Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 25

Covid "Delta variantas" - tai tik išgalvotas vakcinos sužalojimo pavadinimas

(Paranormal) Tereikia išsitraukti marksistinį vadovėlį ir atsiversti kitą puslapį, kuriame dėl kiekvienos artėjančios mirties, kurią sukėlė Covid-19 vakcinos, dabar kaltas "Delta" Kinijos ligų "sukčiavimo" variantas. Saugokitės "Delta varianto" ir "Beta varianto", bet vis tiek pasiskiepykite Covid-19 vakcinomis, jei to nepadarėte, jie visiems sako. Taigi turime tai išsiaiškinti. Mokslas įrodė, kad Covid-19 buvo sukurta laboratorijoje, naudojant "funkcijos sustiprinimą", kad šikšnosparnių pernešama liga taptų užkrečiama žmonėms ir nuliniu būdu užkrėstų plaučius.

Kurdamos Kinijos virusą, tos pačios bendrovės, korporacijos ir institutai kūrė vakcinas nuo šio viruso - viruso, kuris dažnai (per metus) mutuoja į naujas, dar pavojingesnes atmainas, nuo kurių vakcinos yra nenaudingos. Tada CDC ir PSO nori, kad mes visi kaltintume tuos naujus variantus dėl visų mirčių, kurias sukelia "Covid" vakcinos, sukeliančios kraujo krešulių susidarymą ir mirtį visame pasaulyje.

Nešvarūs variantai, nešvarios vakcinos ir nešvarus dangstymas

Štai kaip jūs sugriaunate galingiausią ir sėkmingiausią pasaulio valstybę, o paskui kaltinate virusą, kai vakcinos pradeda naikinti milijonus žmonių. Visa tai - viena didelė psichologinė operacija, kurią kontroliuoja žiniasklaida, o scenarijų kuria Bilas Geitsas (Bill Gates) ir Faučis (Fauci). Kai "Delta variantas" apims Indiją, didžiąją dalį Europos, o dabar, kaip spėjama, ir Jungtines Valstijas, pasiruoškite dar didesnei gąsdinimo taktikai, kad būtų parduodamos šios purvinos prionus kuriančios vakcinos. Izraelio piliečiai netrukus bus priverstinai uždaryti po "sąlyčio" su "Delta variantu" ir "Delta plius", kuris, kaip teigiama, yra labiau užkrečiamas nei Covid-19. Žinoma, ateina cunamis.

Indijoje "Covid" vakcinos sukelia 50 000 naujų infekcijų per dieną. Dėl užsikrėtimo ir mirčių bangos, kaip ir planuota, kaltinami "nauji "Covid-19" variantai. Visa žiniasklaida buvo informuota, kad sektų pasakojimą ir scenarijų. Visada skelbiama "naujausia žinia" ir "Covid-19 variantas dabar aptinkamas... (įrašykite bet kurį perpildytą miestą ar šalį)". Yra net mutavusių deltos varianto formų. Mutacijų mutacijos, ir galite lažintis iš epitafijos fondų, kad kiekvienai iš jų bus skirta "stiprinamoji" injekcija po to, kai jie visus mirtinai išgąsdins netikromis naujienomis.

"Jo genetinė seka rodo, kad jis gali būti dar labiau užkrečiamas nei originalus..." Taip, mes suprantame. Kiekvienas "institutas", kurio pavadinime yra "mokslo", tuo pačiu metu visur skelbia tą patį naratyvą, o visi Trumpo nekentėjai išsirikiavo eilėje prie kito nešvaraus smūgio.

"Sugauti" Delta variantą ir jo atmainas naujomis vakcinomis, taigi toksinė karuselė sukasi ratu.

CDC ir PSO tikslas - "pagauti" šį Delta variantą ir jo variantus kuo anksčiau ir išsiaiškinti, iš kur jie atsirado, sako jie, nors padarė viską, ką galėjo, kad užblokuotų tyrimus, susijusius su Vuchano laboratorija Kinijoje ir jos ryšiais / finansavimu iš NIH ir Fauci vadovaujamų dotacijų. Delta variantas iki šiol aptiktas 9 šalyse, ir jei jiems pavyks priversti pasaulį nuolat kartoti "Delta variantas", jiems gali pavykti įtikinti visus paskiepytus avinėlius bėgti ir gauti kitą kraujo krešėjimą sukeliančių injekcijų dozę.

Čia atsiranda ironija. Tik keturi procentai indų yra visiškai paskiepyti. Taip yra todėl, kad apeinant žiniasklaidą pasklido žinia, jog vakcinos visame pasaulyje sukelia masines traumas ir mirtis. Ypač po to, kai pirmoji vakcina sukelia siaubingą šalutinį poveikį, o tada kiekvienas medicinos "specialistas" liepia kuo greičiau pasiskiepyti kita vakcina (jei praėjo 2 savaitės). Žmonės išsiaiškina žudynių šaltinį, ir greitai. Visas šis pasakojimas apie "Delta variantą" skirtas vakcinų sukeltoms mirtims ir sužalojimams nuslėpti, o toliau seka suklastotas PGR Delta varianto testas, kad būtų galima patikrinti, ar "gavote". Supratote? Visa tai - apgavystė.

Apsilankykite svetainėje CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą "Covid" skiepą ar du ir patiriate šalutinį poveikį, kraujo krešulius ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengus skiepais. Taip pat apsilankykite "PharmaDeathClock", kur rasite daugiau informacijos ir patvirtintos statistikos apie tragedijas alopatiniame "traukinyje", kuriuo važiuoja 200 milijonų amerikiečių.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

GlobalJustice.org

NOQReport.com

ZeroHedge.com

BBC.com

Autorius: S.D. Wells. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.10.2021 laikas 21:45 Kodėl ryte reikia gerti vandens su citrina: 8 teigiami efektai

Ryte gerti vandens su citrina - malonus būdas po nakties miego organizme atstatyti skysčių balansą. Ryte naudinga išgerti ir paprasto vandens, tačiau, jei į jį įpilsite šviežiai išspaustų citrinos sulčių, tai organizmą gausiau aprūpinsite vitaminais ir naudingomis mineralinėmis medžiagomis.

...

Skaityti daugiau

19.10.2021 laikas 20:51 Jaunystės receptai nuo įvairių negalavimų
Paimti litrinį stiklainį gero medaus, 10 citrinų, 10 česnakų galvučių. Išspausti sultis iš citrinų be žievelės ir sėklelių, česnakus išspausti su spaustuku. Sumaišyti citrinų sultis ir česnakus ir pamažu supilti medų. Maišyti tik su mediniu šaukštu....

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau