Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 26

Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje nuo COVID dažniausiai miršta visiškai paskiepyti asmenys

(Paranormal) Vyriausybės duomenimis, visiškai paskiepyti asmenys sudarė didžiąją daugumą praėjusį mėnesį Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje mirusių nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) atvejų. Tai atitinka proveržio atvejų ir mirčių skaičiaus augimą Vakarų šalyse.

Švedijos visuomenės sveikatos agentūra anksčiau pranešė, kad iš 130 COVID-19 mirusiųjų rugsėjo 1-24 d. 70 proc. yra visiškai paskiepyti.

Galimos mirčių skaičiaus didėjimo priežastys yra laikui bėgant mažėjantis vakcinos veiksmingumas, apribojimų sušvelninimas ir delta padermės protrūkis.

Švedijoje susirgimų skaičius sumažėjo po to, kai birželio pradžioje sveikatos apsaugos pareigūnai sumažino apribojimus, o liepos ir rugpjūčio mėnesiais šalyje nebuvo užregistruota nė vieno mirties atvejo. Tačiau rugsėjo viduryje, kai beveik 75 proc. vyresnių nei 16 metų švedų buvo visiškai paskiepyti, mirčių skaičius ėmė augti.

Pastaruoju metu išaugęs užsikrėtimo atvejų skaičius taip pat lėmė didžiausią nuo vasario mėn. senjorų globos namų gyventojų susirgimų skaičių.

Tačiau Švedijos valdžios institucijų paskelbtas naujas tyrimų protokolas gali sumažinti proveržio atvejų skaičių ateityje. Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai agentūra pranešė apie mirčių po skiepų šuolį, Švedijos sveikatos agentūra paskelbė, kad visiškai paskiepytiems asmenims, kuriems pasireiškė ligos simptomai, nebus taikomi tyrimų reikalavimai.

Jungtinėje Karalystėje buvo užfiksuoti panašūs proveržio atvejai. Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūros (UKHSA) ataskaitoje pažymima, kad dauguma mirčių nuo COVID-19 Didžiojoje Britanijoje taip pat buvo tarp visiškai paskiepytų asmenų, kaip ir hospitalizacijų.

Nuo rugsėjo 6 d. iki spalio 3 d. 70 proc. mirtinų COVID atvejų įvyko tarp visiškai paskiepytų asmenų. Per 28 dienas nuo teigiamo testo buvo užregistruotas 2281 mirties atvejis tarp paskiepytų asmenų, palyginti su 611 mirties atvejų tarp neskiepytų asmenų.

Nuo rugpjūčio mėn. mirčių nuo COVID-19 tarp visiškai paskiepytų asmenų smarkiai padaugėjo. Pranešimai parodė, kad nuo rugpjūčio 9 d. iki rugsėjo 5 d. tarp neskiepytų gyventojų buvo užregistruota 600 mirčių nuo COVID-19, o tarp visiškai paskiepytų - 1 659 mirtys.

Naujausi duomenys taip pat parodė, kad skiepyti pacientai sudarė didžiąją dalį hospitalizuotų dėl COVID-19. Nuo rugsėjo 6 d. iki spalio 3 d. buvo hospitalizuota 3 910 paskiepytų pacientų, palyginti su 2 400 neskiepytų pacientų.

Protrūkių atvejų skaičiaus didėjimas Jungtinėje Karalystėje atspindi tendencijas kitose didelio skiepijimo lygio šalyse, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas. Gynybos departamento pristatyme nustatyta, kad apie 60 proc. pagyvenusių Medicare pacientų, hospitalizuotų dėl COVID-19 iki rugpjūčio 7 d., buvo "visiškai paskiepyti".

Vermontas pranešė, kad visiškai paskiepyti asmenys sudaro 76 proc. mirčių nuo koronaviruso, o Merilandas pranešė, kad daugiau kaip 40 proc. neseniai valstijoje mirusių nuo viruso pacientų buvo visiškai paskiepyti.

Vieši duomenys taip pat parodė, kad daugelis kitų šalių šiuo metu kovoja su COVID-19 proveržio atvejais, įskaitant Australiją, kur 36 iš 49 slaugos namų gyventojų, mirusių nuo viruso, buvo visiškai paskiepyti. (Susiję: Kaip CDC manipuliavo duomenimis, kad sukurtų pasakojimą apie "nevakcinuotų asmenų pandemiją").

Proveržio atvejai pasitaiko dėl įvairių priežasčių

Pirmasis juodaodis JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) neseniai mirė nuo COVID-19 komplikacijų, nors buvo visiškai paskiepytas. Toks pat likimas ištiko ir apie 7 000 amerikiečių. Tačiau gydytojai vis dar teigia, kad visiškai paskiepytų asmenų mirtis išlieka reta, nes jie ir toliau ragina žmones skiepytis COVID-19 vakcina.

Infekcinių ligų specialistas ir medicinos mikrobiologas Donas Vinhas (Don Vinh) teigė, kad lūžio atvejai pasitaiko dėl įvairių priežasčių. Delta variantas yra labiau užkrečiamas nei ankstesni viruso variantai, ir tai gali būti kai kurių mirčių priežastis. Imunitetas po skiepijimo taip pat gali silpnėti laikui bėgant. O kai kurių žmonių imuninė sistema paprasčiausiai nėra pakankamai stipri.

"Yra grupė žmonių, kurie serga arba yra gydomi nuo ligų, kurios pažeidžia jų imuninę sistemą ir neleidžia jiems net tinkamai reaguoti į vakciną", - sakė Vinh, dirbanti McGill universiteto Sveikatos centre.

Pavyzdžiui, vyresnio amžiaus žmonės gali silpniau reaguoti į vakciną. Memorialo universiteto virusologijos ir imunologijos profesorius Rodas Raselas (Rod Russell) sakė, kad vyresnio amžiaus žmonės kelia susirūpinimą. "Dabar pripažįstame, kad antikūnų lygis mažėja. Ir tada vyresnio amžiaus žmonėms yra tikimybė, kad jie gali būti nepajėgūs kovoti su infekcija, jei ja užsikrės".

Remiantis Ligų kontrolės ir prevencijos centro duomenimis, 85 proc. visiškai paskiepytų amerikiečių, mirusių nuo COVID-19, buvo 65 metų ar vyresni.

Daugiau skaitykite svetainėje Pandemic.news, arba prenumeruokite paranormal.lt naujienas, kad gautumėte pirmi naujienas prisijunkite prie Telegram.

Šaltiniai:

LifeSiteNews.com

RioTimesOnline.com

GlobalNews.ca

CDC.gov

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau