Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 1

"Johnson & Johnson" darbuotojai nenori, kad vaikai būtų skiepijami jų įmonės vakcina COVID-19

(Paranormal) Projekto "Project Veritas" tyrimas atskleidė dideles prieš skiepus nukreiptas nuotaikas didžiojoje farmacijos bendrovėje "Johnson & Johnson". Naujausioje organizacijos ataskaitoje du bendrovės darbuotojai prisipažino, kad, jų nuomone, dėl galimų ilgalaikių padarinių vaikams nereikėtų skiepyti bendrovės vakcinomis nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

Novatoriškame "Project Veritas" tyrime svarbią vietą užima du "Johnson & Johnson" darbuotojai: Brandonas Šadtas (Brandon Schadt), regiono verslo vadovas, ir mokslininkas Džastinas Durrantas (Justin Durrant). Organizacijos žurnalistas du kartus privertė šiuos du asmenis laisvai kalbėti apie bendrovę. (Pastaba: 2021 m. "Johnson & Johnson" tikisi, kad pasauliniai vakcinų nuo koronaviruso pardavimai sieks 2,5 mlrd. dolerių).

J&J verslo vadovas mano, kad reikia tinkamai ištirti vakcinos ilgalaikį šalutinį poveikį

Vienos pokalbio dalies metu "Project Veritas" reporteris paklausė Šadto, ar geriau būtų vaikus mokyti namuose, ar skiepyti juos nuo COVID-19, jei skiepai būtų privalomi mokykloje.

"Atvirai kalbant, nemanau, kad vaikas turi būti skiepijamas", - atsakė Šadtas. "Tai vaikas, tai vaikas, žinote? Jiems nereikėtų skiepytis, supranti?"

Geriausia paskaityti, originalia kalba: “Honestly, I don’t think a kid needs to get it,” said Schadt. “It’s a kid, it’s a f—— kid, you know? They shouldn’t have to get a f—— vaccine, you know?”

"Tai tiesiog vaikas, kuris dar nėra išsivystęs", - tęsė jis. Šadtas paaiškino, kad duomenys rodo, jog COVID-19 virusu užsikrėtę vaikai ir mažyliai labai lengvai pasveiksta, todėl nereikia jų versti skiepytis eksperimentinėmis ir mirtinai pavojingomis vakcinomis.

Toliau Šadtas kalbėjo apie tai, kad "Johnson & Johnson" COVID-19 vakcina nebuvo išbandyta, siekiant išsiaiškinti galimą ilgalaikį jos poveikį.

"Tai vaikas, jūs tiesiog to nedarote, suprantate? Ar žinote, kad tai nėra toks nežinomas poveikis, su tolesniais padariniais, suprantate?" - sakė jis. "Turiu omenyje, kaip tu galėjai - tiesa - nėra nė vieno, kuris po 30 metų būtų pasakęs: "Ei, aš pasiskiepijau ir neturiu trečio akies obuolio"."

Tada Šadtas kalbėjo apie savo didelį nepasitikėjimą pagrindinėmis žiniasklaidos priemonėmis, kurios kalba apie vakcinas nuo koronaviruso.

"Ar turėčiau nepasitikėti žiniasklaida?" - klausė "Project Veritas" žurnalistas.

"Ne, o kodėl turėtume?" - atsakė Šadtas. "Kodėl, po velnių, turėtume? Ne, nė velnio, nė už ką... Jokiu būdu neturėtume pasitikėti niekuo, ką sako žiniasklaida".

J&J mokslininkas mano, kad neskiepyti vaikai "nedaro tokio didelio skirtumo"

Atskiro pokalbio metu "Johnson & Johnson" mokslininkas Durrantas išreiškė tokį pat susirūpinimą kaip ir Šadtas dėl jo kompanijos vakcinos COVID-19. Visų pirma jis mano, kad vaikai neturėtų būti verčiami ją vartoti.

"Tikrai nereikia skiepyti kūdikio, - sakė jis. "Tai nepadarytų tokio didelio skirtumo."

Durrantas toliau kalbėjo apie tai, kad įpareigojimai skiepytis labai apsunkina gyvenimą žmonėms, kurie pagrįstai skeptiškai žiūri į didžiąją farmaciją ir jų skubotas, eksperimentines ir mirtinai pavojingas COVID-19 vakcinas.

"Nepatogumas yra iki tokio lygio, kad atrodo, jog "galėčiau tai padaryti", suprantate, ką noriu pasakyti?" - sakė Durrantas "Project Veritas" žurnalistui. "Pavyzdžiui, "Aš negaliu išvykti iš valstijos", "Mano močiutė Kanadoje, ir aš negaliu jos aplankyti", suprantate, ką noriu pasakyti?"

"Negalite vykti į Prancūziją, jei nesate paskiepyti. Žinote, jūs tiesiog privalote toliau daryti tokius dalykus, kai esi beveik kaip antrarūšis pilietis, jei nesi paskiepytas, bet aš žinau, kad tai siaubinga."

Nepaisant to, kad nepritaria priverstiniam vaikų skiepijimui, Durrantas pritaria tam, kad suaugusieji būtų verčiami skiepytis, nustatant skiepų privalomuosius reikalavimus, kurie kelia grėsmę jų užimtumui. Jis mano, kad pakankama grėsmė yra neleisti žmonėms dirbti pelningo darbo.

"Vienintelis būdas, kaip žmonės iš tikrųjų elgiasi ir laikosi, yra tas, kad tai turi įtakos jų kišenei, pavyzdžiui, jei dirbate didelėje įmonėje ir ketinate prarasti darbą, geriausiai tikėkite, kad būsite pirmas eilėje [skiepytis]", - sakė jis.

Kai "Project Veritas" žurnalistas paklausė Durranto, kokią COVID-19 vakciną jie turėtų gauti, jis atsakė: "Nesiskiepykite "Johnson & Johnson" vakcina. Tačiau aš jums to nesakiau".

Durrantas nusprendė nesiskiepyti "Johnson & Johnson" vakcina. Jis sakė, kad peržiūrėjo duomenis ir jie parodė, kad tariamas jos veiksmingumas nėra pakankamai įrodytas. Vietoj to jis pasirinko skiepytis "Moderna" vakcina.

Sužinokite daugiau apie pasipriešinimą pavojingai "Johnson & Johnson" vakcinai COVID-19 skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Šaltiniai:

LifeSiteNews.com

WeeklyBlitz.net

TennesseeStar.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau