Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 28

Dabar tai neginčijama: masinis skiepijimas COVID-19 buvo didžiulė nesėkmė

(Paranormal) Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemija jau išplito šešiuose žemynuose ir sukėlė daugiau kaip 4,9 mln. mirčių. Nuo šios ligos nukentėjo beveik visos šalys, o virusas ir toliau kamuoja daugelį.

Daugelyje šalių vėl įvestos uždarymo taisyklės, siekiant sulėtinti viruso plitimą žiemos mėnesiais, o kelionių apribojimai pradėti taikyti atradus naujus viruso variantus, ypač tuos, kurie pirmą kartą nustatyti Jungtinėje Karalystėje ir Pietų Afrikoje.

Nuo pat sveikatos krizės pradžios viso pasaulio vyriausybės tvirtino, kad skiepai gali padėti bendruomenėms įgyti bandos imunitetą ir grįžti prie normalaus gyvenimo. Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Jungtinės Valstijos, taip pat apribojo laisvę judėti, bendrauti ir užsiimti laisvalaikio veikla, tikėdamosi sustabdyti pandemiją. Tačiau šios strategijos galiausiai nepasiteisino.

Vakcinos neapsaugo žmonių nuo COVID-19

Gibraltare, teritorijoje, kurioje gyvena apie 34 000 gyventojų, skiepijimas pradėtas 2020 m. gruodį, o patvirtintų COVID-19 atvejų buvo tik 1 040 ir penki mirties atvejai. Po išsamios vakcinacijos programos, kuri apėmė daugybę lankytojų, naujų užsikrėtimo atvejų skaičius išaugo penkis kartus iki 5 314, o mirčių skaičius padidėjo 19 kartų iki 97.

Tai sudarytų apie 2 853 mirties atvejus milijonui gyventojų, o tai yra vienas didžiausių Europos mirtingumo rekordų.

Tačiau už skiepus atsakingi asmenys neigė bet kokį priežastinį ryšį. Po kelių mėnesių ramybės epidemija teritorijoje atsinaujino, parodydama, kad 115 proc. skiepijimo apimtys neapsaugo žmonių nuo pačios ligos.

Maltoje, kurioje vakcinacijos apimtys siekia 84 proc. ir 2021 m. liepą pandemija vėl pakilo, pasireikšdama mirtinais variantais. Islandijoje, kurioje vakcinacijos aprėptis siekia 75 proc. ir kurioje kasdienių užsikrėtimo atvejų skaičius išaugo nuo maždaug 10 iki 120 per dieną ir stabilizavosi ties lygiu, kuris yra didesnis nei prieš vakcinaciją. Tai įtikino jos vyriausiąjį epidemiologą bandos imuniteto neįmanomumu.

Belgija gali pasigirti, kad visiškai paskiepyta 65 proc. jos gyventojų, tačiau 2021 m. birželio pabaigoje dėl delta varianto naujų kasdienių infekcijų skaičius išaugo nuo mažiau nei 500 iki beveik 2 000. (Susiję su šia tema: Rugsėjo mėn. beveik visi "kovidų" mirties atvejai įvyko tarp visiškai paskiepytų asmenų).

Izraelyje, kuris yra "Pfizer" vakcinų naudojimo šalininkas, yra 70 proc. visiškai paskiepytų gyventojų. Tačiau 2021 m. birželį "COVID-19" atvejai vėl padaugėjo, o rugsėjį per vieną dieną buvo užregistruota daugiau kaip 11 000 atvejų - tai viršijo 2021 m. sausį, protrūkio metu po pirmųjų "Pfizer" vakcinos injekcijų, užfiksuotus didžiausius rodiklius. Iki liepos pabaigos 71 proc. užregistruotų sunkiai sergančių izraeliečių buvo visiškai paskiepyti.

COVID-19 vakcinos neužkerta kelio hospitalizacijoms ir mirtims

Net ir tęsiant skiepijimo programas, mirtingumo rodiklis ir toliau išlaiko savo trajektoriją - daugėja naujų atvejų, hospitalizacijų ir mirčių. Džono Hopkinso universiteto išteklių centro duomenys toli gražu nėra galutiniai, nes skirtingų šalių informacijai įtakos turi ir skirtingi veiksniai, pavyzdžiui, jų tyrimų galimybės ir skirtingi apibrėžimai, kas yra COVID-19 mirtis.

Vis dėlto manoma, kad oficialus mirčių skaičius yra drastiškai per mažas - manoma, kad pasaulyje yra nuo 7 iki 13 milijonų perteklinių mirčių, t. y. maždaug 2-4 kartus daugiau nei oficialūs mirtingumo duomenys.

Perteklinis mirtingumas, arba papildomos mirtys, viršijančios įprastai priskiriamus veiksnius, plačiai laikomas objektyvesniu pandemijai priskiriamų mirčių rodikliu. Nuo 1665 m. Londone kilusio Didžiojo maro jis naudojamas mirčių skaičiavimams pandemijų ir kitų ekstremalių įvykių, pavyzdžiui, stichinių nelaimių, metu.

Dabartinės vakcinos neapsaugo nuo infekcijos ar pakartotinio užsikrėtimo, nesumažina hospitalizacijos ir ligos sunkumo bei neužkerta kelio mirčiai. Izraelyje ir Jungtinėje Karalystėje, dviejose šalyse, kuriose skiepijimų lygis yra aukštas, skiepyti asmenys patiria didesnę mirtingumo riziką, palyginti su neskiepytaisiais.

Daugiau informacijos apie tai, kas vyksta reaguojant į COVID-19 visame pasaulyje, rasite svetainėje Pandemic.news.

Šaltiniai:

Statista.com

GlobalResearch.ca

EuroNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau