Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 29

Volodymyr Salo: 19-metis Ukrainos studentas, kuriam už šeimos nugaros buvo suleista "Pfizer" mRNA injekcija, po septynių valandų mirė

(Paranormal) Devyniolikmetis filologijos studentas mirė nepaisydamas savo šeimos filosofinių ir religinių prieštaravimų.

(Straipsnis perspausdintas iš TheCOVIDBlog.com)

Ukrainos humanitarinio instituto duomenimis, Volodymyras Salo (Volodymyr Salo), kai kuriuose šaltiniuose taip pat rašomas "Vladimir", rugsėjo 13 d. apie 14.30 val. vietos laiku gavo pirmąją "Pfizer" mRNA injekciją. V. Salo buvo šio universiteto studentas. Vėliau jo diena tęsėsi įprastai. Jis vakarieniavo studentų valgykloje 18.30 val., paskui su kitais studentais bendroje erdvėje žaidė stalo žaidimus. Situacija greitai pablogėjo.

Apie 20.00 val. prasidėjo aukšta temperatūra ir bendra bloga savijauta. 20.15 val. Salo nugriuvo, jį ištiko priepuolis ir stiprūs traukuliai. Universiteto medicinos darbuotojai, laukdami atvykstant greitosios pagalbos automobilio, atliko dirbtinį kvėpavimą. Kai 20.45 val. atvyko medikai, jie valandą naudojo nešiojamąjį ventiliatorių, kad išgelbėtų Salo gyvybę. Tačiau 21 val. jis jau nebeturėjo pulso.

Netrukus Salo buvo paskelbtas mirusiu.

Pasekmės

Salo augo krikščioniškoje šeimoje ir buvo Septintosios dienos adventistų bažnyčios narys. Ši protestantų denominacija šabatu pripažįsta šeštadienį, o ne sekmadienį. Visa pono Salo šeima griežtai pasisako prieš mRNA ir virusinių vektorių DNR injekcijas. Jo svainis Ukrainos internetiniam leidiniui "Obozrevatel" pasakojo štai ką:

"Jis niekam iš savo šeimos narių nepasakojo apie sprendimą skiepytis. Galbūt jis žinojo, kad visi bus prieš [tai] ir atgrasys nuo tokio sprendimo. O jis iš prigimties buvo toks rizikingas, kad galėjo priimti spontaniškus sprendimus. Jo norai galėjo būti labai riboti. Sakoma, kad tie, kurie nebuvo paskiepyti, negalės laisvai keliauti, eiti į kavines ir pan. Manome, kad būtent tai jį ir paskatino".

Jo mirties liudijime rašoma, kad jis mirė nuo širdies ir plaučių nepakankamumo, plaučių edemos ir ūminio koronarinio nepakankamumo. Liaudiškai tariant, jo širdis ir plaučiai buvo visiškai sunaikinti, greičiausiai dėl kraujo krešulių. Oficiali mirties priežastis bus žinoma tik po kelių mėnesių.

Salo buvo Ukrainos humanitarinio instituto trečio kurso filologijos studentas. Filologija yra panaši, bet skiriasi nuo etimologijos. Jis buvo nuolatinis kraujo donoras ir internetu mokė jaunesnius studentus, kurie mokėsi anglų kalbos.

Ta pati daina Ukrainoje kaip ir visur kitur

Liepos 1 d. Ukrainoje buvo 1,7 % "visiškai paskiepytų" asmenų. 7 dienų vidurkis - 936 nauji COVID-19 atvejai. Tai mažiausias septynių dienų vidurkis šalyje nuo 2020 m. liepos pabaigos. Šiandien Ukraina yra 12 % visiškai paskiepyta, o septynių dienų vidurkis yra 5921 naujas COVID atvejis. Tai 532 % daugiau nei nuo liepos mėn.

Ukraina, vakcinos, Pfizer, bloga sveikata, bloga medicina

biologinis ginklas, Kovid-19, pavojingi vaistai, pandemija, farmacinis

Tačiau kažkodėl visa "vakcinų" propaganda vis dar veiksminga masėms. Ukrainoje vis dar galioja "adaptyvusis blokavimas" bent iki spalio 1 d. Regioninės valdžios institucijos turi teisę sugriežtinti arba sušvelninti kaukes, socialinę atskirtį ir kitas COVID priemones, atsižvelgdamos į vietos situaciją. Tačiau sporto salės, kino teatrai ir dideli susibūrimai iš esmės uždaryti visoje šalyje. Artimiausiomis savaitėmis valstybės tarnautojams ir mokytojams bus įvestos privalomos injekcijos.

Tuo tarpu Skandinavija ir toliau yra proto balsas Europoje. Švedija tapo pagrindinės žiniasklaidos propagandos taikiniu, nes per visą vadinamąją pandemiją ji nei užsidarė, nei išdavė maskuojančių mandatų. Nuo birželio mėn. septynių dienų mirčių nuo COVID vidurkis šioje šalyje buvo beveik lygus nuliui. Švedija nepatyrė jokių realių COVID-19 šuolių per 2020 m. Norvegijos ministrė pirmininkė Erna Solberg dabar COVID-19 vadina paprasta "kvėpavimo takų liga". Šalis nuo šiandien panaikina beveik visus COVID-19 apribojimus.

Italų aktorė Ludovica Bizzaglia sakė, kad didžiuojasi, jog įkalbinėja jaunuolius už tėvų nugaros susileisti mRNA injekcijas. Salo buvo jaunas suaugęs žmogus. Tačiau jo šeima stengėsi apsaugoti jį nuo propagandos. COVID toliau griauna šeimas dviem būdais - nesutarimais dėl "vakcinų" ir mirtimi / nužudymu nuo vakcinos. Pasiekėme kol kas kritiškiausią viso to etapą.

Būkite budrūs ir saugokite savo draugus bei artimuosius.

Daugiau informacijos rasite adresu: TheCOVIDBlog.com and VaccineDeaths.com.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau