Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 30

PSO išvalė savo interneto svetainę ir tyliai pašalino rekomendaciją, kad vaikai neturėtų būti skiepijami nuo kovido

(Paranormal) Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) savo interneto svetainėje tyliai pašalino rekomendacijas, kuriose patariama neskiepyti vaikų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19). Pasaulinė sveikatos įstaiga redagavo savo rekomendaciją, kurioje teigiama, kad vaikai neturėtų būti skiepijami, nes "dar nėra pakankamai įrodymų", kurie tai pateisintų. Ankstesnėje versijoje nebuvo minima konkreti vakcina, o naujausioje pataisytoje versijoje aiškiai propaguojama Pfizer/BioNTech mRNA injekcija vaikams.

Waking Times pranešime teigiama, kad birželio 22 d. PSO tinklalapis buvo atnaujintas ir jame padaryti minėti pakeitimai. Iki atnaujinimo jis buvo nepakitęs nuo balandžio 8 d., kai tinklalapis buvo pirmą kartą archyvuotas. Antraštė "Šiuo metu vaikai neturėtų būti skiepijami" buvo paryškinta iki jos redagavimo. Be pabrėžtos antraštės, ankstesnėje puslapio versijoje buvo pripažinta, kad "kol kas nėra pakankamai įrodymų apie vakcinų nuo COVID-19 naudojimą vaikams, kad būtų galima pateikti rekomendacijas".

Tačiau birželio 22 d. atnaujintoje versijoje atsispindėjo visiškas 180 laipsnių posūkis nuo pirminės PSO pozicijos. Nors naujosiose rekomendacijose vis dar pripažįstama, kad reikia "daugiau įrodymų... apie įvairių COVID-19 vakcinų naudojimą vaikams", jose daroma išvada, kad Pfizer/BioNTech COVID-19 vakcina "tinka naudoti 12 metų ir vyresniems žmonėms".

Šis tylus patikslinimas prieštaravo ankstesniems pasaulinės sveikatos institucijos vakcinų eksperto patarimams, kuris teigė, kad vaikų skiepijimas nuo COVID-19 nėra neatidėliotinas prioritetas. PSO imunizacijos, vakcinų ir biologinių preparatų departamento direktorė  Kate O’Brien pastebėjo: „Vaikams kyla labai labai maža rizika, kad jie iš tikrųjų gaus [COVID-19].

O'Brien sakė per socialinės žiniasklaidos sesiją: "kai [COVID-19 vakcinų] pasiūla yra nepakankama visiems visame pasaulyje, vaikų skiepijimas šiuo metu nėra prioritetas." Ji pridūrė, kad skiepyti vaikus nuo COVID-19 gali būti tikslinga "atėjus laikui, kai pasiūla gerokai labiau padidės".

„Big Tech“ Didžiosios technologijos cenzūravo tuos, kurie prieštaravo PSO ir skiepus propaguojančiam naratyvui

Nemažai vartotojų, kurie atkreipė dėmesį į tai, kad pasaulinė sveikatos organizacija slapta peržiūrėjo savo vakcinų gaires, atsidūrė cenzūruojami socialinės žiniasklaidos svetainėje. Autorius Alexas Berensonas (Alex Berenson) pasidalijo vienu cenzūros atveju, kurį patyrė vartotojas, paskelbęs apie PSO peržiūrėtas vaikų skiepijimo gaires.

Birželio 23 d. Berensonas tviteryje parašė, kad viena moteris buvo cenzūruojama socialiniame tinkle "Facebook" vien už tai, kad paskelbė peržiūrėto PSO tinklalapio ekrano nuotrauką. Michelle Coriaty-Herbst iš "Facebook" gavo pranešimą, kad jos turinys pažeidė "bendruomenės standartus dėl šlamšto". Berensonas parašė socialinės žiniasklaidos svetainės žinutę Herbst: "Negalima to sugalvoti. Facebook cenzūruoja PSO rekomendaciją neskiepyti jaunesnių nei 18 metų asmenų".

Cenzūra, kurią Herbst patyrė iš "Facebook" rankų, atkartojo panašų atvejį, šį kartą susijusį su konservatyvia naujienų svetaine National File. Ši naujienų svetainė 12 valandų buvo užblokuota "Twitter" tinkle po to, kai paskelbė tviterio žinutę apie skiepyto 13-mečio mirtį.

"National File" buvo užblokuota dėl pranešimo apie Jacob Clynick "National File" buvo užblokuota dėl pranešimo apie Jacob Clynick mirtį po to, kai berniukui buvo suleista antroji "Pfizer/BioNTech" vakcinos dozė. Clynicko teta Tami Burages socialiniame tinkle "Twitter" paskelbė apie sūnėno mirtį, teigdama, kad Jokūbas neturėjo jokių žinomų sveikatos problemų ir nevartojo jokių vaistų. Ji taip pat paminėjo, kad pirminiai Clynicko skrodimo rezultatai parodė "padidėjusią širdį... su šiek tiek skysčio aplink ją".

Pasak "Twitter", "National File" paskyra buvo užblokuota už tai, kad tariamai "skleidė klaidinančią ir galimai žalingą informaciją, susijusią su COVID-19". Vėliau socialinės žiniasklaidos svetainės atstovas spaudai patvirtino, kad tai buvo padaryta "per klaidą" ir kad paskyros funkcionalumas buvo atkurtas.

Naujienų svetainės vyriausiasis redaktorius Tomas Pappertas (Tom Pappert) pareiškime teigė: "Ji išreiškė susirūpinimą dėl savo 13 metų sūnėno mirties po to, kai jam buvo suleista vakcina [Pfizer/BioNTech] COVID-19. Labai gaila, kad "Twitter" bando sutrukdyti šiai šeimai pasidalyti savo tiesa ir nuogąstavimais dėl [Pfizer/BioNTech] COVID-19 vakcinos, praėjus vos kelioms dienoms po [Clynicko] nesavalaikės ir širdį draskančios mirties."

Apsilankykite svetainėje Vaccines.news ir skaitykite daugiau apie PSO planą skiepyti vaikus nuo COVID-19.

Šaltiniai:

WakingTimes.com

FoxNews.com

Twitter.com

TheEpochTimes.com

Breitbart.com

Autorius: Ramon Tomey. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau