Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Rugsėjo » 28

Naujajame tyrime įspėjama, kad COVID-19 vakcinų rizika vaikų sveikatai yra per didelė

(Paranormal) Naujoje žurnale "Toxicology Reports" paskelbtoje ataskaitoje perspėjama, kad COVID-19 vakcinų keliama rizika vaikų sveikatai yra tiesiog per didelė. Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos mokslininkai tokią išvadą padarė peržiūrėję duomenis, rodančius, kad su vakcinomis susijusi rizika yra didesnė už bet kokią galimą jų teikiamą naudą jauniems žmonėms.

Vienas iš pagrindinių jiems kėlusių susirūpinimą dalykų buvo palyginti nedidelė ligos rizika jauniems žmonėms. Jie rašė: "Didžioji dalis oficialių COVID-19 priskiriamų mirčių, tenkančių vienam gyventojui, tenka vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems daug gretutinių ligų, o COVID-19 priskiriamų mirčių, tenkančių vienam gyventojui, skaičius vaikams yra nereikšmingas."

Kitas jų nurodytas susirūpinimą keliantis faktas buvo tas, kad klinikiniai vakcinos tyrimai truko tik kelis mėnesius ir kad naudoti mėginiai neatspindėjo visos populiacijos. Dėl mažo tyrimų su paaugliais ir vaikais skaičiaus jų prognozavimo galia buvo menka, be to, tyrimuose nebuvo nagrinėjami jokie biologinių žymenų pokyčiai, kurie būtų pasitarnavę kaip ankstyvojo įspėjimo rodikliai, rodantys didesnį polinkį į sunkias ligas.

Be to, neatsižvelgta į ilgalaikį poveikį. Jie rašė: "Svarbiausia, kad klinikiniuose tyrimuose nebuvo nagrinėjamas ilgalaikis poveikis, kuris, jei būtų rimtas, vaikams ir (arba) paaugliams gali būti jaučiamas dešimtmečius."

Jie taip pat paminėjo didelį mirčių po skiepijimo skaičių, apie kurį buvo pranešta vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemoje (VAERS) - sistemoje, kuri, kaip nustatyta istoriškai, praneša tik apie 1 proc. faktiškai įvykusių nepageidaujamų vakcinų reiškinių, nurodo jie. Be to, iki šiol VAERS sistemoje nurodyti mirties atvejai yra tik trumpalaikiai - maždaug vieno mėnesio trukmės vaikų mirties atvejai, o tai reiškia, kad neatsižvelgiama į galimus mirties atvejus vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu dėl tokių problemų kaip kraujo krešėjimas, autoimuninis poveikis ir nuo antikūnų priklausomas sustiprėjimas, kuriems išsivystyti reikia daugiau laiko.

Ataskaitoje teigiama, kad, atlikus konservatyvią geriausio scenarijaus sąnaudų ir naudos analizę, mirčių, kurias galima priskirti kiekvienam skiepui, yra penkis kartus daugiau nei mirčių, kurias galima priskirti labiausiai pažeidžiamai demografinei grupei - 65 metų ir vyresniems žmonėms. O kadangi rizika mirti nuo COVID-19 smarkiai sumažėja mažėjant amžiui, ilgalaikis šių skiepų poveikis jaunesnio amžiaus žmonėms gali gerokai padidinti jų rizikos ir naudos santykį.

"Pfizer" skatina skiepyti mažus vaikus

Vis dėlto praėjusią savaitę "Pfizer" paskelbė, kad klinikiniai tyrimai parodė, jog jos vakcina yra saugi ir veiksminga 5-11 metų amžiaus vaikams, kurių vakcinos dozė yra trečdaliu mažesnė nei skiriama paaugliams ir suaugusiesiems, ir kad netrukus planuoja pateikti savo duomenis FDA. Tai įvyko praėjus vos trims dienoms po to, kai FDA patariamoji grupė balsavo prieš vaistų milžinės paraišką dėl COVID-19 stiprinamosios vakcinos vyresniems nei 16 metų amerikiečiams.

Savo sprendime ji nurodė keletą susirūpinimą keliančių dalykų, įskaitant tai, kad nėra pakankamai duomenų, leidžiančių įvertinti "Pfizer" vakcinos keliamą riziką jaunesnėms grupėms. Ypač jie pabrėžė galimą didesnę širdies uždegimo riziką, ypač tarp 16-17 metų amžiaus jaunuolių. Šiuo metu vakcinai išduotas leidimas naudoti skubos tvarka tik 12-15 metų amžiaus vaikams.

Bendrovė taip pat tiria vakciną dar jaunesnėse amžiaus grupėse, įskaitant nuo 2 iki 5 metų ir nuo šešių mėnesių iki 2 metų amžiaus. Tačiau šie tyrimai dar nebaigti. Juose tiriami vaikai daugiau nei 90 vietų JAV, Ispanijoje, Lenkijoje ir Suomijoje, kai kurie iš jų anksčiau buvo užsikrėtę šiuo virusu, o kiti - ne. Bendrovės "Johnson & Johnson" ir "Moderna" taip pat tyrė savo vakcinas su vaikais, tačiau nė viena iš jų savo tyrimų nebaigė.

Nepaisant ataskaitoje pateiktų išvadų, atrodo, kad neseniai į mokyklas sugrįžusiais mokiniais ir ginčais dėl kaukės dėvėjimo tarp mokinių bus pasinaudota siekiant pateisinti siekį, kad vaikai būtų įrašyti į eilę skiepytis šia potencialiai pavojinga vakcina.

Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

USAToday.com

ScienceDirect.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:49 Receptai Nuovirai skrandžio darbui palengvinti ( tankiažiedės rūgštynės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: tankiažiedės rūgštynės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 12:48 Receptai Kaip pasigaminti varškės blynus

Gaminame. Varškės blynai Į dubenį dedame varškę, mušame kiaušinius, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir išmaišome. Pilame kefyrą, beriame nubrauktą šaukštelį sodos, dalimis dedame miltus ir užmaišome blynų tešlą.

...

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 13:38 Receptai Liaudiški patarimai plaukų gydymui
Sausų plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Sausų plaukų priežiūra, receptai plaukų gydymui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 21:54 Kodėl CŽV manė, kad Bormanas buvo sovietų šnipas, o SSRS - amerikiečių šnipas, ir kur dingo Hitlerio «rudasis kardinolas»
Martinas Bormanas, per visą Trečiojo reicho egzistavimo laikotarpį, tapo neatsiejamu Adolfui Hitleriui, tačiau jo paslaptingas dingimas paskutinėmis karo dienomis sužadino daugybę spekuliacijų. Kaip šis „pilkasis kardinolas“ įgijo tokį stiprų poveikį...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau