Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Vasario » 6

Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Jei manėte, kad "Pfizer" projekto "Veritas" bombos baigėsi, pagalvokite dar kartą.

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina" kažkas labai negerai.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Walkeris slaptai žurnalistei, kurią jis laikė tik savo vakaro "drauge", sakė, kad "Pfizer" nuo pat pradžių buvo susirūpinusi, jog jos kurjerinės RNR (mRNA) injekcijos kenkia moters reprodukcinei sistemai, todėl menstruacijų ciklas tampa nereguliarus.

"Menstruacijų cikluose yra kažkas netaisyklingo, - sakė Volkeris. "Taigi, žmonės turės tai ištirti, nes tai šiek tiek kelia nerimą."

"Vakcina [kovidų] neturėtų trukdyti [menstruacijų ciklui]. Taigi, mes tikrai nežinome", - pridūrė jis, atkreipdamas dėmesį į "mokslinius duomenis", kurie rodo, kad skiepas visiškai neturėtų sąveikauti su pagumburio, hipofizės ir gonadų ašimi (HPG ašis), t. y. "hormonais, kurie reguliuoja jų menstruacijų ciklą ir panašius dalykus", - toliau prisipažino Volkeris - žiūrėkite toliau:

"Pfizer" covid injekcijos trikdo HPG ašį, sukelia nevaisingumą

HPG ašis yra hormonų reguliavimo mechanizmas, kuris kontroliuoja moters gimdos ir kiaušidžių ciklus, kad būtų galima valdyti reprodukciją. Pfizer covid jab kažkas trukdo šiam ciklui ir sukelia nevaisingumą.

Dėl šio stulbinančio atskleidimo "Facebook" ir "Twitter" tinkluose stebėtojai pradėjo naudoti grotažymę #Pfertility, kuri nuo to laiko tapo virusine.

Walkeris savo "pasimatymui" paaiškino, kad "Pfizer" covid jab "neturėtų" trukdyti HPG ašiai, tačiau "kažkas vyksta, bet mes ne visada tai išsiaiškiname".

"Tikiuosi, kad vėliau neaptiksime kažko labai blogo. Tikiuosi, kad neišsiaiškinsime, jog ši mRNA kažkokiu būdu pasilieka organizme ir kaip... nes ji turi paveikti kažką hormoninio, kad paveiktų menstruacijų ciklą", - toliau teigė jis.

"Taigi vakcina turi kažkaip sąveikauti su ta ašimi, HPG ašimi, kad sukeltų menstruacijų ciklo sutrikimus."

Kadangi HPG ašis kontroliuoja moters menstruacijų ciklą, "Pfizer" kovidinių skiepų poveikis "turi kažkaip paveikti šiuos hormonus", toliau sakė Volkeris.

"Tačiau tada turime išsiaiškinti, kaip tai veikia šiuos hormonus, nes signalizacija prasideda smegenyse."

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) duomenimis, covid injekcijos nesukelia jokių vaisingumo problemų nei vyrams, nei moterims. Kitaip tariant, Volkeris arba nežino, ką kalba, arba CDC meluoja - ir mes žinome, kad pastarasis variantas greičiausiai yra tiesa.

Tikriausiai nežinodamas, kad yra įrašinėjamas, Volkeris toliau prisipažino slaptajam žurnalistui, kad norėdamas likti darbe "Pfizer" įmonėje, jis turėjo vartoti bendrovės "covid" injekcijas, "kitaip būčiau atleistas".

Iki šio rašinio rašymo "Pfizer" nei patvirtino, nei paneigė "Project Veritas" atskleistus faktus, kurie buvo paviešinti šiame kaltinamajame įraše. Tai leidžia manyti, kad "Pfizer" nepaneigia pateiktų teiginių, nes jie yra teisingi ir bendrovė tai žino.

"Tik žiūrėkite: vyriausybė skirs jiems poros milijonų dolerių baudą, o nukentėję žmonės negaus nieko", - siūlė vienas komentatorius apie "bausmę", kurią "Pfizer" gali įvykdyti už šiuos sunkius nusikaltimus žmoniškumui.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau