Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 27

Paskelbta vaizdo medžiaga, kurioje Fauci vaikšto nuo durų prie durų ir propaguoja juodąjį GENOCIDĄ per mirtinas vakcinas

Fauči vaikšto nuo durų prie durų

Pats "Mokslas" - daktaras Faučis (Anthony Fauci) - yra liaupsinamas ir garbinamas naujame PBS dokumentinių filmų cikle: "Amerikos meistrai" (American Masters). Viename iš segmentų A. Faučis giriamas už tai, kad eina nuo durų prie durų ir kovoja su vadinamuoju "neryžtingumu dėl vakcinų". Filmuotoje medžiagoje matoma, kaip Faučis keliauja kartu su Vašingtono meru Murieliu Bowseriu (Muriel Bowser). Abu veikėjai eina nuo durų prie durų, siekdami atkreipti dėmesį į afroamerikiečius, kurie "abejoja dėl vakcinų". Filmuotoje medžiagoje matyti, kad kartais šie du politiniai veikėjai sulaukia pagyrų, tačiau kiti "palatų" gyventojai nenorėjo turėti nieko bendra su valdžios baime, prievarta ir mirtinais eksperimentais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Fauci ir Vašingtono meras Bowseris nusitaikė į afroamerikiečių bendruomenę

Dokumentiniame filme Fauci ir Bowseris taikėsi į pietrytinę Vašingtono dalį - istoriškai juodaodžių bendruomenę, kurioje skiepijimosi rodikliai yra žemi. "Taigi, tai Anakostija, istorinis afroamerikiečių rajonas". pradėjo Fauci. "Niujorke yra rajonai. Čia yra apylinkės. Tai yra 8 apylinkė. Tai tipiški socialiniai sveikatos veiksniai, kur jie negauna geros medicininės priežiūros; čia aukštas ŽIV lygis, aukštas covid-19 lygis, žemiausias skiepijimo lygis. Jie yra tarsi nuskriaustųjų grupė, kurią turime pasiekti. Taigi, meras dabar yra su manimi ir ketina pasveikinti bendruomenės žmones, kurie eina į bendruomenę, kad žmonės būtų paskiepyti."

Fauci ir Bowseris sveikino gyventojus prie jų namų slenksčio ir maldavo juos pasiskiepyti covid-19 skiepais. Jie nepateikė jokio lygio informuoto sutikimo. Kai kurie žmonės džiaugėsi pamatę Faučį ir leido jam suprasti, kad jau yra paskiepyti, pūtė bučinius ir pozavo asmenukėms. Tačiau Fauci ir Bowseris taip pat buvo atstumti...

Gyventojai atmetė Faučį ir merą Bowserį tiesiai į akis

Nors Faučis buvo JAV prezidento vyriausiasis patarėjas medicinos klausimais, nors šalia jo buvo užrakintas ir mylintis meras, kai kurie asmenys griežtai atmetė jo prašymą juos paskiepyti.

Viena moteris su vaikais išėjo į savo namų verandą ir pasakė, kad ji nėra paskiepyta. Meras Bowseris šmaikštavo, kad "ji turėtų būti, kad apsaugotų savo vaikus nuo COVID". Fauci tarstelėjo: "Turime jus paskiepyti... jei užsikrėstumėte, galėtumėte perduoti jiems". Faučis tęsė didelį melą, kad moteris "apsaugotų" savo šeimą ir sustabdytų viruso plitimą, jei tiesiog pasiskiepytų.

Susitikimo metu įsiterpė kita moteris ir paprieštaravo Fauci teiginiams. Ji sakė girdėjusi, kad vakcina neišgydo nuo KOVID ir "nesustabdo nuo užsikrėtimo". Faučis atremia dar didesnį melą: "Labai labai labai labai retu atveju, kai jūs susirgsite [Kovidu], net jei esate paskiepytas, tai labai - jūs net nejaučiate ligos".

Kito incidento metu Fauci ir Bowseris pradėjo stumdyti COVID vakciną nuo apatinių vyro verandos laiptų. Vyras pasisakė: "Žmonės Amerikoje nesusitvarko su ta informacija, kuri mums dabar pateikiama. Taigi, aš neketinu stoti į eilę, kad pasidaryčiau injekciją ar skiepą nuo kažko, kas iš pradžių nebuvo aišku".

Vyras pakartojo: "Ir tada jūs visi sukursite injekciją per stebuklingą laiką", suabejojęs vakcinos kūrimo laiku. "Skiepams sukurti prireikia metų", - sakė jis. "Devynių mėnesių tikrai nepakanka, kad niekas nevartoja jokios vakcinos, kurią jūs visi sugalvojote", - pridūrė jis.

Bowseris replikavo, kaltindamas vyrą viruso (kuriuo jis nebuvo užsikrėtęs) platinimu. "Vienintelė priežastis, kodėl dabar su tavimi kalbu, toks artimas, koks esame, yra ta, kad buvau paskiepytas. Jei tūkstančiai tokių žmonių kaip jūs nesiskiepys, jūs leisite šiam virusui ir toliau skverbtis į šią šalį ir pasaulį". Žinoma, jis turėtų jaustis kaltas dėl melagingo kaltinimo, kad žudo kitus žmones ir sukelia jiems socialinę distanciją. Tačiau jis neprisiėmė kaltės.

"Kai pradedate kalbėti apie tai, kad reikia mokėti žmonėms už skiepus, kai pradedate kalbėti apie skatinimą, kad žmonės skiepytųsi, su tuo susiję visai kiti dalykai", - pridūrė jis. "Jūsų kampanija yra susijusi su baime. Ji susijusi su žmonių baimės kurstymu. Jūs puolate žmones baime."

Fauči, Bowseris ir jų vyriausybinių banditų komanda skubiai paliko įvykio vietą. Dokumentiniame filme pateikiami istoriniai įrodymai apie Faučio dalyvavimą masinėse žudynėse, genocidinėse vakcinų programose, kurios priklausė nuo neteisėtų įgytos naudos (biologinio ginklo) tyrimų, grobuoniškų vakcinų kūrimo, slopinamo antivirusinio gydymo, žalingų įgaliojimų ir pavojingų ligoninių protokolų, diagnostinio medicininio sukčiavimo, baimės propagandos, pinigų plovimo, vaikų išnaudojimo, cenzūros, segregacijos, įvairių žmogaus teisių pažeidimų ir milijonų tiesioginės žalos, kurią sukėlė neteisėti medicininiai eksperimentai.

Šaltiniai: 

100PercentFedUp.com

Brighteon.com

PBS.org

TheHighWire.com

Planet-today.com

OpenVAERS.com

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Kas buvo paneigta, kažkodėl tampa Tiesa. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau