Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 31

3 būdai, kaip išsaugoti santuoką (net kai atrodo, kad viskas prarasta)

Nespauskite santykių iki lūžio taško - laiku imkitės veiksmų, kad neprarastumėte pasitikėjimo, gero požiūrio ir pagarbos vienas kitam.

Vis dėlto moteris yra atsakinga už klimatą šeimoje - taip buvo, yra ir tikriausiai visada bus. Jei ji ketina išsaugoti šeimą, niekas jos nesustabdys.

Moterys paprastai labai jautriai reaguoja į bet kokius pokyčius sutuoktinių santykiuose. Užmerkti akis prieš kažką taip pat yra santuokos gelbėjimas. Šeimos nesutarimų priežasčių yra daug: nesupratimas, nesusikalbėjimas, seksualinės problemos, neištikimybė, vieno iš sutuoktinių paraleliniai santykiai, alkoholizmas ir kitos priklausomybės, finansiniai sunkumai.

1. Atsisėskite ir blaiviai įvertinkite situaciją

3 būdai, kaip išsaugoti santuoką (net kai atrodo, kad viskas prarasta)

Užduokite sau keletą klausimų.

  • Kas jus sieja su sutuoktiniu (išskyrus vaikus ir bendrą turtą)?

  • Ar norite tęsti santykius su šiuo žmogumi?

  • Kokią matote savo šeimą po 5 ar daugiau metų?

Sąžiningai atsakykite sau į kiekvieną klausimą. Galbūt jūsų jau seniai niekas nesieja, išskyrus įprotį, materialinius turtus ir vaikus. O gal vis dar turite jausmų ir suprantate, kad, nepaisant gyvenimo krizių, esate pasiruošę būti su juo iki galo.

Jeigu išties neįsivaizduojate gyvenimo be savo vyro – pirmyn. Tuo pačiu pagalvokite, kuo esate nepatenkinta? Kaip esate pasirengusi spręsti šią situaciją?

  • Jūsų vyras alkoholikas ir jau keletą metų terorizuoja visą šeimą, o jūs neišeinate, nes neturite kur dėtis?

  • Jums nepatinka santykiai su sutuoktiniu, nes jis jūsų negerbia, žemina, nuolat apgaudinėja, išduoda su kitomis, tačiau nenorite skirtis, nes neturite darbo?

Kiekviena konkreti situacija turi savo sprendimą. Vienu atveju reikia gelbėti santuoką, o kitu – save. Todėl būkite sąžininga su savimi – galbūt jūsų santuoka jau seniai išsikvėpė ir dėl to žlunga.

2. Nustokite aiškintis santykius, bartis, šaukti ir teršti orą negatyvu

3 būdai, kaip išsaugoti santuoką (net kai atrodo, kad viskas prarasta)

Jeigu jums santykių aiškinimas – tai iškrova, kurios dėka atsikratote susikaupusio susierzinimo – sustokite, tai nesuveiks.

Kitas žmogus turės rimtą priežastį rasti pretekstą jus palikti. Geriau atsisėskite prie derybų stalo. Ramioje aplinkoje pasistenkite atvirai pasikalbėti su sutuoktiniu. Aptarkite, ko jis nori, kuo jis nepatenkintas, kaip jis mato jūsų santykius.

Reikia pasiruošti blogiausiam, bet jeigu išgirsite blogą naujieną, nepanikuokite. Dabar jūs vis dar vyras ir žmona, jūsų dar niekas nepaliko, todėl turite šansų išsaugoti šeimą.

3. Rūpinkitės savimi, o ne santykiais

3 būdai, kaip išsaugoti santuoką (net kai atrodo, kad viskas prarasta)

Išgirdusi savo vyro „atvirą prisipažinimą“, kuo jis nepatenkintas, jūs supratote, kad jis turi santykių už šeimos ribų. Galbūt jau seniai tai įtarėte, tačiau to neparodėte. Tęskite tai ir toliau, jei vis dar esate suinteresuota santuoka.

Vyras kol kas neišeina, todėl pasirūpinkite savimi. Galite pakeisti šukuoseną, garderobą, gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei buvote namisėda, pradėkite daugiau laiko leisti ne namuose. Raskite pomėgių, leiskite laiką su draugais, eikite į kavines ir filmų premjeras. Užsiregistruokite šokiams, eikite į sporto salę, bėgiokite rytais.

Galite kreiptis į psichologą ir išspręsti savo vidines problemas. Pažvelgsite į santykius naujai, kitu kampu, suprasite, kokias klaidas padarėte jūs pati. Paprastai, jei keičiatės viduje į gerąją pusę, jūsų antrosios pusės požiūris į jus irgi pasikeis, ir santuokos gelbėti nebereikės.

Ko negalima daryti

3 būdai, kaip išsaugoti santuoką (net kai atrodo, kad viskas prarasta)

Kad ir kokia susiklostytų situacija, nustokite manipuliuoti, daryti spaudimą, mėginti sukelti gailesčio jausmą, kelti isterijas. Atminkite, kad suteikdama žmogui pasirinkimo laisvę, jūs parodote jam pasitikėjimą ir pagarbą.

Apribodama laisvę, verčiate ieškoti aplinkkelių ir būdų pabėgti. Todėl išmokite džiaugtis gyvenimu, daryti tai, kas jums patinka, bendrauti su draugais, užmegzti naujas pažintis. Paleiskite situaciją.

Kartais greta esančiam žmogui ir sau būtina suteikti šiek tiek laisvės, kad būtų įmanoma suprasti, ar jums apskritai reikia šių santykių. Jeigu santykių reikia, jūs išgelbėsite santuoką – esate suaugę ir adekvatūs žmonės, vadinasi, pajėgūs suprasti, ko jums reikia iš gyvenimo.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau