Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 6

Kūdikiai miršta, nes jų motinos buvo "paskiepytos" nuo kovido

Vienas iš labiausiai nerimą keliančių Vuhano koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" šalutinių poveikių yra tas, kad jos, atrodo, užkerta kelią reprodukcijai, žudydamos dar įsčiose esančius kūdikius.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus Ethan Huff nuomonę

Kaip rodo nauji pranešimai, negyvų naujagimių gimimų skaičius vis didėja, nes vis daugiau visiškai paskiepytų motinų negimdo savo vaikų. Priklausomai nuo duomenų šaltinio, net 28 iš 29 moterų (šią statistiką pateikė pati "Pfizer", tikėkite ar ne), kovidų injekcijų eroje gimdo negyvas.

Fresno (Kalifornijos valstija) ligoninė išplatino elektroninį laišką, kuriame teigiama, kad negyvų gimdymų skaičius, palyginti su laikotarpiu iki operacijos "Varpo greitis", labai išaugo - net 500 procentų. Šis laiškas buvo nutekintas nepriklausomai žiniasklaidai, kuri apie jį praneša, o korporacinė žiniasklaida jį ignoruoja.

Kalbant apie pagrindines naujienas, Fauci skiepai nuo gripo vis dar yra geriausias ir geriausias dalykas, kurį žmogus gali pasiskiepyti, kad apsisaugotų nuo kinų gripo. Tačiau iš tikrųjų šie skiepai turi depopuliacijos poveikį tiems, kurie juos vartoja.

Slaugytoja sako girdėjusi apie dvi motinas, kurių kūdikiams gimdoje susidarė kraujo krešulių.

Iki injekcijų išleidimo negyvų kūdikių gimimai buvo palyginti reti. Minėtoje ligoninėje maždaug kas tris mėnesius įvykdavo vienas ar du. Dabar negyvų kūdikių gimsta kelios dešimtys kartų per mėnesį - tai yra gerokai daugiau.

Laikraštis "The Epoch Times", kuris pirmasis pranešė apie šį atskleidimą, susisiekė su vyriausiąja slaugytoja, parašiusia elektroninį laišką, norėdamas pasiteirauti, kodėl ji šiuos atvejus pavadino "demisijos pacientais". Ji dar neatsakė.

California Today, kuri taip pat pranešė apie nutekintą elektroninį laišką, parengė vaizdo siužetą, kurį galite peržiūrėti RAIR fondo svetainėje.

Jei esate "Epoch Times" prenumeratorius, 25 minučių trukmės vaizdo reportažą apie nutekintą elektroninį laišką taip pat galite žiūrėti šioje nuorodoje.

Su vaizdo įrašu susietas tiesioginis pokalbis, kuriame viena moteris teigia, kad po 2021 m. pradžioje atliktos injekcijos ji patyrė ne vieną, o du negyvus gimdymus.

"Buvau "liberalė" ir tikėjau savo gydytojais", - rašė šis asmuo. "Labai džiaugiuosi, kad apie tai sklinda kalbos. Tikėkimės, kad kitiems pavyks išvengti šio siaubingo skausmo".

Kitas asmuo paminėjo dokumentinį filmą "Po oda" ("Under the Skin"), kuriame aptariamos problemos, su kuriomis susiduria avys, skiepijamos mRNA skiepais nuo bruceliozės. Filme aiškinama, kad daugelis avių nugaišo netrukus po to, kai joms buvo suleistas eksperimentinis vaistas.

"Esu slaugytoja ir girdėjau apie dvi motinas, kurių kūdikiams įsčiose susidarė kraujo krešulių", - rašė kita. "Dar NIEKADA nebuvau girdėjusi apie tokį dalyką. Tačiau tai tik gandai. Neturiu jokių tikrų įrodymų."

Dar kažkas paklausė, ko reikia, kad daugiau žmonių suprastų, jog šie skiepai yra pavojingi ir, remiantis viskuo, ką dabar apie juos žinome, neturi būti švirkščiami į žmonių kūnus.

"Tą patį darė ir Erodas, žudydamas nekaltuosius", - rašė kažkas kitas, turėdamas omenyje garsiąją Biblijos istoriją apie visų dvejų metų ir jaunesnių vyriškos lyties vaikų genocidą Betliejaus apylinkėse, kur gimė Jėzus Kristus.

"Pakartosiu vieno virusologo žodžius: "kas sukūrė virusą, yra šėtonas, tačiau kas sukūrė vakcinas, yra 10 kartų šėtoniškesnis", - rašė kitas asmuo, turėdamas omenyje du skirtingus smaigų baltymus, esančius virusuose ir injekcijose.

Norite daugiau sužinoti apie vakcinų keliamą pavojų ir neveiksmingumą? Apsilankykite svetainėje Vaccines.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau