Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 29

Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney), dirbantis Milton Keyneso (Milton Keynes) šeimos laidojimo paslaugų įmonėje Milton Keynese, Anglijoje, neseniai duotame interviu portalui kla.tv pasidalijo informacija, kad neregėtai daug miršta 20-ies, 30-ies ir 40-ies metų amžiaus jaunuolių ir "visi jie buvo skiepyti".

Anot Džono, kartu su grupe ekspertų jie pastebi, kad ypač daugėja mirčių nuo trombozės. (Trombozė atsiranda, kai kraujo krešuliai užkemša venas ar arterijas, gali būti pavojingi gyvybei, pavyzdžiui, insultas ar infarktas).

"Taigi matome, kad vis daugėja mirčių nuo trombozės, ypač nuo trombozės. Taigi, tai būna širdies priepuolis, aneurizma arba insultas, ir jų yra beprecedentis skaičius. Niekada nemačiau tiek daug mirčių. Ir ne tik pagyvenusių žmonių. Tai įvairūs žmonės. Dvidešimtmečiai, trisdešimtmečiai ir keturiasdešimtmečiai, žmonės, kurie paprastai nemiršta. Ir tai buvo prognozuota, ir tai (tai) įvyko", - sakė Džonas.

Džonas sakė, kad šiais metais mirčių nuo trombozės atvejų padaugėjo kur kas daugiau nei per ankstesnius 14 metų, ir tai yra maždaug 500 ar 600 proc. padidėjimas.

"Na, kad jums pasakyčiau kiekį... Turiu omenyje didesnį nei per bet kuriuos iš tų 14 metų. Tačiau padidėjimas yra fenomenalus. Tai nėra dviejų ar trijų kartų padidėjimas. Tai maždaug 500 ar 600 proc. padidėjimas. Toks skaičius. Ir paprastai, retais atvejais, kai susergama tromboze, tai būna vyresnio amžiaus žmonės. Tai nėra 20, 30 ir 40 metų žmonės, kuriems dūrė, - pridūrė Džonas.

Jis teigė, kad 9 iš 10 asmenų, kuriems buvo nustatyti kraujo krešuliai, buvo paskiepyti.

"Man skambina gydytojai ir policija, skambina slaugytojos, visi sako tą patį. Tai visiškas melas. Mūsų žiniasklaidoje jie sako, kad ligoninės pilnos neskiepytųjų. Tai visiška netiesa. Visiškai priešingai. Devyni iš dešimties ten esančių pacientų, pilnų kraujo krešulių, yra paskiepyti. Tai girdėjau iš tiek daug specialistų, kad jau nebesuskaičiuoju. Taigi, nesvarbu, ar norite tuo tikėti, ar ne, nuo to blogiau nebus. Tokia yra tiesa. Tokia yra tikrovė. Galima vesti arklį prie vandens, bet negalima priversti gerti", - pridūrė jis.

Būdamas laidotuvių direktorius, Džonas sakė, kad gali matyti mirties priežastį, nes ją užrašo koroneris ir atsiunčia elektroniniu paštu.

"Man, kaip laidotuvių direktoriui, nereikia matyti mirties liudijimo, bet aš matau koronerio dokumentus. Taigi, kai įvyksta staigi mirtis, dalyvauja koroneris, kuris surašo vadinamąją 6 formą. O mano, kaip laidojimo direktoriaus, darbo dalis - surinkti dokumentus ir paraišką dėl kremavimo, nes didžioji dauguma laidotuvių Jungtinėje Karalystėje yra kremavimas. Sakyčiau, kad apie 5 proc. yra laidotuvės. Ir, žinote, tai yra kultūrinis dalykas. Taigi, aš matau šiuos dokumentus ir turiu juos peržiūrėti, patikrinti ir įsitikinti, kad jie teisingi. Ir matau mirties priežastį, nes ją užrašo koroneris. Ir ji man siunčiama elektroniniu paštu. Tada aš ją atsispausdinu, patikrinu ir, jei yra problema; jei yra klaida, aš grįžtu pas koronerį ir prašau ją iš naujo išsiųsti, žinote, - sakė Džonas.

Džonas COVID virusu užsikrėtė praėjusiais metais. Jis tikino, kad virusas egzistuoja, bet jis yra išgydomas ir tai nėra ši mirtina pandemija.

"Nesupraskite manęs neteisingai. KOVID egzistuoja. Yra covid. Yra virusas. Ir aš kalbėjau su daugybe žmonių. Ir pats juo sirgau, taigi jis yra. Bet jis yra išgydomas; tai nėra ši mirtina pandemija; tai nėra kažkas, dėl ko reikia eksperimentinės genų terapijos kas 12 savaičių ateinančius 5 metus", - sakė Džonas.

Žiūrėkite interviu iš kla.tv:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau