, kad dėl "spyglių baltymų" (o gal tai iš tikrųjų gyvūnų nuodai?) COVID injekcijos yra daug mirtinesnės, nes sukelia širdies ir kraujagyslių pažeidimus.

Per šiek tiek daugiau nei metus nesuskaičiuojami tūkstančiai "visiškai paskiepytų" žmonių patyrė insultą, miokarditą, perikarditą ar daugybę kitų su injekcijomis susijusių širdies problemų.

Širdies problemos, susijusios su skiepais nuo gripo, pasitaiko itin retai. Nors per pastaruosius 13 metų buvo atlikta daugiau nei tris kartus daugiau skiepų nuo gripo, palyginti su kovidų injekcijomis nuo 2020 m. pabaigos, širdies ir kraujagyslių problemų, susijusių su pastaraisiais skiepais, nėra.

"Vien iš neapdorotų skaičių matyti, kad per 14 mėnesių pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su Covid-19 vakcinomis, dėl kurių įvyko insultas, buvo 37 kartus daugiau nei pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su gripo vakcinomis, per 13 metų", - atskleidžia "Exposé".

"Tačiau, kai iš tikrųjų nustatome, kiek insulto atvejų tenka vienai vakcinos dozei, paaiškėja, kad Covid-19 vakcinos yra dar žalingesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio."

2008-2020 m. pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius, susijusius su skiepais nuo gripo, dėl kurių įvyko insultas, skaičius prilygsta vienam insultui iš 14 101 639 suleistų dozių. COVID injekcijų atveju, taikant tuos pačius parametrus, tai yra vienas insultas iš 121 340 suleistų dozių.

"Šie skaičiai visiškai paneigia bet kokius valdžios institucijų teiginius, kad COVID-19 injekcijos yra visiškai saugios, kaip ir oficialūs Jungtinės Karalystės vyriausybės duomenys paneigia bet kokius valdžios institucijų teiginius, kad COVID-19 injekcijos yra labai veiksmingos", - rašoma "Exposé" išvadose.

Komentarų skiltyje kažkas pridūrė, kad tai siaubinga ir kad kai kurie iš jų gali įsitikinti tiesa iš pirmų lūpų, matydami savo draugų ir šeimos narių, kuriems buvo atliktos injekcijos, sveikatos būklę.

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijų žalą sveikatai galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau