Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 25

Covid "Delta variantas" - tai tik išgalvotas vakcinos sužalojimo pavadinimas

(Paranormal) Tereikia išsitraukti marksistinį vadovėlį ir atsiversti kitą puslapį, kuriame dėl kiekvienos artėjančios mirties, kurią sukėlė Covid-19 vakcinos, dabar kaltas "Delta" Kinijos ligų "sukčiavimo" variantas. Saugokitės "Delta varianto" ir "Beta varianto", bet vis tiek pasiskiepykite Covid-19 vakcinomis, jei to nepadarėte, jie visiems sako. Taigi turime tai išsiaiškinti. Mokslas įrodė, kad Covid-19 buvo sukurta laboratorijoje, naudojant "funkcijos sustiprinimą", kad šikšnosparnių pernešama liga taptų užkrečiama žmonėms ir nuliniu būdu užkrėstų plaučius.

Kurdamos Kinijos virusą, tos pačios bendrovės, korporacijos ir institutai kūrė vakcinas nuo šio viruso - viruso, kuris dažnai (per metus) mutuoja į naujas, dar pavojingesnes atmainas, nuo kurių vakcinos yra nenaudingos. Tada CDC ir PSO nori, kad mes visi kaltintume tuos naujus variantus dėl visų mirčių, kurias sukelia "Covid" vakcinos, sukeliančios kraujo krešulių susidarymą ir mirtį visame pasaulyje.

Nešvarūs variantai, nešvarios vakcinos ir nešvarus dangstymas

Štai kaip jūs sugriaunate galingiausią ir sėkmingiausią pasaulio valstybę, o paskui kaltinate virusą, kai vakcinos pradeda naikinti milijonus žmonių. Visa tai - viena didelė psichologinė operacija, kurią kontroliuoja žiniasklaida, o scenarijų kuria Bilas Geitsas (Bill Gates) ir Faučis (Fauci). Kai "Delta variantas" apims Indiją, didžiąją dalį Europos, o dabar, kaip spėjama, ir Jungtines Valstijas, pasiruoškite dar didesnei gąsdinimo taktikai, kad būtų parduodamos šios purvinos prionus kuriančios vakcinos. Izraelio piliečiai netrukus bus priverstinai uždaryti po "sąlyčio" su "Delta variantu" ir "Delta plius", kuris, kaip teigiama, yra labiau užkrečiamas nei Covid-19. Žinoma, ateina cunamis.

Indijoje "Covid" vakcinos sukelia 50 000 naujų infekcijų per dieną. Dėl užsikrėtimo ir mirčių bangos, kaip ir planuota, kaltinami "nauji "Covid-19" variantai. Visa žiniasklaida buvo informuota, kad sektų pasakojimą ir scenarijų. Visada skelbiama "naujausia žinia" ir "Covid-19 variantas dabar aptinkamas... (įrašykite bet kurį perpildytą miestą ar šalį)". Yra net mutavusių deltos varianto formų. Mutacijų mutacijos, ir galite lažintis iš epitafijos fondų, kad kiekvienai iš jų bus skirta "stiprinamoji" injekcija po to, kai jie visus mirtinai išgąsdins netikromis naujienomis.

"Jo genetinė seka rodo, kad jis gali būti dar labiau užkrečiamas nei originalus..." Taip, mes suprantame. Kiekvienas "institutas", kurio pavadinime yra "mokslo", tuo pačiu metu visur skelbia tą patį naratyvą, o visi Trumpo nekentėjai išsirikiavo eilėje prie kito nešvaraus smūgio.

"Sugauti" Delta variantą ir jo atmainas naujomis vakcinomis, taigi toksinė karuselė sukasi ratu.

CDC ir PSO tikslas - "pagauti" šį Delta variantą ir jo variantus kuo anksčiau ir išsiaiškinti, iš kur jie atsirado, sako jie, nors padarė viską, ką galėjo, kad užblokuotų tyrimus, susijusius su Vuchano laboratorija Kinijoje ir jos ryšiais / finansavimu iš NIH ir Fauci vadovaujamų dotacijų. Delta variantas iki šiol aptiktas 9 šalyse, ir jei jiems pavyks priversti pasaulį nuolat kartoti "Delta variantas", jiems gali pavykti įtikinti visus paskiepytus avinėlius bėgti ir gauti kitą kraujo krešėjimą sukeliančių injekcijų dozę.

Čia atsiranda ironija. Tik keturi procentai indų yra visiškai paskiepyti. Taip yra todėl, kad apeinant žiniasklaidą pasklido žinia, jog vakcinos visame pasaulyje sukelia masines traumas ir mirtis. Ypač po to, kai pirmoji vakcina sukelia siaubingą šalutinį poveikį, o tada kiekvienas medicinos "specialistas" liepia kuo greičiau pasiskiepyti kita vakcina (jei praėjo 2 savaitės). Žmonės išsiaiškina žudynių šaltinį, ir greitai. Visas šis pasakojimas apie "Delta variantą" skirtas vakcinų sukeltoms mirtims ir sužalojimams nuslėpti, o toliau seka suklastotas PGR Delta varianto testas, kad būtų galima patikrinti, ar "gavote". Supratote? Visa tai - apgavystė.

Apsilankykite svetainėje CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą "Covid" skiepą ar du ir patiriate šalutinį poveikį, kraujo krešulius ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengus skiepais. Taip pat apsilankykite "PharmaDeathClock", kur rasite daugiau informacijos ir patvirtintos statistikos apie tragedijas alopatiniame "traukinyje", kuriuo važiuoja 200 milijonų amerikiečių.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

GlobalJustice.org

NOQReport.com

ZeroHedge.com

BBC.com

Autorius: S.D. Wells. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau