Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 19

Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"

(Paranormal) Per nugarą perbėgo šiurpas, kai antradienio popietę Bradlis Dynas (Bradlee Dean) per Laisvės sūnų radijo (The Sons of Liberty Radio) programą eteryje perskaitė nekrologą.  Nekrologą iš esmės parašė jis pats, o pradžioje ir pabaigoje buvo pateikti šeimos narių komentarai.  Šiurpą kelianti žinia buvo įspėjimas "neskiepytiems".

(Tim Brown straipsnis perspausdintas iš SonsOfLibertyMedia.com)

Legacy.com paskelbtame nekrologe buvo tokia žinutė: Maiklas "Maikas" Entonis Granata (Michael "Mike" Anthony Granata), kuris mirė 2021 m. lapkričio 1 d. nuo komplikacijų, kilusių po eksperimentinės injekcijos "Moderna COVID" vartojimo.

Štai kas nutiko paties Mike'o žodžiais:

"Daugelis slaugytojų ir ne slaugos personalo maldavo manęs ir mano žmonos paskelbti visuomenei tiesą apie vakciną "Covid-19", nes tiesa apie mirtis nuo šios vakcinos buvo slepiama medikų profesijoje. Pažadėjau, kad šią žinią paskleisiu. 

Taigi, štai mano žinia: Aš bijojau pasiskiepyti, nes bijojau, kad galiu mirti.

Gydytojui primygtinai reikalaujant, pasidaviau spaudimui pasiskiepyti. 

Rugpjūčio 17 d. gavau "Moderna" vakciną ir po trijų dienų pradėjau blogai jaustis.

Niekada nepasveikau, bet ir toliau blogėjau. Man išsivystė multisisteminis uždegimas ir multisisteminis nepakankamumas, kurio medikai negalėjo sustabdyti.

Mano raumenys išnyko, tarsi suiro. 

Kelias savaites gulėjau intensyviosios terapijos skyriuje ir tas kelias savaites buvau badomas adatomis iki 24 kartų per dieną, taip pat vienu metu (nepertraukiamai) gaudavau 6 ar 7 lašelines.

Tai buvo nuolatinis kankinimas, kurio negaliu apibūdinti.

Su manimi nebebuvo elgiamasi kaip su žmogumi, turinčiu jausmus ir gyvenimą.

Buvau ne kas kita, kaip kovidinės vakcinos žmogiškas bandomasis triušis, o gydytojai džiaugėsi galėdami dalyvauti mano žaviame progresavime iki mirties.

Jei norite sužinoti daugiau, klauskite mano žmonos. 

Norėjau, kad niekada nebūčiau pasiskiepijęs.

Jei nesate pasiskiepiję, nesiskiepykite, nebent esate pasirengę kentėti ir mirti".

Sakoma, kad Maikas buvo "geras ir sąžiningas žmogus", buvo "malonus, dėmesingas ir visada mandagus".

Jo šeima teigė, kad jis "nenusipelnė skausmo ir kančių, kurias patyrė", ir kad jis "nusipelnė geresnio".

Kaip liudijimą apie Maiką jo šeima rašė:

Mike'as lankė Las Animaso pradinę ir Gilrojaus vidurinę mokyklas.  Jis baigė San Chosė valstybinį universitetą ir Santa Klaros universitetą, įgydamas kelis mokslo laipsnius.

Maikas buvo protingas žmogus, bet niekada tuo nesididžiavo.  Mike'as pasirinko kasdien apsirengti nuolankumu, gerumu ir švelnumu ir mieliau tyliai dirbo užkulisiuose, darydamas gerus darbus ir nieko už tai nesitikėdamas.

Maiklas buvo licencijuotas profesionalus inžinierius ir įmonių "Engineering By Design", "Design Engineering" ir "Professional Engineering and Design" savininkas. Pastaruosius daugiau nei 10 metų Maiklas dirbo jūrų pramonėje, naudodamas savo intelektinę nuosavybę projektavimo ir inžinerijos srityje, kuri žinoma ir naudojama visame pasaulyje.

Pastaruosius daugiau nei 20 metų Maiklą buvo galima pamatyti du kartus per dieną vaikštinėjantį su savo auksaspalviu retriveriu po apylinkes arba Gavilano koledže su džinsais, marškinėliais ir skrybėle.

Maiklas didžiavosi, kad yra įrankių mėgėjas, tikras automobilių restauravimo entuziastas ir meistras.  

Maikas mėgo leisti laiką su žmona, šunimi, automobiliais ir groti būgnais, nes buvo gabus muzikantas.

Prieš Maiklo mirtį mirė jo broliai Anthony Edward Granata ir Salvatore Anthony Granata.

Jį pergyvena žmona Susie Granata iš Gilrojaus, tėvai Anthony ir Elizabeth Granata iš Morgan Hillo, sesuo Catherine Flowers (John) iš Brentwoodo, Kalifornijoje, dukterėčios: Granata: Heather Trumbull (Christopher), Mindy Peterson (Ryan), Jeannene Brady ir Alyssa Granata, ir didieji sūnėnai ir dukterėčios: Anthony ir Trevor Peterson, Karlie ir Colin Trumbull.

Mike'o niekas negali sugrąžinti atgal, todėl nuoširdžiai užjaučiame jo šeimą, tačiau daugelį galima išgelbėti dalijantis Mike'o istorija.  Taigi, jei mylite žmogų, kuris svarsto galimybę pasidaryti šį mirtiną šūvį, pasidalykite su juo Mike'o istorija ir perspėkite jį.

Daugiau informacijos rasite adresu: SonsOfLibertyMedia.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau