Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 28

Gydytojas teigia, kad GRAFENAS persiduoda iš paskiepytųjų į neskiepytųjų kraują ir dėl to sunaikinamos kraujo ląstelės, susidaro krešuliai

Ar gali būti, kad Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" ant neskiepytų žmonių išskiria grafiną ir dar nežinia ką, naikindamos jų organizmą panašiai kaip "visiškai paskiepytų"? Dr. Philippe'o van Welbergeno (Philippe van Welbergen) teigimu, būtent tai ir vyksta.

P. Welbergenas ypač susidomėjo skiepų sudedamąja grafeno dalimi, kuri, atrodo, savaime kaupiasi žmonių kūnuose kaip didelės skaidulos ir neidentifikuotos struktūros, virstančios krešuliais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Kai kuriais atvejais šie krešuliai įgyja magnetinių savybių, kurios, Welbergeno ir kitų mokslininkų nuomone, gali palengvinti elektros krūvį. Kitaip tariant, tai sudėtingos biologinės struktūros. (Susiję: Įrodymai rodo, kad kovido "vakcinos" buteliukuose iš tiesų yra grafeno oksido).

Iki šiol dažniausiai buvo manoma, kad šie grafeno pagrindu sudaryti krešuliai prilimpa prie žmogaus, kuriam jie buvo sušvirkšti. Tačiau dabar esama įrodymų, kad neskiepyti asmenys taip pat gali juos pasisavinti.

Jei esate neskiepyti, laikykitės kuo toliau nuo skiepytų asmenų.

Biomedicinos klinikomis vadinamos įstaigos medicinos direktorius Welbergenas buvo vienas pirmųjų ekspertų, įspėjusių visuomenę apie Fauci skiepų nuo gripo žalą kraujui.

Praėjusiais metais jis paviešino kraujo mėginių, kuriuos užfiksavo per mikroskopą, nuotraukas. Tose nuotraukose buvo matyti nerimą keliančių keistų artefaktų, apibūdintų kaip "į vamzdelius panašios struktūros" ir dalelės, kurios "užsidegė ir pažeidė daugelį ląstelių".

Daugeliui Velbergeno pacientų keistieji simptomai pradėjo pasireikšti netrukus po to, kai per operaciją "Varpo greitis" buvo paleistos kovidų injekcijos, todėl jis pirmasis pradėjo tirti šį klausimą.

Pacientai, kuriems buvo atliekamos injekcijos, skųsdavosi staigiais lėtinio nuovargio priepuoliais, galvos svaigimu, atminties sutrikimais ir net paralyžiumi. Reprodukcinio amžiaus sulaukusioms moterims taip pat staiga vėl prasidėdavo mėnesinės.

Iš šių pacientų paimti kraujo mėginiai atskleidė, kad grafeno sukurtos struktūros beveik visiškai sunaikino visas kraujo ląsteles.

Iki operacijos "Warp Speed" Welbergenas niekada anksčiau nebuvo matęs tokių darinių pacientų kraujyje. Jie akivaizdžiai pradėjo formuotis, kai šūviai pradėjo patekti į rankas, nors tik nedaugelis, išskyrus Velbergeną, išdrįso tai pripažinti (jei apskritai pastebėjo pokyčius).

Vėliau Welbergenas pasirodė Pietų Afrikos bendruomenės kanale "Loving Life TV" ir išsamiai aptarė šį klausimą. Jis rodė žiūrovams savo skaidres ir aiškino, kas jose buvo.

Per laidą jis taip pat rodė kraujo preparatus, surinktus iš "neskiepytų" pacientų, t. y. tų, kurie atsisakė skiepų. Deja, kai kurie iš jų taip pat rodė požymius, kad buvo "užsikrėtę vakcinos toksinais per išskyras".

Likus kelioms dienoms iki pasirodymo toje programoje, Welbergenas pastebėjo tai, kas apibūdinama kaip magnetinio arba elektrinio poliariškumo efektas, pasireiškiantis skirtingose jo identifikuotų grafeno skaidulų pusėse.

Jis sakė, kad beveik kiekviename mėginyje buvo šio poliariškumo požymių, o iki injekcijų išleidimo jis per visą savo ilgametę praktiką tokio dalyko dar nebuvo pastebėjęs.

"Dr. Philippe'o pristatymas tikrai atveria akis ir kelia siaubą - jį būtina pažiūrėti, ypač tiems, kurie skelbia, kad "Covid" injekcijos yra "saugios", ir primygtinai reikalauja, kad žmonės būtų švirkščiami", - praneša "The Exposé", kuris paskelbė laidos įrašus, skirtus peržiūrėti.

"Covid" injekcijos yra genocido ginklai, ir neįtikėtina, kaip žmonės, kurie jas sukūrė, vis dar vaikšto laisvėje."

Komentaruose kažkas prie pokalbio pridūrė, kad jį tiesiog stulbina, jog bet kurio žmogaus organizmas vis dar gali funkcionuoti su šiais grafeno krešuliais, įterptais į jį. Tačiau tik laiko klausimas, kada tie krešuliai taps pakankamai dideli, kad nutrauktų žmogaus gyvenimą.

Norite sekti naujausias naujienas apie kovido injekcijas? Apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau