Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 29

Dr. Richardas Flemingas aptaria neigiamą "Pfizer" vakcinos poveikį raudonosioms kraujo ląstelėms

(Paranormal) Mokslininkas daktaras Richardas Flemingas (Richard Fleming) prisijungė prie laidos "Health Ranger Report", kad aptartų neigiamą "Pfizer" vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) poveikį. Spalio 26 d. laidos "Sveikatos reindžeris" (Health Ranger Mike Adams) metu per Brighteon.TV jis papasakojo, kad vakcina stipriai veikia raudonuosius kraujo kūnelius ir jų gebėjimą pernešti deguonį.

Flemingas teigė: "Tai, kad kraujas, kurį sukelia virusas, yra labai pavojinga: "Socialiniuose tinkluose sklandė įvairi informacija, nes žmonės, žiūrėdami į įvairias [COVID-19] vakcinas, tikrino, ką, jų manymu, mato po mikroskopu".

"Mes pažvelgėme į pačias vakcinas. Įprastas fiziologinis tirpalas atrodo taip, kaip turėtų: Tai švarus, traškus, geras produktas. Tačiau kai pažvelgėme į "Pfizer" vakciną, tai, ką pamatėme, buvo kristalai, plaukai, pluoštas ir šiukšlės. Ten yra šiukšlių, kurios niekada nepraeitų kokybės kontrolės".

Flemingas sakė, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) yra tvirtai įsitikinusi, kad "viskas su vakcina yra gerai".

"[COVID-19 vakcinos] yra nepriekaištingos, jos yra būtent tokios, kokios turi būti. Ne visai priimtina išvada, nes aš esu žmogus, kuris mėgsta eiti tikrinti [dalykus]", - sakė Flemingas.

Flemingas atkreipė dėmesį į kontrastą tarp savo išvadų ir to, ką palaiko FDA. "Jie nagrinėjo šias vakcinas, sakydami, kad šios vakcinos išlaikė visus testus ir kad jos yra tinkamos naudoti žmonėms. Bet niekas sveiku protu nesugalvotų šių šiukšlių dėti į žmogų".

Straipsnyje "Vision Times" išsamiai aprašytas šis Flemingo atradimas. Jis ir Okinavos mokslo ir technologijų instituto mokslininkas Kevinas McCairnas (Kevin McCairn) vakciną palygino su standartiniu fiziologiniu tirpalu. Mikroskopu stebint fiziologinį tirpalą nematyti jokių dalelių, o vakcinoje yra svetimkūnių.

Panašu, kad "šiukšlės", kurias abu rado "Pfizer" vakcinoje, atsirado dėl aplaidaus ir nekokybiško gamybos ir kokybės kontrolės proceso.

Flemingas sakė: "Tai rodo, kad FDA visiškai nevykdė savo pareigų. Jei juos tenkina esamas produktas, vadinasi, jie arba nesigilino į produktą, arba nusprendė, kad vakcinose leidžiama naudoti naują šiukšlių standartą, kuris neleidžiamas jokiose kitose vakcinose."

Flemingas: Pfizer COVID-19 vakcina suardo raudonuosius kraujo kūnelius.

Mokslininkas taip pat apibūdino, kaip "Pfizer" vakcina veikia raudonuosius kraujo kūnelius. Jis ir McCairn paėmė asmens kraujo mėginius, į vieną mėginį įpylė įprasto fiziologinio tirpalo, o į kitą - "Pfizer" vakcinos tirpalo. Po to jie abu mėginius stebėjo per mikroskopą.

"Deja, nustatėme, kad įpylus "Pfizer" vakcinos raudonieji kraujo kūneliai praranda raudoną spalvą. Tai reiškia, kad arba deguonis ištraukiamas iš ląstelių, arba ląstelėse suardomas pats hemoglobinas", - sakė Flemingas.

"Ten, kur kraujas sąveikauja su "Pfizer" vakcina, raudonųjų kraujo kūnelių spalva pasikeičia, jie tampa blyškūs. Raudona kraujo spalva yra deguonies ir [jį] pernešančio hemoglobino derinys. Taigi vieną iš šių dviejų dalykų, jei ne abu, pakeitė "Pfizer" vakcina. Ir tada ląstelės iš tikrųjų pradeda krešėti tiesiai prieš jūsų akis. Galite matyti ląstelių judėjimą "Pfizer" vakcinos tirpale. Kai tai dariau pirmą kartą, mano reakcija buvo tokia: "Tai labai nemalonu". (Susiję: Izraelio tyrimas sieja "Pfizer" vakciną su mirtina kraujo liga, sukeliančia kraujo krešulius).

Tuomet "Sveikatos reindžeris" paklausė, ar Flemingas ir McCairnas, atlikdami tyrimą, naudojo specialius metodus, pavyzdžiui, tamsaus lauko mikroskopiją ir kitas procedūras. Flemingas atsakė, kad ne.

"Tai buvo tiesiog venų punkcija, [kraujo] paėmimas, kuris vėliau buvo padėtas ant objektinio stiklelio, kad galėtume pradėti procesą. Druskos tirpalas ir vakcina buvo tiesiog užlašinti ant kraujo mėginių ir palikti ramybėje - daugiau nieko", - sakė Flemingas.

Vakcinos sukelia lėtą mirtį dėl deguonies trūkumo

Adamsas uždavė papildomą klausimą: "Vadinasi, norite pasakyti, kad "Pfizer" vakcina keičia raudonųjų kraujo kūnelių viduje esančių hemoglobino molekulių morfologiją? Ar tai teisingas vertinimas?" Flemingas atsakė teigiamai ir pridūrė: "Jis arba tiesiogiai pašalina deguonį, arba pakeičia hemoglobiną, arba ir viena, ir kita. Tokio poveikio kraujui neturėtų daryti joks "Pfizer" vakcinos kiekis, ir taškas".

Tyrėjas tęsė: "Pvz: "Tikrovė yra tokia, kad kraujas, tiesiog veikiamas oro, pasisotina deguonimi. Jis nebeprisotino deguonimi, taigi įvyko kažkas, dėl ko raudonuosiuose kraujo kūneliuose įvyko negrįžtamas pokytis. [Reikėtų daryti prielaidą, kad šio proceso metu tai turėjo paveikti hemoglobiną, nes jis negalėjo iš naujo pasisavinti deguonies.

"Raudonieji kraujo kūneliai yra vienintelės žmogaus kūno ląstelės, neturinčios branduolių. Jie gaunami iš kaulų čiulpų, todėl patekę į kraują, priklausomai nuo įvairių veiksnių, gyvena apie 90-120 dienų. Pažeisti raudonieji kraujo kūneliai ir toliau plūduriuos aplinkui ir neduos jokios naudos žmogaus organizmui.

"Kadangi [pažeisti raudonieji kraujo kūneliai] nėra pašalinami iš žmogaus organizmo, [jis] neatpažins [jų] kaip trūkumo. Tai paaiškina labai daug neurologinių apraiškų, kurias matome paskiepytiems žmonėms." (Susiję: Nuo injekcijų iki krešulių: daug medicininių įrodymų apie COVID vakcinos sukeltus kraujo krešulius).

Visą spalio 26 d. laidos "Health Ranger Report" epizodą žiūrėkite toliau. "Health Ranger Report" su Mike'u Adamsu transliuojama nuo pirmadienio iki penktadienio 15-15.30 val. per Brighteon.TV.

VaccineDamage.news yra daugiau straipsnių apie neigiamą "Pfizer" vakcinos poveikį organizmui.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

VisionTimes.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau