Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 25

STUDIJA: Vaikų skiepijimas nuo COVID neturi jokios prasmės; daugiau vaikų nukenčia nuo vakcinų nei nuo COVID

(Paranormal) Rugsėjo 14 d. žurnale "Toxicology Reports" paskelbtame tyrime klausiama: "Kodėl skiepijame vaikus nuo COVID-19?". Tyrime taip pat keliamas klausimas: "Kodėl skiepijame vyresnio amžiaus žmones nuo COVID-19?" Mokslininkai iš Italijos, Rusijos, Graikijos, Rumunijos, Graikijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų ištyrė duomenis apie vaikų ir pagyvenusių žmonių užsikrėtimą COVID-19. Jie tinkamai išskyrė gretutines ligas oficialioje kovid-19 mirčių statistikoje ir palygino išgyvenamumą nuo infekcijos su mirtimis, susijusiomis su kovid-19 vakcina, atsižvelgiant į bendrą atliktų skiepijimų skaičių.

Vyriausybės turėtų "statyti senjorus į pirmą vietą" ir liepti jiems bet kokia kaina vengti COVID vakcinų

Maždaug šeši procentai pranešimų apie covid-19 vakcinos sukeltas mirtis buvo išimtinai dėl covid-19 vakcinos, kaip patvirtinta mirties liudijimuose. Šios mirties nustatymo išvados buvo padarytos naudojant apgaulingai sukalibruotą PGR testą, kurio Ct ciklų skaičius siekia 45 (o tai beveik garantuoja klaidingą teigiamą rezultatą). Didžioji dalis iš visų 600 000 pranešimų apie mirtį (94 proc.) buvo užkoduota kaip covid-19 mirtis, nors mirties liudijimuose buvo nurodytos vidutiniškai keturios gretutinės ligos. Bet kuri iš šių gretutinių ligų galėjo būti paciento mirties priežastis, o ne covid-19. Todėl, remiantis konservatyviais vertinimais, vadinamosios pandemijos metu JAV buvo 35 000 ar mažiau mirčių nuo kovid-19.

Dauguma covid-19 mirčių, tenkančių vienam gyventojui, įvyko tarp vyresnio amžiaus žmonių (65+), kurie ir taip kenčia nuo gretutinių ligų. Taip pat dauguma mirčių po skiepijimo įvyko tarp pagyvenusių žmonių, kurie jau serga gretutinėmis ligomis. Jei pirmiausia bus sprendžiami su gretutinėmis ligomis susiję sutrikimai ir skiriamas tinkamas gydymas, tuomet kovid-19 infekcijos išgyvenamumas pagerės, o suvokiama vakcinų "būtinybė" taps ne tokia svarbi. Remiantis tyrimo sąnaudų ir naudos analize, labiausiai pažeidžiami 65 metų ir vyresni asmenys turi penkis kartus didesnę tikimybę mirti per septynių dienų stebėjimo laikotarpį po skiepijimo nei mirti nuo covid-19 infekcijos. Vėlgi, šiuo atveju svarbu atsižvelgti į daugelį veiksnių, t. y. į tai, kokio tipo gydymą asmuo gauna; kiek vaistų jau yra pakenkę asmens imuninei sistemai; ir kaip į lygtį įeina gretutinės ligos.

COVID vakcinos vaikams yra beprasmiškos, jos tik padidina riziką be jokios naudos

Tyrimo autoriai mano, kad covid-19 skiepai neatitinka vakcinos apibrėžimo. Jie nėra išbandyti nei virusinės infekcijos, nei viruso perdavimo prevencijai. Klinikiniais tyrimais siekta įrodyti, kad vakcinos slopina asmens simptomų sunkumą, palyginti su teoriniu sunkiu COVID atveju. Ne visi COVID atvejai sukelia sunkius simptomus, ypač jaunų žmonių grupėje, kurie lengvai išgyvena. Klinikiniai tyrimai iš tikrųjų įrodė, kad vakcina sukelia simptomus sveikiems žmonėms, o tai sukelia rimtų sveikatos problemų žmonėms, sergantiems gretutinėmis ligomis. Šiuose trumpalaikiuose tyrimuose nebuvo naudojami mėginiai, kurie atspindėtų visą populiaciją. Tyrimai su paaugliais buvo mažos imties ir turėjo menką prognozavimo galią. Nė viename iš tyrimų nebuvo nagrinėjami biomarkerių pokyčiai, kurie rodytų padidėjusį polinkį sirgti rimtomis ligomis. Tyrimuose taip pat neatsižvelgta į bet kokį ilgalaikį poveikį, kuris gali būti daromas paaugliams.

Nėra jokių įrodymų, leidžiančių manyti, kad vakcinos nuo „Covid-19“ užkirstų kelią vienai vaikų mirčiai, nes COVID-19 mirčių vaikams praktiškai nėra. Dauguma su COVID-19 susijusių vaikų mirties atvejų registruojami vaikams, kurie jau serga leukemija . Kadangi COVID-19 infekcija pasireiškia kaip bet kuris įprastas vaikų kvėpavimo takų virusas ir natūralus imunitetas yra lengvai įgyjamas, nėra jokio mokslinio pagrindo skiepyti vieną vaiką.

Mažėjant amžiui, mirties nuo kovido-19 rizika smarkiai mažėja. Skiepų sukeliamos ūmios ir ilgalaikės sveikatos problemos tik didina riziką jaunesnio amžiaus žmonių sveikatai, tačiau neduoda jokios naudos. Kadangi COVID vakcinos nesustabdo viruso perdavimo, nėra jokios logiškos priežasties rizikuoti vaikų sveikata dėl kažkokio iliuzinio kolektyvinio visuomenės sveikatos saugumo tikslo.

Šaltiniai:

ScienceDirect.com

Afinalwarning.com

TheLancet.com

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau