Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 1

Buvęs "Pfizer" darbuotojas: "Šachas ir Matas. Žaidimas baigtas. Mes laimėjome".

(Paranormal) (Alexandra Bruce straipsnis perspausdintas iš ForbiddenKnowledgeTV.net)

Aš sakiau, kad vienintelis būdas globalistams išsisukti nuo bausmės yra išžudyti mus visus, arba tiek mūsų, kad civilizacija visiškai žlugtų ir neliktų teisėjų ar teismų, kurie galėtų jiems prieštarauti. Tai paaiškina jų beprotišką siekį kuo greičiau mus visus nužudyti.

Tačiau jei mūsų išgyvens pakankamai, jiems teks susidurti su pasaulinės genocido kampanijos, dėl kurios nacių holokaustas atrodys kaip dvejų metų vaiko gimtadienio šventė, pradėjimo pasekmėmis.

Karen Kingston mano, kad būtent tai ir įvyks.

Skirtingai nei daugelis kitų, Karen Kingston, kuri prisijungė prie Stew Peters, čia nekyla jokių klausimų dėl BioNTech ir Pfizer injekcijos FDA patvirtinimo sąžiningumo.

Kingston sako, kad šis laiškas "Pfizer" JAV reguliavimo tarnybos vadovui Amitui Pateliui (Amit Patel) yra standartinis, jame nedviprasmiškai suteikiama licencija gaminti vakciną ir reikalaujama per 14 dienų pateikti sudedamųjų dalių sąrašą ir bet kokius protokolų pakeitimus, stiprinamuosius preparatus ir kitus saugumo klausimus, kuriuos, jos nuomone, "Pfizer" jau seniai išmetė pro langą.

Ne tik raštas yra standartinis, bet ir standartai, kuriuos šis leidimas dabar nustato BioNTech/Pfizer, yra šachas ir matas , kuris lems jų pražūtį!

Ji sako: "Jei "Pfizer" nebuvo sąžininga su Amerikos žmonėmis ir FDA, dėl to, kas yra šiuose buteliukuose, ji turi 14 dienų, kad paaiškintų".

Ji mano, kad nepageidaujamų reiškinių nenuoseklumas (miokarditas, krešėjimas, persileidimai, centrinės nervų sistemos sutrikimai, įmagnetėjimas ir t. t.) rodo, kad "mes neturime reikalų su nuosekliu produktu".

"PFIZER" VYKDO VEIKLĄ

Ji įžvelgia svarių įrodymų, kad "Pfizer" jau bando apsidrausti nuo tikimybės, kad jiems NEpavyks mūsų visų nužudyti ir kad jie iš tiesų susidurs su teisingumu - ir kad šis FDA patvirtinimas iš tikrųjų yra šachas ir matas!

Daugiau nei 20 metų dirbusi farmacijos ir medicinos prietaisų pramonės verslo analitike ir buvusi "Pfizer" darbuotoja, dalyvavusi pristatant kelis jų produktus, įskaitant VIAGRA, Kingston sako, kad faktas, jog "Pfizer" neturi savo naujojo prekės ženklo "Comirnaty®" interneto svetainės, jai sako, kad "Pfizer" žino: "Žaidimas baigtas. Šachas ir Matas".

"Jie jau bus patraukti atsakomybėn už tai, kad kaip gamintojas tyčia pakenkė Amerikos žmonėms produktu. Dabar jie nenori, kad jiems, kaip pardavėjams, būtų pateikti kaltinimai".

Ji sako, kad paprastai "Pfizer" savo naujų produktų interneto svetaines "užrakindavo ir užkraudavo" likus šešiems mėnesiams ar metams iki jų patvirtinimo FDA ir kad jos pradėdavo veikti, kai tik būdavo patvirtintos. Tačiau "Comirnaty®" svetainės nėra.

"[Institucijos], kurios vykdė rinkodarą Amerikos žmonėms, buvo CDC, NIH, FDA ir pagrindinė žiniasklaida. Tai buvo rinkodaros specialistai. Tai buvo propagandos ginklai, tai buvo tie, kurie klaidino Amerikos žmones, kad šie stotų į eilę, o kai kuriais atvejais, deja, ir savo vaikus, kad jiems būtų suleista nepatvirtinta eksperimentinė biologinė medžiaga.

"Pfizer" nesielgė kaip rinkodaros specialistai, o jei taip ir būtų, jiems būtų galima iškelti daugybę milijardinių ieškinių."

PFIZER ET AL. KALTI DĖL NUSIKALTIMŲ ŽMONIŠKUMUI

Kingston teigia, kad "Pfizer" kalta ne tik dėl civilinių, bet ir dėl baudžiamųjų įstatymų pažeidimų. "Pagal FDA patvirtinimo procesą ir "pasyvaus pranešimo" apie rimtus nepageidaujamus reiškinius principą "Pfizer" privalėjo pranešti apie nepageidaujamus reiškinius FDA, tai buvo jų darbas, ne tik per VAERS, bet ir per kitą sistemą, kuri buvo įdiegta per jų nuosavybę...

"Atrodytų, kad jie nepateikė išsamios informacijos apie visus rimtus nepageidaujamus reiškinius ir mirties atvejus, kurie buvo šių injekcijų pasekmė, taigi tai būtų tyčinis FDA ir Amerikos žmonių dezinformavimas.

"Taigi bus pateikti kaltinimai baudžiamosiose bylose, be to, jie turi dvi savaites paaiškinti, kas yra šiose injekcijose. Taigi, jei šios injekcijos neatitinka visų sudedamųjų dalių nuo mikrogramų - 30 mkg mRNA iki tik keturių lipidų, įskaitant vieną PEGiliuotą lipidą su polietilenglikoliu - kuris taip pat nebuvo atskleistas, tikrai Amerikos žmonėms. Tai buvo galima sužinoti tik prieš pasirodant pakuotės lapeliui ir IND paraiškai, pradinei naujai vaisto paraiškai ir trečiajai fazei. Iš pradžių jo nebuvo HCP informaciniame lapelyje. Aš jo ten nemačiau. Galbūt aš neteisingai išsireiškiau, bet tą dalyką skaičiau daug kartų ir jo ten neradau.

"Taigi buvo daug informacijos, kuri nebuvo atskleista Amerikos žmonėms ir kuri gali būti interpretuojama kaip tyčinis jų klaidinimas siekiant pakenkti."

Deja, "Pfizer" nėra vienintelė, pelkė kuri yra gili ir plati, o gerbiamos institucijos, tokios kaip Mayo klinika, dabar skelbia "tyrimus", kuriuose ši daugybė nepageidaujamų reiškinių įvardijami kaip "COVID-19 proveržis paskiepytiems pacientams".

Įdomu, kas jiems už tai sumokėjo ir (arba) grasino?

DISKUSIJŲ DĖL GRAFENO OKSIDO NUTRAUKIMAS

Kai kurie žmonės nori polemizuoti dėl vakcinos sudėtyje esančio grafeno oksido, kurio jie nemato sudedamųjų dalių sąraše. Jos nuomone, diskusijų nėra. Kaip ji jau aiškino anksčiau, grafeno oksidas buvo išbrauktas iš "Pfizer" JAV patento dėl tariamo "komercinės paslapties" statuso, tačiau ji rado jį, be redakcijos, nurodytą "Pfizer" Kinijos patente.

Ji teigia, kad "Pfizer" vakcina ir "Moderna" vakcina yra tas pats dalykas ir 2020 m. liepos mėn. patentas "Moderna", US #10703789B2, kuriame kalbama apie lipidų nanodaleles, fosfolipidą, cholesterolį, katijoną (teigiamą joninį krūvį turintį lipidą) ir PEGiliuotą polietilenglikolio lipidą.

Tame pačiame patente aprašomas hidrogelis - junginys, kuris, pasak jos, daugiausia sudarytas iš grafeno oksido, todėl ji sako: "Esu tokia pat įsitikinusi, kad grafeno oksidas yra juose, kaip ir tuo, kad egzistuoja gravitacija." Ji tvirtina, kad grafeno oksidas yra "pagrindinė COVID šūvių sudedamoji dalis".

SĖDĖJIMAS...

Stew sako: "Jie žinojo, kad tai yra patente, žinojo apie miokarditą, žinojo apie kvėpavimo takų problemas, žinojo apie nuo antikūnų priklausomą stiprinimą ir žinojo apie nėštumo komplikacijas, ar ne? Jie taip pat žinojo apie išskyrimą, ar ne?"

"Taip, - atsako ji. "Tai buvo labai aiškiai aptarta 2015 m. rugpjūčio mėn. vykusiame FDA posėdyje, kuriame jie naudojo virusais pagrįstus genų terapijos produktus. Tai yra virusų pagrindu sukurtas genų terapijos produktas... kas tai būtų?

"Galite sukurti sintetinį virusą, pavyzdžiui, modifikuotą RNR, ir tada jis įšvirkščiamas į organizmą, o tas kodas sukuria patogeninį virioną arba viriono dalelę.

"Taigi kas tai būtų? Jūs paimate sintetinę RNR, paimate tą kodą, sušvirkščiate jį į CD4 ląsteles ir tada jūsų CD4 ląstelės gamina spyglio baltymą.

"Būtent tai ir yra tai, kas tai yra. Tame dokumente kalbama apie du dalykus: 1) palikuonys, kuriuos ką tik paaiškinau. Dabar jūsų kūnas gamina milijardus, jei ne trilijonus smailiojo baltymo, kuris yra patogeniškas, tai reiškia, kad jis gali būti jums kenksmingas, ir jie taip pat kalba apie kitą dalyką, vadinamą 2) Išsiliejimą, kas yra išsiliejimas? Jei esate įšvirkštas, jūsų gebėjimas perduoti kitam asmeniui per sąlytį (gleivinės ir kt.) perduoda spyglių baltymus kitam asmeniui.

"Ir pirmosios fazės tyrimuose buvo kalbama apie vaisingo amžiaus moteris, kurios potencialiai gali pastoti, ne tik kalbama apie tai, kad nenorima, jog jūs dalyvautumėte tyrimuose, nebent naudojate dvi kontracepcijos formas, jei esate vyras dalyvis, jums neleidžiama būti šalia nėščios moters.

"Jei nueidavote į renginį, vakarėlį ir kvėpuodavote šalia nėščios moters - tai nėra perdėta - turėdavote apie tai pranešti Saugos valdybai. Tai nėra įprastas protokolas. Ir jei pažvelgsite į patvirtinimo raštą, noriu jums perskaityti vieną iš tyrimų, kuriuos "Pfizer" privalo atlikti po patvirtinimo rinkai. Tai turėtų būti pakankamas įrodymas visiems, kad išskyrimas yra realus ir mes nesugalvojome būdo, kaip jį karantinuoti ir kvalifikuoti, ir tai kelia pavojų nėščioms moterims, taip pat mažiems kūdikiams.

" Taigi, šis tyrimas vadinasi "Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinos poveikis nėštumo metu, neintervencinis po patvirtinimo atliktas nėštumo ir kūdikių rezultatų saugumo tyrimas, atliktas Teratologijos informacijos specialistų organizacijos Motinos ir kūdikio nėštumo registre".

"Taigi čia yra du raktiniai žodžiai: Vakcinos poveikis" nėra "vakcinos injekcija". 'Neintervencinis' reiškia, kad jums nebuvo 'Neįšvirkšta'.

"Jie stebi nėščias ir naujagimių susilaukusias moteris, norėdami išsiaiškinti, ar joms būnant šalia paskiepytų žmonių, nėščia moteris, jos kūdikis nukenčia ir turi įgimtų defektų, o naujagimis suserga ar suserga po to, kai buvo šalia žmonių, kuriems buvo sušvirkšta vakcinos. Toks yra šio tyrimo tikslas. [Nes "Pfizer" žinojo]. FDA taip pat žinojo...

OBAMA SUDARĖ SĄLYGAS ŠIEMS KLASTINGIEMS NUSIKALTIMAMS

Tai taip velniška. Obama ne tik priėmė Smith-Mundt modernizavimo aktą, kuriuo įteisino vyriausybės propagandą prieš Amerikos žmones, dėl ko buvo pradėta įspūdingai paryškintas Trumpas, COVID, vakcinos ir dėl kurio netrukus žlugs pagrindinė žiniasklaida, bet ir kitus du aktus, kurie leido Didžiajai farmacijai daryti visus nusikalstamus dalykus, kuriuos matėme su COVID vakcina, įskaitant reikalavimo atlikti bandymus su gyvūnais prieš bandymus su žmonėmis, reikalavimo įrodyti tikrą klinikinį veiksmingumą ir informuoto sutikimo atsisakymą!   

Ji sako: "Valdant Obamos administracijai buvo priimti du teisės aktai, kurių pavadinimus, manau, dauguma žmonių prisimena. Tai buvo PAHPRA aktas, 2013 m. parengties pandemijoms ir visiems pavojams pakartotinio patvirtinimo aktas, ir 2016 m. gruodį Kongrese priimtas Gydymo priemonių aktas (angl. Cures Act). Pagal abu šiuos aktus iš esmės buvo galima atsisakyti visų FDA įstatymų ir reglamentų, kuriais buvo mažinama naujų vaistų ir biologinių medžiagų rizika.

"Į juos įėjo bandymų su gyvūnais atlikimas, saugumo įrodymas su gyvūnais prieš atliekant bandymus su žmonėmis. Tai apėmė geros gamybos praktikos taikymą, užtikrinant, kad žmonėms skiriamų produktų kokybė, pastovumas būtų nuoseklūs ir saugūs.

"Taip pat nereikėjo įrodinėti faktinio, statistiškai ir kliniškai reikšmingo veiksmingumo... Vienas iš kitų dalykų, kurių buvo atsisakyta, buvo informuotas sutikimas! Įstatymai, kuriuos jie priėmė - šie įstatymai, kuriuos priėmė mūsų Kongresas - tiesiog pažeidžia Niurnbergo kodeksą!

"Taigi mūsų Kongresas priėmė teisės aktus, kurie leido mūsų vyriausybei vykdyti nusikaltimus žmoniškumui prieš Amerikos žmones. Todėl Amerikos žmonėms sakau: "Atsibuskite ir pradėkite kreipti dėmesį į tai, ką daro šie išrinkti pareigūnai, į tai, ką daro mūsų vyriausybė".

Stew sako, kad ši informacija suteikia jam vilčių įžvelgti naujausią Donaldo Trampo retoriką apie vakciną, kurią jis aptars kitoje laidoje.

Kai jis jos paklausia, ar "Pfizer" žino, kas ką gavo injekcijose, ji atsako, kad negali patvirtinti, bet "atrodo, kad žmonės, kuriems buvo suleista vakcina, turi brūkšninį kodą ir partijos numerį, kuris su jais sutampa, o su elektronine sveikatos įrašų sistema turėtų būti gana lengva atsekti, kas kuo buvo suleista, taip pat... CDC turi vakcinų sekimo sistemą.

GEROSIOS NAUJIENOS

Jos atsisveikinimo žodžiai: "Tiems žmonėms, kurie nervinasi dėl įgaliojimų: tai šachas ir matas. Žaidimas baigtas. Mes laimėjome. Prireiks šiek tiek laiko, kol plaktukas nusileis, žmonės bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir paaiškės tiesa.

"Bet jei jus spaudžia darbdavys arba mokykla spaudžia jūsų vaiką suleisti injekcijas, tiesiog gaukite šio laiško kopiją. Jei perskaitysite šį laišką, šio produkto saugumas nežinomas. Jie atlieka vieną tyrimą su pasekmėmis; miokarditas tarp tų, kuriems švirkščiama, ir jis bus baigtas ir pateiktas tik 2027 m.!

"Taigi yra labai didelė rizika. Čia yra ir kitų miokardito tyrimų, skirtų 5-15 metų amžiaus vaikams. Čia yra dar vienas tyrimas apie mRNA kiekio sumažinimą jaunesniems nei 30 metų asmenims, nes bijoma imunogeniškumo, t. y. ADE, nuo antikūnų priklausomo padidėjimo. Tiesiog perskaitykite leidimą. Tai siaubinga. Tai taip pat siaubinga, kaip ir bet kuris Stepheno Kingo romanas, kurį kada nors skaičiau. Tai pakankamas įrodymas, kad galėčiau pasakyti: "Ne, aš nekenkiu nei sau, nei savo vaikui. 

" Kitas dalykas, kurį noriu pasakyti, yra tai, kad jei jums dar nebuvo suleista injekcija, arba net jei ir buvo: sužinoję šią informaciją, pasisakykite. Pasisakykite. Eikite į savo vietinės apygardos susitikimus dėl įgaliojimų, pasakykite jiems, kad daugiau neketinate dalyvauti šiame eksperimente. Pasakykite jiems, kad jūs turite suverenitetą, turite valdžią savo kūnui ir savo vaiko kūnui.

"Jei mylite Ameriką, jei mylite savo laisves, jei mylite savo laisves, jei tikite vilties tikėjimu į mūsų palikuonis; mūsų vaikus, mūsų vaikų vaikus ir mūsų vaikų anūkus, tuomet atsistosite ir pasisakysite!

"Jokūbo 3: Tikėjimas be darbų yra niekas. Jei jums patinka ši šalis, nustokite sėdėti ir nelaukti, kol Trumpas ateis ir jus išgelbės. Pasirodykite, pasisakykite ir išsakykite savo įgaliojimus pagal Konstituciją ir Teisių įstatymą "

Daugiau skaitykite svetainėje: ForbiddenKnowledgeTV.net ir BigPharmaNews.com.

Straipsnio autoriaus Alexandra Bruce nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
O jeigu pagalvojus... Jums nepasirodė keistą, kai kalbama. Nieko baisaus jeigu genetiniu preparatu pasinaudos besilaukiančios mamos? Per "dėžė" tai buvo girdima...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau