Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 15

CDC teigia nežinanti ryšio tarp COVID skiepų ir širdies uždegimo

Iškart po operacijos " Vakcinacijos Greitis" (angl. Operation Warp Speed) pradžios 2020 m. pabaigoje, miokardito, perikardito ir kitų širdies uždegimo formų rodikliai ėmė sparčiai augti. Tačiau Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) duomenimis, nėra žinoma jokio ryšio tarp šių sveikatos sutrikimų ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinos".

Atsakydama į Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, kuriame buvo prašoma pateikti CDC ataskaitas apie širdies uždegimo riziką po injekcijos, privati korporacija, prisistatanti visuomenės sveikatos agentūra, teisinosi nežinanti šio klausimo ir teigė neturinti supratimo, kad Fauci gripo skiepai gali pakenkti žmogaus širdžiai.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

CDC komanda, atsakiusi į FOIA prašymą, teigė, kad remiasi vyriausybės valdomos Pranešimų apie nepageidaujamus vakcinų įvykius sistemos (VAERS), kurią kartu valdo CDC ir Maisto ir vaistų administracija (FDA), duomenimis. Jie naudojosi pasyvia pranešimų teikimo sistema, kad išnagrinėtų su skiepais susijusius sužalojimus, apie kuriuos pranešta nuo 2021 m. balandžio 2 d. iki 2021 m. spalio 2 d.

"Nacionalinis naujų zoonozinių infekcinių ligų centras atliko mūsų įrašų paiešką, kurios metu nepavyko aptikti jokių dokumentų, susijusių su jūsų prašymu", - laikraščiui "Epoch Times" sakė CDC dokumentų pareigūnas Rogeris Andohas (Roger Andoh) ir pridūrė, kad "ryšys tarp miokardito ir mRNA COVID-19 vakcinacijos tuo metu nebuvo žinomas".

CDC vadovas neigia ryšį tarp COVID injekcijų ir širdies uždegimo

Izraelio valdžios institucijos ir Jungtinių Valstijų kariuomenė pirmosios viešai pranešė apie COVID injekcijas, sukeliančias širdies uždegimą. Jos tai padarė 2021 m. balandį, gerokai anksčiau, nei CDC net nesivargino pripažinti tokio ryšio.

CDC vadovė Rochelle Walensky, kurios vyras susižėrė milijonus iš korumpuotų vyriausybinių "dotacijų", teigė, kad išnagrinėjus šį klausimą nebuvo rasta jokių saugumo signalų, siejančių skiepus su miokarditu ar perikarditu.

Prireikė tik šių metų birželio pabaigos, kad CDC pagaliau pripažintų, jog turimi duomenys iš tiesų "rodo ryšį su imunizacija". Rugpjūčio mėnesį CDC iš tikrųjų pradėjo vartoti žodį "žala" situacijai apibūdinti.

Mes tikrai žinome, kad Walensky ir kiti jos bendraminčiai iš CDC visą tą laiką melavo Amerikos visuomenei. Jie visą laiką žinojo, kad šūviai yra mirtini, bet apsimetinėjo kvailais.

"Arba dešinioji ranka nežino, ką CDC daro kairioji, arba federaliniai sveikatos apsaugos pareigūnai skleidžia dezinformaciją apie tai, ką ir kada jie žinojo apie miokarditą po mRNA COVID vakcinų", - sakė Barbara Loe Fisher, Nacionalinio vakcinų informacijos centro (NVIC) įkūrėja ir prezidentė.

Pasak B. Fisher, CDC teiginys, kad ji nežinojo apie tokį ryšį tarp skiepų ir širdies uždegimo, "yra įtikinamai melagingas".

Senatorius Ronas Džonsonas (Ron Johnson, R-Wisc.) tiesiogiai kreipėsi į CDC FOIA atsakymą, aiškindamas, kad jis "kelia dar daugiau klausimų apie agentūros sąžiningumą, skaidrumą ir jos saugumo priežiūros sistemų, tokių kaip VAERS, naudojimą ar nenaudojimą COVID-19 vakcinų nepageidaujamiems reiškiniams nustatyti".

"Išsiunčiau du laiškus CDC dėl agentūros nesugebėjimo rasti įrašų, įrodančių, kad ji naudojasi vakcinų priežiūros sistemomis", - pridūrė jis pareiškime. "Iki šiol CDC neatsakė į mano laiškus."

CDC atstovė spaudai elektroniniu paštu laikraščiui "Times" teigė, kad tai buvo tik didelė klaida ir kad CDC tereikia paskelbti "pataisą" šiuo klausimu, ir viskas bus gerai.

Šis vadinamasis pataisymas visiškai nepadės pakeisti visų įvykusių sužalojimų ir mirčių, tačiau taip beveik visada elgiamasi, kai vyriausybė vykdo nusikaltimus žmonijai.

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijas ir jų daromą žalą žmonių sveikatai galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau