Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 28

Naujajame tyrime įspėjama, kad COVID-19 vakcinų rizika vaikų sveikatai yra per didelė

(Paranormal) Naujoje žurnale "Toxicology Reports" paskelbtoje ataskaitoje perspėjama, kad COVID-19 vakcinų keliama rizika vaikų sveikatai yra tiesiog per didelė. Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos mokslininkai tokią išvadą padarė peržiūrėję duomenis, rodančius, kad su vakcinomis susijusi rizika yra didesnė už bet kokią galimą jų teikiamą naudą jauniems žmonėms.

Vienas iš pagrindinių jiems kėlusių susirūpinimą dalykų buvo palyginti nedidelė ligos rizika jauniems žmonėms. Jie rašė: "Didžioji dalis oficialių COVID-19 priskiriamų mirčių, tenkančių vienam gyventojui, tenka vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems daug gretutinių ligų, o COVID-19 priskiriamų mirčių, tenkančių vienam gyventojui, skaičius vaikams yra nereikšmingas."

Kitas jų nurodytas susirūpinimą keliantis faktas buvo tas, kad klinikiniai vakcinos tyrimai truko tik kelis mėnesius ir kad naudoti mėginiai neatspindėjo visos populiacijos. Dėl mažo tyrimų su paaugliais ir vaikais skaičiaus jų prognozavimo galia buvo menka, be to, tyrimuose nebuvo nagrinėjami jokie biologinių žymenų pokyčiai, kurie būtų pasitarnavę kaip ankstyvojo įspėjimo rodikliai, rodantys didesnį polinkį į sunkias ligas.

Be to, neatsižvelgta į ilgalaikį poveikį. Jie rašė: "Svarbiausia, kad klinikiniuose tyrimuose nebuvo nagrinėjamas ilgalaikis poveikis, kuris, jei būtų rimtas, vaikams ir (arba) paaugliams gali būti jaučiamas dešimtmečius."

Jie taip pat paminėjo didelį mirčių po skiepijimo skaičių, apie kurį buvo pranešta vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemoje (VAERS) - sistemoje, kuri, kaip nustatyta istoriškai, praneša tik apie 1 proc. faktiškai įvykusių nepageidaujamų vakcinų reiškinių, nurodo jie. Be to, iki šiol VAERS sistemoje nurodyti mirties atvejai yra tik trumpalaikiai - maždaug vieno mėnesio trukmės vaikų mirties atvejai, o tai reiškia, kad neatsižvelgiama į galimus mirties atvejus vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu dėl tokių problemų kaip kraujo krešėjimas, autoimuninis poveikis ir nuo antikūnų priklausomas sustiprėjimas, kuriems išsivystyti reikia daugiau laiko.

Ataskaitoje teigiama, kad, atlikus konservatyvią geriausio scenarijaus sąnaudų ir naudos analizę, mirčių, kurias galima priskirti kiekvienam skiepui, yra penkis kartus daugiau nei mirčių, kurias galima priskirti labiausiai pažeidžiamai demografinei grupei - 65 metų ir vyresniems žmonėms. O kadangi rizika mirti nuo COVID-19 smarkiai sumažėja mažėjant amžiui, ilgalaikis šių skiepų poveikis jaunesnio amžiaus žmonėms gali gerokai padidinti jų rizikos ir naudos santykį.

"Pfizer" skatina skiepyti mažus vaikus

Vis dėlto praėjusią savaitę "Pfizer" paskelbė, kad klinikiniai tyrimai parodė, jog jos vakcina yra saugi ir veiksminga 5-11 metų amžiaus vaikams, kurių vakcinos dozė yra trečdaliu mažesnė nei skiriama paaugliams ir suaugusiesiems, ir kad netrukus planuoja pateikti savo duomenis FDA. Tai įvyko praėjus vos trims dienoms po to, kai FDA patariamoji grupė balsavo prieš vaistų milžinės paraišką dėl COVID-19 stiprinamosios vakcinos vyresniems nei 16 metų amerikiečiams.

Savo sprendime ji nurodė keletą susirūpinimą keliančių dalykų, įskaitant tai, kad nėra pakankamai duomenų, leidžiančių įvertinti "Pfizer" vakcinos keliamą riziką jaunesnėms grupėms. Ypač jie pabrėžė galimą didesnę širdies uždegimo riziką, ypač tarp 16-17 metų amžiaus jaunuolių. Šiuo metu vakcinai išduotas leidimas naudoti skubos tvarka tik 12-15 metų amžiaus vaikams.

Bendrovė taip pat tiria vakciną dar jaunesnėse amžiaus grupėse, įskaitant nuo 2 iki 5 metų ir nuo šešių mėnesių iki 2 metų amžiaus. Tačiau šie tyrimai dar nebaigti. Juose tiriami vaikai daugiau nei 90 vietų JAV, Ispanijoje, Lenkijoje ir Suomijoje, kai kurie iš jų anksčiau buvo užsikrėtę šiuo virusu, o kiti - ne. Bendrovės "Johnson & Johnson" ir "Moderna" taip pat tyrė savo vakcinas su vaikais, tačiau nė viena iš jų savo tyrimų nebaigė.

Nepaisant ataskaitoje pateiktų išvadų, atrodo, kad neseniai į mokyklas sugrįžusiais mokiniais ir ginčais dėl kaukės dėvėjimo tarp mokinių bus pasinaudota siekiant pateisinti siekį, kad vaikai būtų įrašyti į eilę skiepytis šia potencialiai pavojinga vakcina.

Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

USAToday.com

ScienceDirect.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau