Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Lapkričio » 17

Frazė "mirė staiga" yra "Google" paieškos tendencija, norėdama apibūdinti staigias paskiepytų asmenų mirtis

(Paranormal) Pastaraisiais mėnesiais paieškų skaičius pagal terminą "staigi mirtis" išaugo - ši nerimą kelianti tendencija, regis, rodo, kad padaugėjo staigių mirčių, susijusių su vakcinacijos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) pastangomis.

Tai galima pamatyti naudojantis "Google" naujienų paieškos ir tendencijų priemone, kuri leidžia naudotojams matyti tendencingus arba populiarius interneto terminus ir paieškas.

Įvedus "mirė staiga", paieškos sistema pateikia daug nerimą keliančių sąrašų žmonių, kurie staiga mirė dėl netikėtų ar nepaaiškinamų priežasčių, dažnai priskiriamų plaučių ar koronarinėms problemoms - abu šie reiškiniai yra "Pfizer" ir "Moderna" mRNA vakcinų šalutinis poveikis.

Manoma, kad šios staigios mirtys yra susijusios su COVID-19 vakcinų įvedimu ir įgaliojimais. YouTube vaizdo įrašų gamintojas taip pat surinko kelių šalių duomenis, rodančius staigų mirčių skaičiaus padidėjimą kaip tik tuo metu, kai vyriausybės pradėjo diegti eksperimentines vakcinas.

Nuo COVID miršta daugiau paskiepytų žmonių

Taip pat yra kelių valstijų ir federalinės vyriausybės duomenų, rodančių, kad mirčių tarp visiškai paskiepytų amerikiečių pastaruoju metu smarkiai padaugėjo, kilus infekcijų bangai, tačiau ekspertai sako, kad tai nėra netikėta, nes vis daugiau gyventojų imunizuojasi.

Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) parodė, kad nuo spalio 11 d. iki spalio 18 d. bendras mirčių nuo persirgtų ligų skaičius šoktelėjo 51 proc. ir konservatoriai bei vakcinų skeptikai nurodė, kad tai drastiškas padidėjimas, siekiant sustiprinti argumentus prieš privalomo skiepijimo politiką.

Džordžijos valstijos atstovė Marjorie Taylor Greene teigė, kad 40 proc. mirčių per minėtą savaitę buvo paskiepytų asmenų. "Sustabdykite skiepų įpareigojimus ir priverstinį maskavimą", - pridūrė ji.

Tačiau CDC teigė, kad duomenys apie proveržį nėra renkami realiuoju laiku ir gali praeiti kelios savaitės, kol apie atvejį pranešama, todėl šis pokytis nereiškia staigaus mirčių skaičiaus padidėjimo per savaitę.  Be to, proveržio mirčių stebėjimo puslapyje pateikiami tik 16 valstijų ir vietos sveikatos departamentų duomenys, todėl jie neatspindi tikslaus JAV atvejų skaičiaus bet kuriuo metu.

Kituose pasaulio kraštuose daktaras Hamza Duygu iš Šiaurės Kipro Artimųjų Rytų universitetinės ligoninės teigė, kad nėra jokio ryšio tarp staigių mirčių ir vakcinų. Jis pažymėjo, kad pastarosiomis dienomis pasitaikančius staigius mirties atvejus dažniausiai lemia su širdimi susijusios ligos.

"Priešingai, širdies raumens ar perikardo uždegimo išsivystymo dažnis COVID-19 infekcija užsikrėtusiems žmonėms yra apie 3-5 proc. Taip pat faktas, kad po užsikrėtimo COVID infekcija pasitaiko staigių mirčių ir dauguma jų yra susijusios su širdies veikla, o moksliniai tyrimai šia tema tęsiami", - sakė jis.

"Todėl staigios mirties rizika neegzistuoja tiems, kurie buvo paskiepyti, priešingai, tiems, kurie buvo užsikrėtę COVID infekcija. Vadovaujantis šiais moksliniais duomenimis, visuomenė neturėtų dvejoti dėl skiepų".

Anglijoje, jei mirtį patvirtina koroneris, koronerio teismas, spręsdamas dėl mirties priežasčių, vadovaujasi teisinėmis įrodinėjimo taisyklėmis.

Kad mirties liudijime būtų paminėta vakcina, mirtį patvirtinantis medicinos specialistas, remdamasis savo žiniomis, turi būti įsitikinęs, kad vakcina sukėlė mirtį. Tačiau šios informacijos gavimas užtruks ilgiau, nes mirčių registravimas gali užtrukti kelis mėnesius, jei jas tiria koroneris.

Tuo tarpu gydytojai pagal įstatymą privalo patvirtinti mirties priežastį "pagal savo geriausias žinias ir įsitikinimus", o tai reiškia, kad jie, remdamiesi savo medicininėmis žiniomis, turi nuspręsti mirties priežastį, remdamiesi simptomais, fizine apžiūra, ligoninės įrašais, laboratoriniais tyrimais ir kita turima informacija.

Daugiau skaitykite Pandemic.news.

Šaltiniai:

InfoWars.com

NBCMontana.com

NearEastHospital.com

Blog.ONS.gov.uk

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.09.2018 laikas 07:42 Receptai Liaudiški patarimai klausos gerinimo gydymui
Klausos gerinimas liaudies medicinoje, klausos gerinimas, klausa, receptai klausai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

18.09.2019 laikas 07:03 Receptai Avižiniai pyragėliai su braškėmis

Braškes supjaustykite smulkiais kubeliais, berkite ant jų tarkuotą citrinos žievelę, cukrų, kukurūzų krakmolą ir išmaišykite. Šį braškių ruošinį dėkite į kepimo skardą ant jau paruošto pagrindo. Braškes apibarstykite likusiu pa...

Skaityti daugiau

18.09.2018 laikas 07:49 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo hemorojaus
Hemorojus liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo hemorojaus, hemorojus, hemorojo gydymas, hemorojo receptai, hemorojaus vaistažolės, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažo...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 14:40 Antarktidos paslaptis: Onikso upė teka priešingai visoms taisyklėms
Antarktidą daugeliui mūsų įsivaizduojame kaip negyvo, amžinai šalto krašto erdvę, tačiau šis žemynas slepia nuostabų gamtos fenomeną — Onikso upę. Ši unikali upė, kuri atsiranda vasarą, kai ledynai tirpsta, ne tik rodo, kaip gamta išgyvena ekstremali...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 13:42 Žemę pasiekė galinga galaktikų susidūrimo smūginė banga
Kosmosas nuolat stebina mus savo neįtikėtinomis dramomis ir paslaptimis. Neseniai astronomai atskleidė, kad galaktika NGC 7318b susidūrė su keturiomis kaimyninėmis galaktikomis Stefano kvintete, sukeldama galingą smūginę bangą. Šis fenomenas ne tik a...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 12:09 Vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi skirtumai
Nepasitikėjimas savimi yra universali patirtis, tačiau kaip jis pasireiškia vyrams ir moterims, gali labai skirtis. Šiame straipsnyje nagrinėsime septynis esminius skirtumus tarp vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi, siekdami geriau suprasti, k...

Skaityti daugiau