Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 9

Naujas tyrimas rodo, kad per kelis mėnesius vakcinų veiksmingumas nuo kovidų infekcijų sumažėjo nuo 88 proc. iki vos 13 proc.

(Paranormal) Naujame žurnale "Science" paskelbtame tyrime teigiama, kad realių vakcinų nuo kovid-19 veiksmingumas vos per kelis mėnesius sumažėjo nuo 88 proc. iki vos 13 proc. Tyrimas "SARS-CoV-2 vakcinos apsauga ir mirtys tarp JAV veteranų 2021 m." rodo, kad vakcinų veiksmingumo tyrimai yra apgaulingi ir neatspindi realaus pasaulio rezultatų. Informatorius, dirbęs su "Pfizer" covid-19 vakcinos tyrimais, "British Medical Journal" net prisipažino apie duomenų vientisumo problemas.

Naujausias tyrimas įrodo, kad dėl skiepų įpareigojimų veteranams ir kariams gresia nuolatinė biologinių atakų injekcijų sistema, kuri kenkia bendram karių pasirengimui. Įgaliojimai ne tik kelia grėsmę veteranų kūno autonomijos teisėms, asmeniniams įsitikinimams ir medicininiams pasirinkimams, bet jų fizinei sveikatai kėsinasi ir pats ydingas vakcinų mokslas. Įgaliojimai ne tik pakenkė kariuomenės pasirengimui - dešimtys tūkstančių karių buvo priverstinai atleisti iš tarnybos dėl jų nesilaikymo - bet ir daugybė kitų karinės tarnybos narių kenčia nuo alinančių šalutinių poveikių, nes buvo priversti pasiskiepyti.

Covid-19 vakcinos - tai nuolatinė rizika be ilgalaikės naudos

Tyrime buvo nagrinėjami Veteranų sveikatos administracijos su infekcijomis susiję duomenys nuo 2021 m. vasario mėn. iki 2021 m. spalio mėn. Duomenys apima maždaug 2,7 proc. visų JAV gyventojų. Tyrime buvo lyginamas vakcinos nuo kovido veiksmingumas pagal vakcinos tipą. Paaiškėjo, kad mažiausiai veiksminga vakcina yra "Johnson & Johnson" vakcina. Tyrimo duomenimis, pastebėtas nerimą keliantis "proveržio infekcijų" po vakcinacijos skaičius. Labiausiai šokiruoja tai, kad dėl šių proveržio infekcijų padidėjo vakcinos gavėjų mirties rizika!

Nuo 2021 m. vasario 1 d. iki spalio 1 d. vakcinos veiksmingumas nuo kovidų infekcijos sumažėjo visų tipų vakcinoms, net ir pritaikius pagal amžių, lytį ir gretutines ligas. Kovo mėn. vakcinos veiksmingumas jau buvo sumažėjęs iki 86,4 % "Johnson & Johnson", 89,2 % "Moderna" ir 86,9 % "Pfizer" vakcinos. Vos prieš kelis mėnesius farmacijos bendrovės žadėjo 95 % veiksmingumą. Iki 2021 m. ketvirtojo ketvirčio veiksmingumas sumažėjo iki 58 % "Moderna", 43,3 % "Pfizer" ir beprasmiškų 13,1 % "Johnson & Johnson".

Šioje eksperimentinėje "Johnson & Johnson" vakcinoje naudojamas adenoviruso vektorius, kuriuo į žmogaus ląsteles perduodamos mRNA instrukcijos. Šios mRNA instrukcijos užprogramuoja ląsteles replikuoti sukurtus spyglių baltymus, taip priverčiant dirbtinį imuninį atsaką. Šia eksperimentine genetine intervencija bandoma apeiti įgimtą imuninį atsaką įvedant naujas genetines instrukcijas į ląstelių ribosomas. Kovid-19 vakcinos kelia daug pavojų sveikatai ir lemia nuolatinę priklausomybę nuo mRNA programavimo, nesuteikdamos ilgalaikės naudos. Šis eksperimentas virsta sunkia masinio masto jatrogenine nesėkme, istorinio masto medicinine klaida.

Vyriausybės ir reguliavimo agentūros atsidūrė istorinėje situacijoje.

Svarbiausia, kad laikina šių covid-19 vakcinų "apsauga" suteikiama staigios mirties, traukulių, Zvonkaus paralyžiaus, akių sutrikimų, smegenų uždegimų, kraujo krešulių, širdies uždegimų ir visiško imuninės sistemos nualinimo kaina - tai tik kelios problemos, apie kurias dabar dažniausiai pranešama CDC, FDA, vakcinų gamintojams ir jų duomenų analizės bendrovėms. Dėl išmatuojamo ilgalaikio B ląstelių imuniteto praradimo, citotoksinių T ląstelių aktyvumo sumažėjimo ir T-helper 1 bei T-helper 2 funkcijų sumažėjimo šios mRNA ir virusinių vektorių vakcinos padaro žmones jautresnius įprastoms infekcijoms, kartu sudarydamos sąlygas organizme vystytis vėžinėms ląstelėms.

Dėl šių vakcinų nesėkmingumo duomenų vyriausybės ir reguliavimo agentūros visame pasaulyje yra atsidūrusios kryžkelėje. Ar visuomenės sveikatos priežiūros institucijos ir toliau didins riziką ir ragins skiepytis dažniau ir kasmet skiepytis, ar nusižemins ir atsisveikins su šiuo nesąžiningu mokslu, su šiuo nykstančiu imuniteto silpninimo modeliu? Reikia spręsti visų kančių ir mirčių, kurias sukėlė ši pasaulinė baimės ir prievartos kampanija, problemą. Visos šios kenksmingos kovid-19 vakcinų programos turi būti nutrauktos.

Šaltiniai:

Science.org

BMJ.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau