Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 5

Skaičiai nemeluoja: britų vaikai 52 kartus dažniau miršta po COVID injekcijos

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Anglijoje yra didžiulis skirtumas tarp vaikų, paskiepytų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), ir jų neskiepytų bendraamžių mirtingumo rodiklių.

Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras (ONS) gruodį paskelbė pagal amžių standartizuotus duomenis apie asmenų mirtingumo rodiklius penkerių metų amžiaus grupėse, iš kurių matyti, kad skiepytieji COVID-19 vakcina patyrė 54 kartus didesnį mirtingumą, palyginti su neskiepytaisiais.

ONS pateikė lentelėse savo "mėnesinius pagal amžių standartizuotus mirtingumo rodiklius pagal amžiaus grupes ir skiepijimo statusą dėl mirčių, susijusių su COVID-19 vakcina, 100 000 asmens metų", tačiau pateikė tik 18 metų ir vyresnių asmenų duomenis. Kita vertus, skiepyti galima vaikus nuo 12 metų, kuriems buvo leista skiepytis prieš tėvų valią. Kai kuriais atvejais vos penkerių metų vaikams buvo skiriama mažesnė vakcinos dozė.

Tačiau atskiroje lentelėje, kurioje pateikiama informacija apie "mirtis ir asmeniui tenkančius metus pagal skiepijimo būklę", nurodytos penkerių metų amžiaus grupės nuo 10 metų ir vyresnių. Pagal šiuos duomenis galima apskaičiuoti mirtingumo rodiklį 100 000 asmens metų.

Duomenys parodė, kad mirčių skaičius tarp vienkartine ir dviguba vakcina paskiepytų vaikų labai išaugo, palyginti su neskiepytų vaikų mirtimis. Vaikams nuo 15 iki 19 metų mirties rizika padidėja beveik dvigubai, jei jie pasiskiepija pirmą kartą, ir daugiau nei tris kartus, jei pasiskiepija antrą kartą.

10-14 metų vaikams mirties rizika po pirmosios dozės vartojimo padidėja beveik dešimt kartų, o po antrosios dozės - maždaug 51,8 karto, palyginti su neskiepytaisiais.

Apskritai tai reiškia, kad 10-19 metų vaikams, kuriems buvo suleista bent viena COVID vakcina, praėjusių metų sausio-spalio mėnesiais buvo 3,7 karto didesnė tikimybė mirti.

Be to, 2021 m., palyginti su 2015-2019 m. penkerių metų vidurkiu, 10-14 metų amžiaus vaikų mirčių skaičius per savaitę padidėjo 44 proc.

Rizika akivaizdžiai viršija COVID vakcinos naudą tarp vaikų

Nepriklausomas Jungtinės Karalystės vyriausybės patarėjas imunizacijos programų klausimais pernai nustatė, kad turimi duomenys rodo, jog individuali skiepijimo COVID-19 vakcina nauda 12-15 metų amžiaus vaikų sveikatai yra nedidelė. Jie taip pat pažymėjo, kad bet kokia skiepų suteikiama nauda yra tik "nežymiai didesnė" už kitą galimą žinomą žalą. Jie taip pat pripažino, kad yra "didelis netikrumas dėl galimos žalos dydžio".

Dėl COVID skiepų keliamos rizikos neapibrėžtumo JCVI manė, kad nauda yra per maža, kad būtų galima pagrįsti patarimus dėl visuotinės kitaip sveikų 12-15 metų vaikų skiepijimo programos.

Atliekant COVID tyrimus taip pat niekada nebuvo gauta įrodymų, kad vakcinos gali sustabdyti infekcijos plitimą ir perdavimą arba sumažinti hospitalizaciją. Jų sėkmės matas - užkirsti kelią sunkiems viruso simptomams, esant tvirtų įrodymų, kad "paskiepytieji" lygiai taip pat gali perduoti virusą kitiems.

Buvęs "Pfizer" vadovas Michalas Yeadonas (Michal Yeadon) 2021 m. pradžioje įspėjo, kad tikimybė, jog vaikai žus nuo vakcinos, yra 50 kartų didesnė nei nuo paties viruso. Pokalbyje su buvusiu Baltųjų rūmų patarėju Steve'u Bannonu (Steve Bannon) Yeadonas apibūdino, kad precedento neturintis didelis nepageidaujamų reakcijų į vakciną skaičius gali sustabdyti organizmo veiklą.

Yeadonas sakė, kad jauni žmonės nėra jautrūs COVID-19, ir "beprotiška juos skiepyti kažkuo, kas iš tikrųjų 50 kartų labiau tikėtina, kad juos nužudys nei pats virusas".

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite tiesą apie COVID vakcinas.

Šis vaizdo įrašas paimtas iš Brighteon.com kanalo TruthChannel.

Sekite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su koronaviruso pandemija.

Šaltiniai:

LifeSiteNews.com

TheLiberal.ie

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau