Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 16

Žymiausi mokslininkai: perspėjama, kad COVID-19 stiprinamieji skiepai yra "netinkami" ir jiems trūksta patvirtinančių duomenų

(Paranormal) Farmacijos bendrovėms ir kai kurioms sveikatos apsaugos agentūroms toliau reikalaujant COVID-19 vakcinos stiprinamųjų skiepų, grupė pirmaujančių Amerikos ir tarptautinių mokslininkų padarė išvadą, kad šiuo metu stiprinamieji skiepai plačiajai visuomenei nereikalingi.

Ši išvada paskelbta recenzuojamame žurnale "The Lancet". Tarp šių mokslininkų yra Maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) aukšto rango pareigūnai. Du iš apžvalgoje dalyvavusių mokslininkų buvo FDA Vakcinų tyrimų ir peržiūros biuro direktorė Marion Gruber ir direktoriaus pavaduotojas Philipas Krause'as (Philip Krause), kurie neseniai paskelbė, kad palieka FDA dėl nusivylimo agentūros žingsniu remti stiprinamuosius skiepus.

Mokslininkai teigė, kad nors COVID-19 vakcinų veiksmingumas nuo lengvų ligų laikui bėgant silpnėja, jų teikiama apsauga nuo sunkių ligų gali išlikti dėl tam tikrų organizmo imuninės sistemos sudėtingumo ir kitų organizmo gynybos priemonių, be antikūnų, kurios gali apsaugoti žmones nuo sunkių ligų.

Jie padarė išvadą, kad plačiai platinti stiprinamuosius skiepus "šiuo pandemijos etapu nėra tikslinga".

Vis dėlto jie pripažino, kad gali prireikti pakartotinių skiepų visiems gyventojams, jei vakcinos sukeltas imunitetas dar labiau sumažėtų arba atsirastų naujų variantų, galinčių išvengti skiepų teikiamos apsaugos.

Jei dvi dozės sukelia tiek daug šalutinių poveikių, kas gali nutikti po trijų dozių?

Trečiasis (stiprinamasis) skiepas ne tik nereikalingas, bet ir mokslininkai išreiškė susirūpinimą dėl galimo šalutinio poveikio, pavyzdžiui, širdies uždegimo ligos miokardito, kuris dažniau pasireiškia po to, kai žmonės gauna antrąją mRNA vakcinos dozę.

Jie rašė: "Jei nereikalingas sustiprinimas sukelia reikšmingas nepageidaujamas reakcijas, tai gali turėti pasekmių vakcinų priėmimui, kurios neapsiribos COVID-19 vakcinomis."

Mokslininkų įspėjimas paskelbtas likus savaitei iki Bideno administracijos planų pradėti siūlyti COVID-19 vakcinos stiprintuvus plačiajai visuomenei JAV. FDA patariamoji grupė surengs posėdį, kuriame bus aptarti duomenys, patvirtinantys platų stiprintuvų naudojimą.

Praėjusį mėnesį administracija rėmėsi trimis Ligų kontrolės ir prevencijos centrų paskelbtais tyrimais, kurie parodė, kad per kelis mėnesius vakcinos nuo COVID-19 apsauga sumažėjo. Administracijos plane siūloma, kad žmonės trečiąją dozę gautų praėjus vos aštuoniems mėnesiams po antrosios "Moderna" arba "Pfizer" vakcinos injekcijos.

Žymiausi mokslininkai paskelbė apžvalgą, kurioje perspėjama, kad COVID-19 stiprinamieji skiepai yra "netinkami" ir jiems trūksta patvirtinančių duomenų

Tuo tarpu duomenys, kuriuos Pfizer pateikė FDA, siekdama gauti leidimą platinti savo stiprinamuosius skiepus JAV, rodo, kad COVID-19 vakcinos stiprinamųjų skiepų šalutinis poveikis yra panašus į tą, kuris pasireiškė po antrosios dozės. Šis poveikis dažniau pasireiškia jaunesniems žmonėms.

Tai pagrįsta trečios fazės stiprinamosios vakcinos tyrimu, kuriame dalyvavo apie 300 dalyvių nuo 18 iki 55 metų amžiaus. Jų tyrimuose taip pat nustatyta nepageidaujamų reiškinių tarp 306 asmenų, gavusių stiprinamuosius skiepus. Keturiasdešimt keturiems iš jų pasireiškė bent vienas netikėtas šalutinis poveikis; 16 dalyvių nustatytas limfmazgių patinimas.

Kiti sveikatos ekspertai ir mokslininkai griežtai kritikavo stiprinamuosius planus, motyvuodami tuo, kad nurodyti duomenys nebuvo labai įtikinami. Jungtinėje Karalystėje vyriausybinė patariamoji grupė planuoja rekomenduoti, ar netrukus turėtų būti plačiai taikoma trečioji dozė; šalyje jau siūloma trečioji dozė žmonėms, kurių imuninė sistema labai nusilpusi. Pranešama, kad Europos vaistų agentūra taip pat peržiūri Pfizer ir Moderna skiepų kūrėjų pateiktus duomenis apie papildomą dozę.

Šio straipsnio šaltiniai:

CNBC.com

CNBC.com

Straipsnio autoriaus Cassie B. nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau