Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 12

"Pfizer" generalinis direktorius sako, kad ketvirtosios vakcinos dozės gali prireikti anksčiau, nei tikėtasi

Kol žmonės visame pasaulyje rikiuojasi į eilę, kad gautų trečiąją mRNA vakcinos nuo COVID-19 dozę dėl silpnėjančios pirmojo ciklo apsaugos, Pfizer generalinis direktorius Albertas Bourla (Albert Bourla) jau pareiškė, kad ketvirtosios dozės žmonėms prireiks anksčiau nei tikėtasi.

Šią savaitę vadovas CNBC sakė, kad "Pfizer" atlieka "Omicron" varianto tyrimus. Nors, pasak jo, rezultatai gali parodyti, kad su šiuo variantu galima kovoti ir trečiąja injekcija, jo bendrovė jau ruošiasi ketvirtajam švirkštui, kuris turėtų gerokai pakelti didžiosios farmacijos įmonės akcijų kainą.

Kalbėdamas CNBC laidoje "Squawk Box" jis sakė, kad nors iš pradžių manė, jog ketvirtosios injekcijos reikės praėjus 12 mėnesių po to, kai žmonės gaus trečiąją dozę, dabar, atsižvelgiant į Omicron, gali tekti paankstinti terminą: "Kai pamatysime realius duomenis, nustatysime, ar Omicron gerai padengia trečiąją dozę ir kiek laiko."

"Ir antrasis klausimas, manau, kad mums reikės ketvirtosios dozės", - sakė Bourla.

Jis pridūrė, kad bendrovė iki kovo mėn. gali sukurti vakciną, specialiai skirtą omikronui, jei paaiškės, kad to reikia. Jis taip pat sakė, kad ateityje gali atsirasti naujų variantų, todėl jie nuolat stebi situaciją, kad pamatytų, ar vakciną reikia koreguoti, kad ji neatsiliktų.

Kai kurie ekspertai skeptiškai vertina tikrąjį papildomų skiepų poreikį, ypač atsižvelgiant į tai, kad tokios bendrovės kaip "Pfizer", pardavusios daugiau skiepų, gali gauti finansinę naudą. Tačiau kažkodėl Bideno administracija mielai padeda joms parduoti daugiau vakcinų.

Bendrovė teigė, kad dviejų jos vakcinos dozių "gali nepakakti apsisaugoti nuo užsikrėtimo omikroniniu variantu", nors, jos teigimu, tai gali šiek tiek apsaugoti nuo sunkios ligos.

Pasaulio sveikatos organizacija teigė, kad stiprinamieji skiepai nėra sprendimas omikroninio varianto problemai spręsti; vietoj to, jos nuomone, reikėtų sutelkti dėmesį į tai, kad daugiau žmonių būtų paskiepyti pirmą kartą.

Nenuostabu, kad tiek daug žmonių "Pfizer" siekį gauti papildomų vakcinų dėl "Omicron" vertina kaip pinigų grobstymą. Dauguma iš mūsų tikėjosi, kad kada nors jie pradės masiškai skiepyti ketvirtąja vakcina, o dabar atrodo, kad naujasis variantas jiems suteikia drąsos patikrinti, kaip toli jie gali nueiti. Tačiau net ir vakcinų entuziastai iš Ligų kontrolės ir prevencijos centro pripažįsta, kad Omicron atvejai kol kas buvo lengvi ir nuo jos dar niekas nemirė.

Dažniausiai pasireiškė kosulys, nuovargis ir skrepliavimas, ir tik vienas žmogus dėl to buvo hospitalizuotas. Iš užsikrėtusiųjų šiuo viruso variantu daugiau nei trys ketvirtadaliai buvo paskiepyti, o trečdalis iš jų gavo ir stiprinamąją vakciną.

Ketvirtosios dozės jau skiriamos žmonėms kai kuriose pasaulio dalyse

Sveikatos apsaugos pareigūnai kai kuriose pasaulio dalyse jau paskelbė apie ketvirtąsias dozes kai kuriems gyventojams. Britų Kolumbijoje provincijos sveikatos apsaugos pareigūnė daktarė Bonnie Henry paskelbė, kad tam tikriems žmonėms, gavusiems trijų dozių pirminės vakcinos seriją, praėjus šešiems mėnesiams po trečiosios dozės, bus galima skirti stiprinamąją dozę.

Jungtinėje Karalystėje Džersio pareigūnai sakė, kad su visais, turinčiais imuninės sistemos problemų, bus susisiekta dėl ketvirtosios vakcinos gavimo, o stiprinamosios dozės intervalas 40 metų ir vyresniems salų gyventojams, gavusiems trečiąją dozę, sumažėjo nuo šešių iki trijų mėnesių.

Graikijos nacionalinis vakcinacijos komitetas ketina nuspręsti, ar imuniteto sutrikimų turintiems piliečiams pasiūlyti ketvirtąją dozę jau po mėnesio nuo trečiosios dozės, o Izraelio sveikatos apsaugos ministras sakė, kad ketvirtoji vakcina gali būti skirta visiems izraeliečiams.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheGatewayPundit.com

CNBC.com

USNews.com

BC.CTVNews.ca

BBC.com

GreekCityTimes.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau