Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 3

"Johnson & Johnson" pareigūnai, užfiksuoti vaizdo įraše, pripažįstantys, kad vaikams NEREIKIA skiepų nuo koronaviruso

(Paranormal) Projekto "Veritas" žurnalisto užfiksuotoje šokiruojančioje medžiagoje matyti, kaip du "Johnson & Johnson" (J&J) pareigūnai pripažįsta, kad vaikams nereikia skiepų nuo koronaviruso (COVID-19). Vienas pareigūnas net įspėja pačią žurnalistę nesiskiepyti, nes vakcinos yra nesaugios.

2011 m. Džeimsas O'Kifas (James O'Keefe) suorganizavo ne pelno siekiančią žurnalistų grupę "Project Veritas", kurios tikslas - tęsti jo slaptą reportažų rengimo darbą.

"Jiems to nereikia", - sako J&J pareigūnai

Šis vaizdo įrašas yra trečiasis "Project Veritas" koronavirusinės vakcinos tyrimų serijos įrašas. Filmuotoje medžiagoje rodomi du J&J pareigūnai, kurie įspėja, kad vaikų skiepyti nereikia, nes dauguma vaistų turi potencialiai neigiamą ilgalaikį šalutinį poveikį.

Vaizdo įrašo pradžioje "Project Veritas" žurnalistas klausia "J&J" mokslininko Justino Durranto ( Justin Durrant), ar jis leistų skiepyti savo vaikus. J. Durrantas daro pauzę ir tik tada sako, kad, jo nuomone, jiems "to nereikia".

Toliau kalbasi Brandonas Šadtas (Brandon Schadt), J&J regiono verslo vadovas, kurio prašoma pasirinkti, ar leisti savo vaikus mokyti namuose, ar juos skiepyti. Kaip ir Durrantas, jis daro pauzę prieš prisipažindamas, kad, jo nuomone, vaikų nereikia skiepyti nuo koronaviruso.

Šadtas paaiškino, kad vaikai vis dar auga ir kad jų nereikia skiepyti, nes jie yra pakankamai sveiki, kad "atsistatytų nuo viruso". Jis taip pat pripažino, kad versti vaikus skiepytis yra "siaubingas" dalykas, nes racionalūs tėvai nenorėtų, kad vaikai patirtų kažką sunkaus, ką patiria suaugusieji, pavyzdžiui, priverstinį skiepijimą.

Paprašytas patvirtinti, ar tiesa, kad vakcina turi nepageidaujamą poveikį, Šadtas teigė, kad neįmanoma pasakyti, jog koronaviruso vakcinos yra 100 proc. saugios, nes visos jos buvo sukurtos per trumpą laiką. Jis net pajuokavo, kad vakcinos gali būti saugios, bet tik tuo atveju, jei po 30 metų kas nors pareikš, kad gavo vakciną ir jam neatsirado "trečias akies obuolys".

Iš jų atsakymų akivaizdu, kad tiek Durrantas, tiek Šadtas nepasitiki bendrovės, kurioje jie dirba, vakcina. Tad kodėl amerikiečiai turėtų pasitikėti vakcinomis, kurios gali turėti ilgalaikį šalutinį poveikį tiek vaikams, tiek suaugusiesiems? (Susiję: Projektas "Project Veritas" atskleidė, kad ligoninės naudoja nepatvirtintus, pavojingus vaistus COVID-19 pacientams - Brighteon.TV).

Viskas dėl politikos ir pinigų

Šadtas taip pat sakė, kad vakcinos yra susijusios su politika ir pinigais - dviem dalykais, apie kuriuos vyriausybė ir didžioji farmacija nenori, kad amerikiečiai žinotų.

Paklaustas, kodėl taip smarkiai siekiama įpareigoti skiepytis, kai vaikams to nereikia, Durrantas paaiškino, kad J&J turi tik vieną tikslą - skaičių.

Žurnalistė taip pat paklausė Durrant, ar ji turėtų pasakyti savo 12 metų pusbroliui, kad šis nesiskiepytų J&J vakcina. Jis taip pat juokaudamas jai pasakė "ne" ir mirktelėjo, tada pridūrė, kad ji to iš jo negirdėjo.

Durrantas pridūrė, kad nors jis ir skiepijosi dėl darbo, tačiau vietoj "J&J" vakcinos pasiskiepijo "Moderna" vakcina. Nepaisant to, kad mano, jog vakcinos yra pavojingos, Durrantas, atrodo, taip pat palaiko įmonės politiką, kuri "sukelia nepatogumų" žmonėms, nusprendusiems nesiskiepyti.

Jis netgi pasidalijo mintimi, kad dauguma žmonių persigalvoja skiepytis tik tada, kai tai paveikia jų pragyvenimo šaltinį. Pavyzdžiui, jei dirbate didelėje įmonėje ir galite prarasti darbą, jei nesiskiepysite, galiausiai persigalvosite ir "būsite pirmas eilėje".

Negalėdamas dirbti jausitės kaip bausmė, tačiau tai, kad su jumis elgiamasi kaip su "antrarūšiu piliečiu", yra dar blogiau, nes negalite daryti nieko, ką gali daryti "normalus" paskiepytas pilietis, pridūrė Durrantas.

Žmonės patiria nepatogumų, kol pasiduoda ir pasiskiepija

Kalbėdamas apie įpareigojimus skiepytis, E. Durrantas sakė, kad visi, norintys grįžti prie savo kasdienės veiklos, galiausiai yra verčiami skiepytis, kad tik galėtų išsaugoti darbą ir maistą ant stalo. Net tie, kurie nori mėgautis atostogomis, verčiami skiepytis, nes nepasiskiepiję negali keliauti į tokias šalis kaip Kanada.

Durrantas pridūrė, kad J&J kompanijai pelnas yra svarbiau nei užtikrinti, kad vakcina būtų tikrai saugi visiems - nuo kūdikių iki pagyvenusių žmonių. Jis pridūrė, kad esate saugūs, net jei nesate paskiepyti, jei liekate namuose ir neinate į mokyklą ar darbą.

Jis taip pat sakė, kad užuot skiepiję kūdikius iš karto, tėvai turėtų palaukti, kol jų vaikai bus pakankamai dideli, kad galėtų eiti į darželį, ir tik tada juos skiepyti, jei vis dėlto norite rizikuoti jų sveikata.

Šadtas pažymėjo, kad žmonės tikriausiai vengia J&J vakcinos dėl patvirtintos rizikos, pavyzdžiui, kraujo krešulių. Jis taip pat mano, kad J&J vakcinos problema gali būti susijusi su skaidrumo stoka dėl "politinių ir finansinių priežasčių".

Šadtas taip pat mano, kad niekas nieko nesakytų net ir tuo atveju, jei viskas būtų negerai, nes žmonės ir bendrovė nori išlaikyti dalykus privačius ir bet kokia kaina išvengti problemų. Nepaisant to, kad 13 metų dirbo bendrovėje vartojimo prekių srityje, jis negirdėjo, kad kas nors būtų ką nors sakęs apie cianido turinčius Tylenol produktus ir kad šie produktai tiesiog buvo atšaukti.

Kai "Project Veritas" žurnalistė paklausė Šadto, ar nereikėtų pasitikėti pagrindine žiniasklaida apie vakciną, jis atsakė: "Jokiu būdu nereikėtų pasitikėti niekuo, ką jie sako".

Po interviu Durrantas parašė "Project Veritas" žurnalistei SMS žinutę, kad ši neatskleistų, ką jis sakė apie "preparatus ir vėžio poreikius", nes gali "patekti į [beprotiškas] bėdas".

J&J vakcinos vartojimo rizika

Johnson & Johnson koronaviruso vakcina (Ad26.COV2.S) yra vienos dozės vakcina, priešingai nei Moderna ir Pfizer dviejų dozių vakcinos.

2021 m. pradžioje Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir, gavusi Europos vaistų agentūros (EMA) rekomendaciją, Europos Komisija išdavė skubų ir sąlyginį leidimą naudoti "J&J" vakciną 18 metų ir vyresniems žmonėms.

Tačiau FDA rekomendavo sustabdyti vakcinos naudojimą, nes buvo gauta pranešimų apie žmones, kuriems po vakcinacijos atsirado kraujo krešulių. J&J taip pat atidėjo vakcinos platinimą Europoje, kol EMA atliko savo peržiūrą.

Balandžio 20 d. "J&J" paskelbė, kad atnaujins vakcinos platinimą Europos Sąjungoje, tačiau su įspėjimu dėl saugumo. Nepaisant pranešimų apie kraujo krešulių susidarymo atvejus, tiek FDA, tiek Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) rekomendavo atnaujinti skiepijimą, įspėdami, kad jaunesnės nei 50 metų moterys turėtų žinoti apie kraujo krešulių susidarymo riziką.

Bendras šalutinis poveikis

FDA vakcinos informaciniame lapelyje atskleista, kad J&J vakcina gali sukelti toliau išvardytus šalutinius poveikius:

 • Nuovargis
 • Karščiavimas
 • Galvos skausmas
 • Raumenų skausmai
 • Pykinimas
 • Dirginimas, patinimas, paraudimas ir skausmas injekcijos vietoje
 • Alergija ir anafilaksija.

Kaip ir kitos pavojingos koronaviruso vakcinos, "Johnson & Johnson" vakcina gali sukelti alerginę reakciją. Nesunki alerginė reakcija gali sukelti tokius simptomus kaip patinimas, bėrimas, dilgėlinė ir kvėpavimo sutrikimai.

Sunki anafilaksinė reakcija gali sukelti šiuos simptomus:

 • kvėpavimo pasunkėjimą
 • galvos svaigimas
 • Greitas širdies plakimas
 • Bėrimas
 • veido ir gerklės patinimas
 • Retos autoimuninės ligos rizika

J&J vakcina taip pat siejama su retu autoimuniniu sutrikimu. 2021 m. liepos 12 d. FDA pridėjo įspėjimą, kad kai kuriems žmonėms, paskiepytiems "Johnson&Johnson" vakcina, per 42 metus po skiepijimo gali išsivystyti Guillain-Barre sindromas.

Jei jums išsivystys šis retas neurologinis sutrikimas, jūsų imuninė sistema klaidingai atakuos mielino apvalkalą arba apsauginį sluoksnį, izoliuojantį aksonus (nervinių ląstelių galus). Tai sukels raumenų silpnumą ir paralyžių.

Jei vakcinas gaminančių bendrovių pareigūnai atsisako tų pačių produktų, kuriuos jie gamina, ir skeptiškai vertina jų saugumą ir veiksmingumą, galbūt laikas iš naujo apsvarstyti skiepų privalomumą šalyje.

Šaltiniai:

CreativeDestructionMedia.com

ProjectVeritas.com

Brighteon.com

MedicalNewsToday.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau