Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Spalio » 29

Dr. Richardas Flemingas aptaria neigiamą "Pfizer" vakcinos poveikį raudonosioms kraujo ląstelėms

(Paranormal) Mokslininkas daktaras Richardas Flemingas (Richard Fleming) prisijungė prie laidos "Health Ranger Report", kad aptartų neigiamą "Pfizer" vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) poveikį. Spalio 26 d. laidos "Sveikatos reindžeris" (Health Ranger Mike Adams) metu per Brighteon.TV jis papasakojo, kad vakcina stipriai veikia raudonuosius kraujo kūnelius ir jų gebėjimą pernešti deguonį.

Flemingas teigė: "Tai, kad kraujas, kurį sukelia virusas, yra labai pavojinga: "Socialiniuose tinkluose sklandė įvairi informacija, nes žmonės, žiūrėdami į įvairias [COVID-19] vakcinas, tikrino, ką, jų manymu, mato po mikroskopu".

"Mes pažvelgėme į pačias vakcinas. Įprastas fiziologinis tirpalas atrodo taip, kaip turėtų: Tai švarus, traškus, geras produktas. Tačiau kai pažvelgėme į "Pfizer" vakciną, tai, ką pamatėme, buvo kristalai, plaukai, pluoštas ir šiukšlės. Ten yra šiukšlių, kurios niekada nepraeitų kokybės kontrolės".

Flemingas sakė, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) yra tvirtai įsitikinusi, kad "viskas su vakcina yra gerai".

"[COVID-19 vakcinos] yra nepriekaištingos, jos yra būtent tokios, kokios turi būti. Ne visai priimtina išvada, nes aš esu žmogus, kuris mėgsta eiti tikrinti [dalykus]", - sakė Flemingas.

Flemingas atkreipė dėmesį į kontrastą tarp savo išvadų ir to, ką palaiko FDA. "Jie nagrinėjo šias vakcinas, sakydami, kad šios vakcinos išlaikė visus testus ir kad jos yra tinkamos naudoti žmonėms. Bet niekas sveiku protu nesugalvotų šių šiukšlių dėti į žmogų".

Straipsnyje "Vision Times" išsamiai aprašytas šis Flemingo atradimas. Jis ir Okinavos mokslo ir technologijų instituto mokslininkas Kevinas McCairnas (Kevin McCairn) vakciną palygino su standartiniu fiziologiniu tirpalu. Mikroskopu stebint fiziologinį tirpalą nematyti jokių dalelių, o vakcinoje yra svetimkūnių.

Panašu, kad "šiukšlės", kurias abu rado "Pfizer" vakcinoje, atsirado dėl aplaidaus ir nekokybiško gamybos ir kokybės kontrolės proceso.

Flemingas sakė: "Tai rodo, kad FDA visiškai nevykdė savo pareigų. Jei juos tenkina esamas produktas, vadinasi, jie arba nesigilino į produktą, arba nusprendė, kad vakcinose leidžiama naudoti naują šiukšlių standartą, kuris neleidžiamas jokiose kitose vakcinose."

Flemingas: Pfizer COVID-19 vakcina suardo raudonuosius kraujo kūnelius.

Mokslininkas taip pat apibūdino, kaip "Pfizer" vakcina veikia raudonuosius kraujo kūnelius. Jis ir McCairn paėmė asmens kraujo mėginius, į vieną mėginį įpylė įprasto fiziologinio tirpalo, o į kitą - "Pfizer" vakcinos tirpalo. Po to jie abu mėginius stebėjo per mikroskopą.

"Deja, nustatėme, kad įpylus "Pfizer" vakcinos raudonieji kraujo kūneliai praranda raudoną spalvą. Tai reiškia, kad arba deguonis ištraukiamas iš ląstelių, arba ląstelėse suardomas pats hemoglobinas", - sakė Flemingas.

"Ten, kur kraujas sąveikauja su "Pfizer" vakcina, raudonųjų kraujo kūnelių spalva pasikeičia, jie tampa blyškūs. Raudona kraujo spalva yra deguonies ir [jį] pernešančio hemoglobino derinys. Taigi vieną iš šių dviejų dalykų, jei ne abu, pakeitė "Pfizer" vakcina. Ir tada ląstelės iš tikrųjų pradeda krešėti tiesiai prieš jūsų akis. Galite matyti ląstelių judėjimą "Pfizer" vakcinos tirpale. Kai tai dariau pirmą kartą, mano reakcija buvo tokia: "Tai labai nemalonu". (Susiję: Izraelio tyrimas sieja "Pfizer" vakciną su mirtina kraujo liga, sukeliančia kraujo krešulius).

Tuomet "Sveikatos reindžeris" paklausė, ar Flemingas ir McCairnas, atlikdami tyrimą, naudojo specialius metodus, pavyzdžiui, tamsaus lauko mikroskopiją ir kitas procedūras. Flemingas atsakė, kad ne.

"Tai buvo tiesiog venų punkcija, [kraujo] paėmimas, kuris vėliau buvo padėtas ant objektinio stiklelio, kad galėtume pradėti procesą. Druskos tirpalas ir vakcina buvo tiesiog užlašinti ant kraujo mėginių ir palikti ramybėje - daugiau nieko", - sakė Flemingas.

Vakcinos sukelia lėtą mirtį dėl deguonies trūkumo

Adamsas uždavė papildomą klausimą: "Vadinasi, norite pasakyti, kad "Pfizer" vakcina keičia raudonųjų kraujo kūnelių viduje esančių hemoglobino molekulių morfologiją? Ar tai teisingas vertinimas?" Flemingas atsakė teigiamai ir pridūrė: "Jis arba tiesiogiai pašalina deguonį, arba pakeičia hemoglobiną, arba ir viena, ir kita. Tokio poveikio kraujui neturėtų daryti joks "Pfizer" vakcinos kiekis, ir taškas".

Tyrėjas tęsė: "Pvz: "Tikrovė yra tokia, kad kraujas, tiesiog veikiamas oro, pasisotina deguonimi. Jis nebeprisotino deguonimi, taigi įvyko kažkas, dėl ko raudonuosiuose kraujo kūneliuose įvyko negrįžtamas pokytis. [Reikėtų daryti prielaidą, kad šio proceso metu tai turėjo paveikti hemoglobiną, nes jis negalėjo iš naujo pasisavinti deguonies.

"Raudonieji kraujo kūneliai yra vienintelės žmogaus kūno ląstelės, neturinčios branduolių. Jie gaunami iš kaulų čiulpų, todėl patekę į kraują, priklausomai nuo įvairių veiksnių, gyvena apie 90-120 dienų. Pažeisti raudonieji kraujo kūneliai ir toliau plūduriuos aplinkui ir neduos jokios naudos žmogaus organizmui.

"Kadangi [pažeisti raudonieji kraujo kūneliai] nėra pašalinami iš žmogaus organizmo, [jis] neatpažins [jų] kaip trūkumo. Tai paaiškina labai daug neurologinių apraiškų, kurias matome paskiepytiems žmonėms." (Susiję: Nuo injekcijų iki krešulių: daug medicininių įrodymų apie COVID vakcinos sukeltus kraujo krešulius).

Visą spalio 26 d. laidos "Health Ranger Report" epizodą žiūrėkite toliau. "Health Ranger Report" su Mike'u Adamsu transliuojama nuo pirmadienio iki penktadienio 15-15.30 val. per Brighteon.TV.

VaccineDamage.news yra daugiau straipsnių apie neigiamą "Pfizer" vakcinos poveikį organizmui.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

VisionTimes.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.09.2018 laikas 07:38 Receptai Liaudiški patarimai išsiplėtusių venų gydymui
Išsiplėtusios venos liaudies medicinoje, išsiplėtusios venos, venos, venų gydymas, receptas venoms, vaistažolės venoms, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

18.06.2019 laikas 10:34 Receptai Bulvių kroketai su varške ir sūriu
Aliejuje kepti bulvių kukuliukai. Skanaus!

Skaityti daugiau

15.07.2019 laikas 10:02 Receptai Kiaulienos muštiniai
Kiaušinius išplakame dubenėlyje. Imame muštą kiaulieną, apvoliojame džiūvėsėliuose, merkiame į kiaušinį ir kepame įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių. Jeigu norite, kad kiaulienos muštiniai būtų storesni, paniruokite du kartus. ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:06 Atleidimas: Kelias į Emocinę Laisvę ir Ramybę
Atleidimas – tai galinga savybė, leidžianti mums išsilaisvinti nuo praeities skausmų ir nuoskaudų. Nors dažnai manome, kad atleidimas yra susijęs su kitais, iš tiesų jis labiausiai veikia mus pačius. Šiame straipsnyje nagrinėsime atleidimo procesą, j...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 18:37 Gyvenimas dviese: kinė 5 metus apsimetinėjo savo mirusia seserimi
Šeimos ryšiai kartais gali būti tokie sudėtingi, kad net tragiškos aplinkybės skatina mus ieškoti neįprastų sprendimų. Kinijos internetas šiuo metu mirga nuo Annie Niu pasakojimo apie tai, kaip ji penkerius metus slėpė savo sesers dvynės mirtį nuo se...

Skaityti daugiau