Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 7

Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų

(Paranormal) Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika.

Tyrimo rezultatus lapkričio mėnesį Amerikos širdies asociacijos metinėje konferencijoje Bostone pristatė Nebraskos gydytojas, į pensiją išėjęs kardiochirurgas daktaras Stevenas Gundry (Steven Gundry).

S. Gundry reguliariai tiria pacientus, ieškodamas ankstyvųjų širdies problemų požymių, tokių kaip širdies uždegimas ir ląstelių žūtis. Pacientams nustatomas balas, skirtas numatyti jų riziką per ateinančius penkerius metus susirgti ūminiu koronariniu sindromu.

Ūminis koronarinis sindromas - tai įvairios būklės, susijusios su staiga sumažėjusia kraujo tėkme į širdį, kuri dėl pažeisto širdies audinio gali sukelti širdies priepuolį (miokardo infarktą).

Gundry nustatė, kad jo pacientų širdies ligų rizika padidėjo nuo 11 iki 25 procentų, ir ši rizika išliko mažiausiai 2,5 mėnesio po antrosios dozės.

"Darome išvadą, kad mRNA [vakcinos] smarkiai padidina endotelio uždegimą ir T ląstelių infiltraciją širdies raumenyje ir gali paaiškinti pastebėjimus, kad po vakcinacijos padaugėja trombozės, kardiomiopatijos ir kitų kraujagyslių reiškinių", - sakė Gundry.

Tai padeda paaiškinti, kodėl kardiologai visame pasaulyje susiduria su tokiais atvejais, kaip nutiko 38 metų moteriai, kuri po povakcininio miokardito yra prijungta prie širdies ir plaučių šuntavimo aparato.

Pietų Afrikos gydytojas vakcinas pavadino nuodingomis

Pietų Afrikos daktaras Šankara Četis (Shankara Chetty), kuriam priskiriamas 7 000 COVID 19 pacientų gydymas be nė vienos hospitalizacijos ar mirties, teigė, kad vakcinų perdavimo kampanijos tikslas - kontroliuoti ir nužudyti didelę dalį gyventojų, niekam neįtariant, kad jau esame "nuodijami".

"Mirties atvejų, kurie turėtų įvykti po skiepų, niekada nebus galima priskirti nuodams. Jos bus per daug įvairios, jų bus per daug ir jos vyks per plačiu laiko tarpu, kad suprastume, jog buvome nuodijami", - sakė Chetty GreatGameIndia.com paskelbtame straipsnyje.

Per konferenciją Chetty sakė: "Manau, kad perspektyva, susijusi su tuo, kas vyksta, yra gyvybiškai svarbi. Turime suprasti, koks yra tikslas. Visi žino, kad yra neatitikimų, kad yra prievartos, tačiau turime suprasti, kodėl. Kodėl tai vyksta?"

Jis nurodė, kad visus COVID mirties atvejus sukėlė tiek vakcinai, tiek virusui būdingi spyglių baltymai. (Susiję: Neišgalvotos mintys apie COVID ir spyglių baltymus).

"Mano nuomone, atsižvelgiant į tai, kas vyksta pasaulyje, dygliuotasis baltymas yra vienas [pavojingiausių] žmogaus sukurtų toksinų. Ir šio toksino tikslas - niekam nepastebint nužudyti milijardus žmonių. Atrodo, kad jie sukūrė virusą ir į jį įdėjo ginklams skirtą pakuotę, vadinamą "spike" baltymu", - sakė Chetty.

Pietų Afrikos gydytojas pažymėjo, kad alerginė reakcija, iš pradžių išleidus sudėtingiausiai sukurtą toksinį, "pasireiškia nedideliam skaičiui žmonių, o suleidus vakciną, pasireiškia sunkesni atvejai ir mirtis". Tai paprastai įvyksta praėjus aštuonioms dienoms nuo simptomų atsiradimo, sakė jis.

Chetty pridūrė, kad vėžiu sergantiems žmonėms vėžys paūmėja dėl sukonstruoto smailiojo baltymo. "Jie sakys, kad mirė nuo vėžio".

Jis tęsė: "Žmonės, turintys kraujagyslių pažeidimų ar polinkį, pavyzdžiui, mūsų diabetikai ir [sergantieji] hipertenzija, patirs insultą, infarktą ir visa kita įvairiu laiku, ir mes tai priskirsime jų anksčiau buvusioms būklėms. Ilgainiui žmonėms išsivystys autoimuninės būklės, kurių įvairovės niekada nepavyks išspręsti jokia farmacine intervencija, nes jos yra pernelyg tikslingos."

Chetty taip pat kalbėjo apie didesnį didžiųjų farmacijos kompanijų planą. Jis padarė išvadą, kad veikia bendras vaizdas, nes priešingu atveju vakcinos visiškai neturi prasmės.

"Manau, kad jei žmonės supras, koks yra ketinimas, jie supras, kodėl įvyko tai, kas įvyko. Bloga logika, prievarta, slopinimas - visa tai pateisinama, jei suprantate, kad yra didesnis planas", - sakė Chetty. "Nuo pat pradžių mums buvo parduota vakcina kaip mūsų gelbėtoja, o jei pažvelgsime į mokslinius duomenis, jie nepasitvirtins."

Daugiau naujienų, susijusių su vakcinomis nuo koronavirusų, sekite Immunization.news.

Šaltiniai:

AlexBerenson.substack.com

GreatGameIndia.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau