Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 25

AMERIKOS ŠVIESA: Ar FDA iš tikrųjų patvirtino "BioNTech" Būsimą kovidų "vakciną", kurios dar nėra?

(Paranormal) Atrodo, kad yra daug painiavos dėl to, kokią "vakciną" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) 2021 m. rugpjūčio 23 d. iš tikrųjų "patvirtino" JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA).

Nors daugelis pagrindinių žiniasklaidos priemonių greitai išplatino istoriją, kad "Pfizer" turimai mRNA injekcijai nuo Fauci gripo FDA uždegė oficialią žalią šviesą, neva taip palengvinant įgaliojimus, kiti teigia, kad FDA išdavė patvirtinimą būtent Vokietijos vakcinų korporacijai "BioNTech" dėl dar neegzistuojančios Kinijos viruso injekcijos.

Kaip prisimenate, "BioNTech" bendradarbiavo su "Pfizer", kad pagamintų dabartinę Fauci gripo injekciją, kuri skiriama pagal skubaus naudojimo leidimą (EUA). Tačiau paaiškėjo, kad techniškai tai yra kitokia injekcija nei "Comirnaty" firminė injekcija, apie kurią kalbama naujausiame FDA pranešime apie patvirtinimą.

Atrodo, kad šiuo metu vyksta masinė proto kontrolės apgaulė, kurios metu įprasti įtariamieji skleidžia klaidinantį, o gal net melagingą pasakojimą, kad dabartinė "Pfizer" injekcija, kuri gavo "visišką FDA patvirtinimą". Taigi, kokia yra tikroji tiesa?

Pasak daktaro Roberto Malonės (Robert Malone), pranešėjų RNR technologijos išradėjo, jo paties perskaitytuose oficialiuose FDA dokumentuose nenurodyta, kad šiuo metu naudojama "Pfizer" injekcija yra visiškai patvirtinta. Jis teigia, kad tai įvyks apie 2023 m. - norėdami sužinoti daugiau, būtinai pažiūrėkite toliau pateiktą kelių dalių interviu:

Taigi, ar "Pfizer" injekcijos tikrai yra "patvirtintos", ar ne?

Jei nesate susipažinę su daktaru Malone'u, jis neseniai prabilo apie mRNA injekcijų skyrimo pavojus pandemijos metu, bijodamas, kad gali būti nužudytas už tai, kad pateikė šią informaciją tuo metu, kai vyriausybė ir žiniasklaida agresyviai stumia injekcijas kaip galutinį sprendimą.

Dabar daktaras Malone'as nesutinka su naujausiu vyriausybės ir žiniasklaidos teiginiu, kad FDA visiškai patvirtino "Pfizer" injekcijas, nors iš tikrųjų, atsižvelgiant į patvirtinimo formuluotę, taip gali būti.

Kita vertus, iš pačios Pfizer etiketės matyti, kad dabartinis jos švirkštas, patvirtintas pagal EUA, yra toks pat kaip ir Comirnaty, ir kad jie iš esmės yra sukeičiami vietomis.

"FDA patvirtintos COMIRNATY (COVID-19 vakcina, mRNA) ir ESA patvirtinta Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcina yra tos pačios sudėties ir gali būti naudojamos tarpusavyje COVID-19 vakcinacijos serijai", - teigiama "Pfizer" dokumente.

Šiuo metu tiksliai neaišku, kas vyksta, tačiau norėjome atkreipti jūsų dėmesį į šią prieštaringą informaciją. Iš visko sprendžiant, atrodo, kad medicinos fašistai dar kartą bando pasprukti nuo masių, kad pateisintų "privalomojo" skiepijimo schemas, kuriomis siekiama pavergti pasaulį, pavaldų Didžiajai farmacijai.

Rugpjūčio 23 d. FDA išplatintame pranešime taip pat teigiama, kad agentūra mano, jog "Comirnaty" ir šiuo metu vartojama "Pfizer" injekcija yra vienas ir tas pats preparatas, o pavadinimas keičiamas tik todėl, kad vaistas visiškai patvirtintas.

"Vakcina buvo žinoma kaip Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcina, o dabar bus parduodama kaip Comirnaty (koe-mir'-na-tee), skirta COVID-19 ligos profilaktikai 16 metų ir vyresniems asmenims", - teigia agentūra, tarsi patvirtindama tai, ką apie patvirtinimą teigia žiniasklaida.

"Vakciną taip pat ir toliau galima įsigyti pagal skubaus naudojimo leidimą (EUA), įskaitant 12-15 metų amžiaus asmenims ir trečiosios dozės suleidimą tam tikriems imunosupresyviems asmenims."

Atsiradus daugiau naujienų šiuo klausimu, informuosime jus apie naujausią informaciją svetainėje Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

RumorMillNews.com

Twitter.com

Twitter.com

Planet-Today.com

Pfizer

FDA.gov

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau