Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 24

CDC pagautas naudojantis "Pfizer" ryšių su visuomene įmone visuomenei plauti smegenis

Dabar žinome, kad ta pati viešųjų ryšių įmonė, kurią farmacijos milžinės Pfizer ir Moderna pasamdė reklamuoti Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinas" per visą plandemijos laikotarpį, yra įsitvirtinusi ir JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centre (CDC).

Pranešama, kad "Weber Shandwick" gavo 50 mln. dolerių vertės sutartį prisijungti prie CDC "Virusinių ligų skyriaus komandos". Jos tikslas - skatinti "komunikaciją sveikatos klausimais", kaip laisvai apibrėžiama ši sąvoka.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Tuo pat metu "Weber Shandwick" yra "Pfizer" partnerė mažiausiai nuo 2006 m., dirbusi su bendrove, kad padidintų jos žinomumą visuomenėje. Birželio mėn. ji taip pat bendradarbiavo su bendrove "Moderna" po sėkmingos šios bendrovės mRNA (pasiuntinių RNR) Kinijos viruso injekcijos.

Tai reiškia, kad ta pati bendrovė, aktyviai propaguojanti privačius farmacijos interesus, taip pat dirba vadinamojoje viešojoje vyriausybinėje agentūroje, kuri vadovauja sveikatos politikai. Tai vadinama interesų konfliktu. (Susijęs: Prisimenate, kai CDC buvo pagauta šalinanti iš VAERS pranešimus apie kovidų injekcijų sukeltus sužalojimus?)

CDC išleidžia JŪSŲ mokesčių dolerius kovidų skiepams ir skiepams nuo gripo reklamuoti

Vien iš kovidinių skiepų vakcinų korporacijos, įskaitant "Pfizer" ir "Moderna", pernai gavo 34 mlrd. dolerių pelno. JAV dolerių per sekundę - tai daugybė pinigų už tai, kas niekada nebuvo įrodyta, išskyrus tai, kad kenkia organizmui ir lemia ankstyvą mirtį.

Kai bus išleista daugiau "stiprintojų", į Didžiosios farmacijos kasą įplauks dar daugiau pinigų. Ir tai nebūtų įmanoma be "Weber Shandwick" pagalbos ir jos įtakos CDC ir Didžiajai farmacijai.

Jungtinės Valstijos jau įsigijo apie 171 milijoną dozių visiškai naujų "bivalentinių" stiprintuvų, kurie stumiami dėl naujausių Omikrono varianto ir subvariantų, kuriuos daugelis vadina Moroniniu variantu.

Bivalentinius stiprinamuosius preparatus gali gauti vos penkerių metų vaikai.

Iš vieno darbuotojo "LinkedIn" paskyros žinome, kad "Weber Shandwick" šiame diegime dalyvauja CDC Nacionalinis imunizacijos ir kvėpavimo takų ligų centras (NCIRD).

"Taip džiaugiuosi, kad šiandien pradedu eiti naujas pareigas!" - rašė darbuotojas socialinės žiniasklaidos platformoje. "Prisijungiu prie "Weber Shandwick" kaip klientų aptarnavimo direktorė, padedanti vykdyti sutartį, kurią gerai pažįstu, CDC NCIRD!"

Kitas darbuotojas šiam asmeniui atsakė teigdamas: "Sveiki sugrįžę į komandą!"

"Weber Shandwick" taip pat ėmė pinigų iš vyriausybės mainais už pagalbą reklamuojant sezoninio gripo skiepus. Šiam sandoriui, kuris buvo sudarytas 2020 m., t. y. tais pačiais metais, kai pasirodė Fauci gripas, buvo išleista apie 50 mln. dolerių mokesčių mokėtojų pinigų.

"Į jos pareigas įėjo socialinės žiniasklaidos pranešimų ir straipsnių, reklamuojančių vakcinas, platinimas ir pranešimų spaudai siuntimas žiniasklaidai", - apie tai, ką "Weber Shandwick" daro šiems klientams, praneša En-Volve.com.

"Ji taip pat dalyvavo "mokamoje žiniasklaidoje" - tai įprastas reklamos eufemizmas".

Svarbu pažymėti, kad "Weber Shandwick" tuo pačiu metu dirbo ir "Pfizer", ir "Moderna", vykdydama jų skiepų kampanijas, nors šios dvi įmonės yra konkurentės. Kartu su CDC sutartimis tai reiškia kelis interesų konfliktus vienu metu.

"Šis naujas pranešimas, kad CDC turėjo sutartį su ta pačia ryšių su visuomene įmone, atstovaujančia COVID-19 vakcinos gamintojams, kelia rimtą susirūpinimą", - rašė senatorius Rendas Polas (Rand Paul, R-Ky.), pridurdamas, kad jis ne kartą klausė federalinių pareigūnų apie interesų konfliktus.

"Amerikos žmonės nusipelno skaidrumo, todėl kitais metais mūsų komitetas nuodugniai ištirs šiuos interesų konfliktus", - pridūrė R. Paulas.

Šiuo metu "Weber Shandwick" yra antroji pagal dydį pasaulyje ryšių su visuomene įmonė, skelbia "Provoke Media".

Naujausias naujienas apie Fauci skiepus nuo gripo galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau