Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Vasario » 5

Skaičiai nemeluoja: britų vaikai 52 kartus dažniau miršta po COVID injekcijos

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Anglijoje yra didžiulis skirtumas tarp vaikų, paskiepytų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), ir jų neskiepytų bendraamžių mirtingumo rodiklių.

Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras (ONS) gruodį paskelbė pagal amžių standartizuotus duomenis apie asmenų mirtingumo rodiklius penkerių metų amžiaus grupėse, iš kurių matyti, kad skiepytieji COVID-19 vakcina patyrė 54 kartus didesnį mirtingumą, palyginti su neskiepytaisiais.

ONS pateikė lentelėse savo "mėnesinius pagal amžių standartizuotus mirtingumo rodiklius pagal amžiaus grupes ir skiepijimo statusą dėl mirčių, susijusių su COVID-19 vakcina, 100 000 asmens metų", tačiau pateikė tik 18 metų ir vyresnių asmenų duomenis. Kita vertus, skiepyti galima vaikus nuo 12 metų, kuriems buvo leista skiepytis prieš tėvų valią. Kai kuriais atvejais vos penkerių metų vaikams buvo skiriama mažesnė vakcinos dozė.

Tačiau atskiroje lentelėje, kurioje pateikiama informacija apie "mirtis ir asmeniui tenkančius metus pagal skiepijimo būklę", nurodytos penkerių metų amžiaus grupės nuo 10 metų ir vyresnių. Pagal šiuos duomenis galima apskaičiuoti mirtingumo rodiklį 100 000 asmens metų.

Duomenys parodė, kad mirčių skaičius tarp vienkartine ir dviguba vakcina paskiepytų vaikų labai išaugo, palyginti su neskiepytų vaikų mirtimis. Vaikams nuo 15 iki 19 metų mirties rizika padidėja beveik dvigubai, jei jie pasiskiepija pirmą kartą, ir daugiau nei tris kartus, jei pasiskiepija antrą kartą.

10-14 metų vaikams mirties rizika po pirmosios dozės vartojimo padidėja beveik dešimt kartų, o po antrosios dozės - maždaug 51,8 karto, palyginti su neskiepytaisiais.

Apskritai tai reiškia, kad 10-19 metų vaikams, kuriems buvo suleista bent viena COVID vakcina, praėjusių metų sausio-spalio mėnesiais buvo 3,7 karto didesnė tikimybė mirti.

Be to, 2021 m., palyginti su 2015-2019 m. penkerių metų vidurkiu, 10-14 metų amžiaus vaikų mirčių skaičius per savaitę padidėjo 44 proc.

Rizika akivaizdžiai viršija COVID vakcinos naudą tarp vaikų

Nepriklausomas Jungtinės Karalystės vyriausybės patarėjas imunizacijos programų klausimais pernai nustatė, kad turimi duomenys rodo, jog individuali skiepijimo COVID-19 vakcina nauda 12-15 metų amžiaus vaikų sveikatai yra nedidelė. Jie taip pat pažymėjo, kad bet kokia skiepų suteikiama nauda yra tik "nežymiai didesnė" už kitą galimą žinomą žalą. Jie taip pat pripažino, kad yra "didelis netikrumas dėl galimos žalos dydžio".

Dėl COVID skiepų keliamos rizikos neapibrėžtumo JCVI manė, kad nauda yra per maža, kad būtų galima pagrįsti patarimus dėl visuotinės kitaip sveikų 12-15 metų vaikų skiepijimo programos.

Atliekant COVID tyrimus taip pat niekada nebuvo gauta įrodymų, kad vakcinos gali sustabdyti infekcijos plitimą ir perdavimą arba sumažinti hospitalizaciją. Jų sėkmės matas - užkirsti kelią sunkiems viruso simptomams, esant tvirtų įrodymų, kad "paskiepytieji" lygiai taip pat gali perduoti virusą kitiems.

Buvęs "Pfizer" vadovas Michalas Yeadonas (Michal Yeadon) 2021 m. pradžioje įspėjo, kad tikimybė, jog vaikai žus nuo vakcinos, yra 50 kartų didesnė nei nuo paties viruso. Pokalbyje su buvusiu Baltųjų rūmų patarėju Steve'u Bannonu (Steve Bannon) Yeadonas apibūdino, kad precedento neturintis didelis nepageidaujamų reakcijų į vakciną skaičius gali sustabdyti organizmo veiklą.

Yeadonas sakė, kad jauni žmonės nėra jautrūs COVID-19, ir "beprotiška juos skiepyti kažkuo, kas iš tikrųjų 50 kartų labiau tikėtina, kad juos nužudys nei pats virusas".

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite tiesą apie COVID vakcinas.

Šis vaizdo įrašas paimtas iš Brighteon.com kanalo TruthChannel.

Sekite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su koronaviruso pandemija.

Šaltiniai:

LifeSiteNews.com

TheLiberal.ie

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.06.2019 laikas 12:55 Receptai Purus pyragas per penkias minutes

Kepiniai su kefyru – daugelio šeimininkių, mokančių gaminti ne tik skaniai, bet ir greitai, mėgiamas ingredientas. Iš kefyro stiklinės galima iškepti visą dubenį keksiukų arba didelį purų pyragą…

...

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 21:36 Receptai Bandelės su kopūstais. Labai skanu!
Bandelės su kopūstais receptas. Toliau, kaip visada: gaminame bandeles, kepame juos aliejuje (jo turėtu būti tiek, kad bandelės būtų visiškai panardintos jame).

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 12:39 Receptai Purūs amerikietiški blyneliai pusryčiams
Nuostabiausias receptas, kaip pasigaminti purius amerikietiškus blynelius pusryčiams sau ir savo šeimai. Receptas ir video medžiaga.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau