Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 11

Buvęs "Pfizer" viceprezidentas Mike Yeadon pareiškė, kad kovidų vakcinos yra "toksiškos iš pat pradžių" - tai ginklai

(Paranormal) Vokietijoje veikiantis Tyrimų komitetas "Corona" surengė internetinę sesiją, kurioje dalyvavo buvęs "Pfizer" viceprezidentas daktaras Michaelas Yeadonas (Mike Yeadon), pasidalijęs naujausiais demaskuojančiais įrodymais apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinas".

M. Yeadonas tapo "sąmokslo teoretiku", bent jau establišmento akyse. Nepaisant to, kad daugiau nei tris dešimtmečius dirbo "Pfizer" vadovaujančiose pareigose, Yeadonas netiki, kad jo buvusio darbdavio injekcijos yra saugios ar veiksmingos.

Tiesą sakant, Yeadonas nebūtinai įsitikinęs, kad Fauci gripas apskritai egzistuoja, kaip teigiama. Jei tai ir yra kažkas daugiau nei tik bjaurus sezoninis gripas, jis vis tiek nėra toks mirtinas, kaip teigia žiniasklaida ir vyriausybės.

"Pasirodo, kad tai nėra itin mirtinas virusas, jei jis egzistuoja", - per simpoziumą pareiškė Yeadonas. "Arba jis maždaug toks pat, kaip ir blogas sezoninis gripas".

Viskas, pradedant PGR testais, kaukėmis ir baigiant "besimptomio plitimo" idėja, yra apgaulinga, perspėja Yeadonas. Jis sako, kad PGR testai "nieko nepasako", o medžiaginės kaukės "jei ir padidina tikimybę susirgti neįprasta bakterine pneumonija, nes kvėpuojate per nešvarų audeklą".

Mėlynosios kaukės yra ne kas kita, kaip apsauga nuo purslų. Jų paskirtis, kaip sako Yeadonas, yra "neleisti kraujui ir kūno skysčiams patekti į ligoninę prižiūrinčio darbuotojo nosį ir burną".

"Jos niekada nebuvo skirtos jūsų kvėpavimui filtruoti, ir akivaizdu, kad jos to nedaro", - apie mėlynas kaukes sako Yeadon - interviu žiūrėkite toliau:

Kovidų dūriai yra depopuliacijos ir destabilizacijos sąmokslas, kuriuo siekiama pradėti Didįjį persitvarkymą

Vis dėlto vadinamosios "vakcinos", ko gero, yra labiausiai įžeidžiantis apsimetinėjimo komponentas. Jos, sako Yeadonas, "visada turėjo pakenkti žmonėms" dėl siaubingo jų sukūrimo būdo.

Ne tik pasiuntinių RNR (mRNA) technologija yra visiškai nauja ir eksperimentinė, bet ir kodavimas, kuris buvo atliktas siekiant, kad skiepai būtų nukreipti tik į išorinę spyglio baltymo pusę, daro juos itin pavojingus.

"Pasirinkus tokį dizainą, pasekmių spektras tikriausiai yra 1000 kartų blogesnis nei įprastos vakcinos atveju", - apie mRNA injekcijas sako Yeadon.

Kitas dalykas yra tai, kad ne kiekviename tariamos vakcinos buteliuke yra toks pats komponentų santykis ar net visai tie patys komponentai. Atrodo, kad kai kurie žmonės gauna itin mirtinų mikstūrų, o kiti - placebą.

Yeadon taip pat teigia, kad du žmonės, gavę lygiai tokią pačią injekciją, gali patirti skirtingus rezultatus. Vienas asmuo gali nepajusti jokio neigiamo poveikio, o kitas mirti - pagalvokite apie rusišką ruletę.

Yeadonas anksčiau pasisakė prieš savo buvusio darbdavio teiginius apie injekcijų saugumą ir veiksmingumą, įspėdamas, kad yra "akivaizdžių sukčiavimo įrodymų".

Šie skiepai ne tik kad nesuteikia jokios realios apsaugos nuo kovaitės, bet ir yra labai pavojingi. Jie neužkerta kelio infekcijai ar plitimui, o geriausiu atveju, kaip mums sakoma, tik palengvina ligos simptomus.

Jei tai būtų tikros vakcinos, paskiepyti žmonės patirtų mažesnį viruso krūvį nei neskiepyti. Tačiau iš tikrųjų viruso krūvis abiejose grupėse paprastai būna toks pat, taigi, ką iš tikrųjų daro skiepai?

Yeadono nuomone, visa tai, atrodo, yra plačiai paplitęs pasaulio finansų sistemas kontroliuojančių asmenų sąmokslas, kuriuo siekiama sunaikinti ekonomiką, tiekimo grandines ir visą visuomenę, kad būtų įvestas naujas amžius.

Dalis šio sąmokslo apima masinį planetos gyventojų skaičiaus mažinimą, kuris didžiąja dalimi bus įgyvendintas injekcijomis. Bus ir kitų padarinių, susijusių su sugriautomis tiekimo grandinėmis, kurios sukels masinį badą ir visuomenės chaosą.

"Tai centrinių bankų klikos ir jų klientų vadovaujamas sąmokslas, kurio tikslas - užvaldyti pasaulį", - sako Yeadonas.

"Kai jie tai padarys, sunaikins ekonomiką... Didysis finansinis perkrovimas, kuris privers mus naudotis skiepų pasais ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais bei centrinio banko skaitmenine valiuta... jums tai nepatiks, tikrai nepatiks. Tai bus grynųjų pinigų ir bet kokio privatumo, susijusio su bet kokiais sandoriais, pabaiga".

Yeadon sako, kad jei vienas iš tikslų yra planetos gyventojų skaičiaus mažinimas, tuomet "tokia sąranga yra puiki".

"Dabartinės vadinamosios "geros" partijos gali būti partijos su kodu, aktyvuojančiu ilgalaikius nepageidaujamus reiškinius", - užsiminė vienas Brighteono komentatorius apie galimai skirtingus skiepų iš skirtingų gamybos partijų rezultatus. "Negalima būti tikriems, kad gera partija yra gera partija?"

Kitas prašė Dievo apsaugoti daktarą Jaidoną ir kitus panašius į jį, kurie rizikuodami savo gyvybe atskleidžia tiesą apie šį piktavališką sąmokslą.

Būtinai pažiūrėkite visą simpoziumo įrašą viršuje ir išgirskite daugiau daktaro Yeadono ir kitų pokalbyje dalyvavusių asmenų žodžių.

Naujausias WuFlu naujienas rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Brighteon.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau