Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 11

Molekulinis biologas: COVID vakcinomis galimai sterilizuosime visą kartą

Žymus molekulinis biologas ir toksikologas paragino Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) Imunizacijos praktikos patariamąjį komitetą (ACIP) nedelsiant sustabdyti vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) gamybą ir platinimą.

Šių metų pradžioje vykusiame ACIP posėdyje per viešiems komentarams skirtą laiką daktarė Janci Chun Lindsay paaiškino mokslinius įrodymus, kad koronavirusinės vakcinos sukelia vaisingumo problemas, širdies uždegimus, kraujo krešulius ir imuninės sistemos pažeidimus.

J. Lindsay pažymėjo, kad nė vienas tyrimas nepaneigė jos hipotezės, kad COVID-19 mRNA ir DNR vakcinos kryžmiškai reaguoja su retrovirusinio apvalkalo baltymu, vadinamu sincitinu, ir reprodukciniais baltymais spermoje, kiaušialąstėse ir placentoje taip, kad gali "pabloginti vaisingumą ir reprodukcinius rezultatus".

Ji įspėjo: "Mes galime sterilizuoti visą kartą."

Lindsay taip pat citavo CDC sergamumo ir mirtingumo savaitinę ataskaitą, kurioje po skiepijimo Pfizer COVID-19 vakcina 12-17 metų amžiaus paauglių stebėjimo po skiepijimo metu buvo pastebėtas miokarditas.

Visuomenė atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant vaistų saugą

Nepageidaujamų reakcijų į vaistus (NPR) stebėsena yra labai svarbi kuriant vaistus. 1968 m. pradėta kurti tarptautinė vaistų stebėsenos sistema, kai 10 šalių sujungė savo nacionalinių sistemų duomenis apie nepageidaujamas reakcijas į vaistus.

2015 m. balandį Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), pripažindama vis svarbesnį visuomenės vaidmenį farmakologinio budrumo ir vaistų saugos srityje, pradėjo vykdyti "VigiAccess".

VigiAccess suteikia viešą prieigą prie VigiBase - PSO pasaulinės duomenų bazės, kurioje kaupiami pranešimai apie galimą vaistų šalutinį poveikį. Ši iniciatyva suteikė galimybę visuomenei būti geriau informuotai apie nepalankų vaistų poveikį ir aktyviau dalyvauti savo gydyme.

Kinijos ligoninių farmakologinio budrumo sistema (CHPS), sukurta Kinijos nacionalinio nepageidaujamų reakcijų į vaistus stebėsenos centro (CNCAM), rinko ir analizavo informaciją, automatiškai gautą iš sarginių ligoninių, kad būtų galima įvertinti COVID-19 pacientų nepageidaujamų reakcijų į vaistus dažnumą, tipą ir rizikos veiksnius, susijusius su nepageidaujamomis reakcijomis į vaistus.

Nepageidaujamų reakcijų į vaistą rizikos veiksniai buvo klasifikuojami pagal PSO ir Upsalos stebėsenos centro (PSO-UMC) sistemą.

Gegužės mėnesį Nacionalinis alergijos ir infekcinių ligų institutas (National Institute of Allergy and Infectious Diseases, NIAID) prie Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) parėmė daktaro Iano Wilsono (Ian Wilson) vadovaujamą tyrimą Skripso tyrimų institute, kurio tikslas - ištirti, kaip ir kodėl tam tikros mutacijos apsaugo SARS-CoV2 virusą, sukeliantį COVID-19.

Masinis skiepijimas lemia pavojingesnių variantų atsiradimą

Nepageidaujamas poveikis nėra vienintelė su COVID-19 vakcinomis susijusi problema. Šių metų pradžioje vakcinų tyrimų ekspertas paskelbė atvirą laišką, kuriame paragino PSO nedelsiant sustabdyti visus masinius COVID-19 skiepijimus.

Dr. Geertas Vanden Bossche'as, patyręs vakcinų kūrėjas, koordinavęs Ebolos vakcinos programą Pasauliniame vakcinų ir imunizacijos aljanse (GAVI), teigė, kad dėl masinio skiepijimo gali atsirasti pavojingesnių viruso formų.

"Aš nesu nusiteikęs prieš skiepus. Priešingai, galiu jus patikinti, kad kiekvieną iš dabartinių vakcinų sukūrė, išplėtojo ir pagamino puikūs ir kompetentingi mokslininkai", - rašė daktaras Vanden Bossche.

"Tačiau tokio tipo profilaktinės vakcinos yra visiškai netinkamos ir net labai pavojingos, kai naudojamos masinio skiepijimo kampanijų metu virusinės pandemijos metu."

Profilaktine arba prevencine vakcina į žmogaus organizmą įvedamas antigenas (paprastai susilpnintas virusas). Tikslas - paskatinti asmens imuninę sistemą sukurti antikūnus tam konkrečiam antigenui, kad išsivystytų imunitetas prieš susijusią ligą.

"Kuo dažniau naudosime šias vakcinas žmonių imunizacijai pandemijos metu, tuo užkrečiamesnis taps virusas", - rašė Vanden Bossche. "Didėjant užkrečiamumui didėja viruso atsparumo vakcinoms tikimybė."

Esant tokiam scenarijui, gamintojai bus priversti tobulinti arba gerinti vakcinas, o tai padidins atrankos spaudimą. (Susiję: NEĮMANOMAS MOKSLAS: "Novavax" teigia, kad vos per dvi savaites parengs naują "vakciną" nuo "Omicron" varianto, kuris pasirodė tik praėjusią savaitę).

Atrankos spaudimas - tai terminas, vartojamas apibūdinti procesui, kuris padeda organizmui ar patogenui vystytis taip, kad jis geriau prisitaiko prie kintančios aplinkos. Geras atrankos spaudimo pavyzdys yra atsparumas antibiotikams, kurį sukelia per didelis antibiotikų vartojimas.

Virusas veiksmingai įveiks labai specifinius antigenais pagrįstus skiepus, kurie yra naudojami ir tobulinami.

Sekite Immunization.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su COVID-19 vakcinomis.

Šaltiniai:

TheExpose.uk

CDC.gov

NCBI.NLM.NIH.gov 1

NCBI.NLM.NIH.gov 2

NIH.gov

Dryburgh.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau