Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 16

Skiepytieji krenta negyvi, nes Fauci ir žiniasklaida pripažįsta, kad skiepai yra visiška KLAIDA... o naivuoliams siūloma daugiau skiepų

(Paranormal) Dabar tai jau oficialu: Tonis Faučis (Tony Fauci) pripažino, kad vakcinos neveikia ir kad skiepyti įvairaus amžiaus žmonės serga ir miršta. Tiksli jo citata iš lapkričio 12 d. "New York Times" podkasto, kaip praneša "Yahoo News":

Jie pastebi, kad imunitetas silpnėja ne tik nuo infekcijų, bet ir nuo hospitalizavimo ir tam tikru mastu nuo mirties, o tai jau apima visas amžiaus grupes. Tai ne tik vyresnio amžiaus žmonės...

Imunitetas silpsta tiek, kad vis daugiau žmonių užsikrečia proveržio infekcijomis ir vis daugiau tų žmonių, kurie užsikrečia proveržio infekcijomis, atsiduria ligoninėje.

Tai vyksta po to, kai kelis mėnesius buvo tvirtinama, kad vakcinos yra "95 proc. veiksmingos" ir kad jos tokios saugios ir veiksmingos, kad visi turėtų būti paskiepyti kelis kartus. Staiga šis melagingas pasakojimas žlugo kartu su vis didėjančiu futbolininkų ir jaunų sporto profesionalų, kurie tiesiog miršta sporto aikštelėse visame pasaulyje, sąrašu.

Taigi koks Fauci atsakymas į visa tai? Jis sako, kad reikia daugiau pastiprinamųjų injekcijų. Tarsi trečioji injekcija stebuklingai padarys vakciną veiksmingą, kai jau dvi pirmosios injekcijos buvo pražūtingos. Įdomu tai, kad "stiprinančioji" injekcija yra tik dar viena pilna dozė tų pačių nuodų, kurie buvo įskiepyti į pirmąsias dvi vakcinas.

"Aš manau, kad ... kad stiprinamoji injekcija bus absoliučiai esminis mūsų atsako komponentas, ne priedas, ne prabanga, o absoliučiai esminė programos dalis", - sakė Fauci per podkastą, dvigubai palaikydamas nevykusią vakciną, kuri žudo žmones.

Žmonių, kurie gavo pirmuosius du skiepus, smegenys gali būti pakankamai pažeistos, kad jiems tektų vartoti "stiprinamuosius skiepus", kol jie mirs.

Žinoma, visi, kurie yra pakankamai naivūs, kad sutiktų su trečiuoju skiepu po to, kai jiems buvo pasakyta, kad pirmieji du skiepai nebeveikia, tikriausiai sutiks ir su ketvirtuoju skiepu, kai jiems bus pasakyta, kad trečiasis skiepas nebeveikia. Šiuo metu joks protingas žmogus neturėtų tikėti jokiais teiginiais apie tai, kad vakcinos iš tikrųjų veikia, o visi, kurie ir toliau tiki, kad šios vakcinos juos "apsaugo" nuo pandemijos, yra akivaizdžiai protiškai atsilikę arba veikia pagal kokį nors proto kontrolės užkeikimą.

Gana akivaizdu, kad Fauci nori, jog žmonės ir toliau leistųsi biologinio ginklo injekcijas, kol mirs. Kad tai pasiektų, jie turi nuolat apgaudinėti žmones, kad šie imtųsi vis naujesnių spygliuotų baltymų injekcijų, panaikindami tų, kurias jie anksčiau sutiko vartoti. Prancūzijoje šiuo metu piliečių, kurie pasiskiepijo pirmaisiais dviem skiepais, skiepų pasai yra anuliuojami, siekiant priversti juos atlikti trečiąjį skiepą (kuris netrukus taps ketvirtuoju skiepu). Iš ReclaimTheNet.org:

Vyriausybė pareiškė, kad vyresniems nei 65 metų Prancūzijos gyventojams, kurie nepasiskiepys, kai jiems bus suteikta teisė į skiepą, bus deaktyvuotas skiepo pasas ir taip jie bus išstumti iš didžiosios visuomenės dalies... Vyriausybė teigė, kad vyresniems nei 65 metų senjorams, kurie nepasiskiepys, kai jiems bus suteikta teisė į skiepą, bus deaktyvuotas skiepo pasas ir taip jie bus išstumti iš didžiosios visuomenės dalies.

Supratote? Jei atsisakysite nesibaigiančio mirtinų smailių baltyminių injekcijų parado, būsite atskirti nuo visuomenės. Kyla klausimas: Kokia buvo pirmųjų dviejų injekcijų prasmė?

Daugelis žmonių ėmėsi injekcijų, nes tiesiog norėjo, kad valdžia paliktų juos ramybėje. Dabar jiems sakoma, kad jų pradinė paklusnumo banga nebesiskaito. Žmonės dresuojami kaip šunys nusilenkti vis didėjantiems paklusnumo reikalavimams, kuriuos kelia piktoji valdžia.

Tačiau ta pati vyriausybė siekia mus visus nužudyti ir tam tikslui pasiekti pasitelkia vakcinas - ir maisto trūkumą, maisto infliaciją, energijos tiekimo sutrikimus ir t. t. Kovido vakcinos "stiprinamieji" skiepai tėra atitikties žingsniai, reikalingi vakcinos savižudybei užbaigti.

Tie, kurie ir toliau atlieka "stiprinamuosius" skiepus, tik spartina savo biologinį sunaikinimą ir žaidžia tiesiai į rankas depopuliacijos globalistams, siekiantiems nutraukti žmonių rasės gyvybingumą Žemės planetoje.

Išsamią informaciją rasite šiandienos "Situation Update" podkaste, by: Mike Adams:

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau