Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2021 » Spalio » 29

Dr. Richardas Flemingas aptaria neigiamą "Pfizer" vakcinos poveikį raudonosioms kraujo ląstelėms

(Paranormal) Mokslininkas daktaras Richardas Flemingas (Richard Fleming) prisijungė prie laidos "Health Ranger Report", kad aptartų neigiamą "Pfizer" vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) poveikį. Spalio 26 d. laidos "Sveikatos reindžeris" (Health Ranger Mike Adams) metu per Brighteon.TV jis papasakojo, kad vakcina stipriai veikia raudonuosius kraujo kūnelius ir jų gebėjimą pernešti deguonį.

Flemingas teigė: "Tai, kad kraujas, kurį sukelia virusas, yra labai pavojinga: "Socialiniuose tinkluose sklandė įvairi informacija, nes žmonės, žiūrėdami į įvairias [COVID-19] vakcinas, tikrino, ką, jų manymu, mato po mikroskopu".

"Mes pažvelgėme į pačias vakcinas. Įprastas fiziologinis tirpalas atrodo taip, kaip turėtų: Tai švarus, traškus, geras produktas. Tačiau kai pažvelgėme į "Pfizer" vakciną, tai, ką pamatėme, buvo kristalai, plaukai, pluoštas ir šiukšlės. Ten yra šiukšlių, kurios niekada nepraeitų kokybės kontrolės".

Flemingas sakė, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) yra tvirtai įsitikinusi, kad "viskas su vakcina yra gerai".

"[COVID-19 vakcinos] yra nepriekaištingos, jos yra būtent tokios, kokios turi būti. Ne visai priimtina išvada, nes aš esu žmogus, kuris mėgsta eiti tikrinti [dalykus]", - sakė Flemingas.

Flemingas atkreipė dėmesį į kontrastą tarp savo išvadų ir to, ką palaiko FDA. "Jie nagrinėjo šias vakcinas, sakydami, kad šios vakcinos išlaikė visus testus ir kad jos yra tinkamos naudoti žmonėms. Bet niekas sveiku protu nesugalvotų šių šiukšlių dėti į žmogų".

Straipsnyje "Vision Times" išsamiai aprašytas šis Flemingo atradimas. Jis ir Okinavos mokslo ir technologijų instituto mokslininkas Kevinas McCairnas (Kevin McCairn) vakciną palygino su standartiniu fiziologiniu tirpalu. Mikroskopu stebint fiziologinį tirpalą nematyti jokių dalelių, o vakcinoje yra svetimkūnių.

Panašu, kad "šiukšlės", kurias abu rado "Pfizer" vakcinoje, atsirado dėl aplaidaus ir nekokybiško gamybos ir kokybės kontrolės proceso.

Flemingas sakė: "Tai rodo, kad FDA visiškai nevykdė savo pareigų. Jei juos tenkina esamas produktas, vadinasi, jie arba nesigilino į produktą, arba nusprendė, kad vakcinose leidžiama naudoti naują šiukšlių standartą, kuris neleidžiamas jokiose kitose vakcinose."

Flemingas: Pfizer COVID-19 vakcina suardo raudonuosius kraujo kūnelius.

Mokslininkas taip pat apibūdino, kaip "Pfizer" vakcina veikia raudonuosius kraujo kūnelius. Jis ir McCairn paėmė asmens kraujo mėginius, į vieną mėginį įpylė įprasto fiziologinio tirpalo, o į kitą - "Pfizer" vakcinos tirpalo. Po to jie abu mėginius stebėjo per mikroskopą.

"Deja, nustatėme, kad įpylus "Pfizer" vakcinos raudonieji kraujo kūneliai praranda raudoną spalvą. Tai reiškia, kad arba deguonis ištraukiamas iš ląstelių, arba ląstelėse suardomas pats hemoglobinas", - sakė Flemingas.

"Ten, kur kraujas sąveikauja su "Pfizer" vakcina, raudonųjų kraujo kūnelių spalva pasikeičia, jie tampa blyškūs. Raudona kraujo spalva yra deguonies ir [jį] pernešančio hemoglobino derinys. Taigi vieną iš šių dviejų dalykų, jei ne abu, pakeitė "Pfizer" vakcina. Ir tada ląstelės iš tikrųjų pradeda krešėti tiesiai prieš jūsų akis. Galite matyti ląstelių judėjimą "Pfizer" vakcinos tirpale. Kai tai dariau pirmą kartą, mano reakcija buvo tokia: "Tai labai nemalonu". (Susiję: Izraelio tyrimas sieja "Pfizer" vakciną su mirtina kraujo liga, sukeliančia kraujo krešulius).

Tuomet "Sveikatos reindžeris" paklausė, ar Flemingas ir McCairnas, atlikdami tyrimą, naudojo specialius metodus, pavyzdžiui, tamsaus lauko mikroskopiją ir kitas procedūras. Flemingas atsakė, kad ne.

"Tai buvo tiesiog venų punkcija, [kraujo] paėmimas, kuris vėliau buvo padėtas ant objektinio stiklelio, kad galėtume pradėti procesą. Druskos tirpalas ir vakcina buvo tiesiog užlašinti ant kraujo mėginių ir palikti ramybėje - daugiau nieko", - sakė Flemingas.

Vakcinos sukelia lėtą mirtį dėl deguonies trūkumo

Adamsas uždavė papildomą klausimą: "Vadinasi, norite pasakyti, kad "Pfizer" vakcina keičia raudonųjų kraujo kūnelių viduje esančių hemoglobino molekulių morfologiją? Ar tai teisingas vertinimas?" Flemingas atsakė teigiamai ir pridūrė: "Jis arba tiesiogiai pašalina deguonį, arba pakeičia hemoglobiną, arba ir viena, ir kita. Tokio poveikio kraujui neturėtų daryti joks "Pfizer" vakcinos kiekis, ir taškas".

Tyrėjas tęsė: "Pvz: "Tikrovė yra tokia, kad kraujas, tiesiog veikiamas oro, pasisotina deguonimi. Jis nebeprisotino deguonimi, taigi įvyko kažkas, dėl ko raudonuosiuose kraujo kūneliuose įvyko negrįžtamas pokytis. [Reikėtų daryti prielaidą, kad šio proceso metu tai turėjo paveikti hemoglobiną, nes jis negalėjo iš naujo pasisavinti deguonies.

"Raudonieji kraujo kūneliai yra vienintelės žmogaus kūno ląstelės, neturinčios branduolių. Jie gaunami iš kaulų čiulpų, todėl patekę į kraują, priklausomai nuo įvairių veiksnių, gyvena apie 90-120 dienų. Pažeisti raudonieji kraujo kūneliai ir toliau plūduriuos aplinkui ir neduos jokios naudos žmogaus organizmui.

"Kadangi [pažeisti raudonieji kraujo kūneliai] nėra pašalinami iš žmogaus organizmo, [jis] neatpažins [jų] kaip trūkumo. Tai paaiškina labai daug neurologinių apraiškų, kurias matome paskiepytiems žmonėms." (Susiję: Nuo injekcijų iki krešulių: daug medicininių įrodymų apie COVID vakcinos sukeltus kraujo krešulius).

Visą spalio 26 d. laidos "Health Ranger Report" epizodą žiūrėkite toliau. "Health Ranger Report" su Mike'u Adamsu transliuojama nuo pirmadienio iki penktadienio 15-15.30 val. per Brighteon.TV.

VaccineDamage.news yra daugiau straipsnių apie neigiamą "Pfizer" vakcinos poveikį organizmui.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

VisionTimes.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-11-12 laikas 15:48 Receptai Kokosinis tortas su kondensuotu pienu
Dubenyje sumaišykite kukurūzų miltus su pienu. Sudėkite cukraus pudrą, įpilkite grietinėlę, kondensuotą pieną, suberkite kokosų drožles ir viską dar kartą gerai išmaišykite.

Skaityti daugiau

2020-04-20 laikas 09:33 Receptai Puikūs grietininiai sausainiai: patys traškiausi ir skaniausi!
Vaikams jie patinka! Geriausia gaminti savo rankomis. Jei niekada patys nekepėte sausainių, tuomet pats laikas tai išbandyti. Subtilus kvapas, su traškia plutele – tokių sausainių tikrai nenusipirksite jokioje parduotuvėje. Taigi...

Skaityti daugiau

2020-07-23 laikas 08:46 Receptai Marinuoti aguročiai. Aguročių marinavimo receptas

Kiekviena šeimininkė turime savo mėgiamus receptus (o jų yra begalės), pagal kuriuos ruošiam atsargas žiemai. Juk ne visi vienodai mėgstam (ar galim) valgyti rūgštaus ar saldžiarūgščio, aštraus ar prėsko skonio produktus. Bet v...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau