Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 1

Visame pasaulyje didėja neskiepyto kraujo paklausa

Ar saugu gauti kraujo perpylimą iš donoro ar donorų, kurie buvo "paskiepyti" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19)? Daugelis sako, kad ne, dėl to visame pasaulyje didėja "švaraus" kraujo paklausa.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Dabar, kai jau žinome, kad dūrio kraujas yra užkrėstas kraujas, daugelis reikalauja "gryno" arba "saugaus" kraujo iš šaltinių, kurie niekada nebuvo užkrėsti pasiuntinių RNR (mRNA), spyglių baltymais ir daugeliu kitų teršalų, randamų kovidų buteliukuose.

"Bakterijos, virusai, prionai ir parazitai gali būti perduodami perpilant kraują, taip pat žmonių, paskiepytų mRNA vakcina, kraujyje yra SARS-CoV-2 spike baltymo...", - praneša "Great Game India".

"COVID-19 vakcinos sukeltas spyglio baltymas (keliauja po visą organizmą) išlieka kelis mėnesius (gali išlikti organizme visam laikui tiems, kurie dažnai atlieka stiprinamuosius skiepus)."  Sužinokite apie judėjimą už švarius kraujo perpylimus po COVID injekcijų).

Iki šiol 18-oje šalių jau įsteigti "švaraus kraujo" bankai. Juos siekiama įsteigti visur, kur žmonėms reikia kraujo perpylimo iš šaltinių, kuriuose nėra kovidų nuodų.

Korporacinė žiniasklaida teigia, kad visiškai suvirškintas kraujas niekuo nesiskiria nuo švaraus kraujo
Kairieji žiniasklaidos šaltiniai, tokie kaip VICE, tyčiojasi iš "SafeBlood" judėjimo, vadindami jį "antivakseriais..., kuriuos skatina sąmokslo teorijos ir pseudomoksliniai įsitikinimai apie mRNA COVID vakcinų keliamą pavojų".

Nors tie patys šaltiniai nuo pat pradžių melavo teigdami, kad skiepų turinys lieka injekcijos vietoje ir kad skiepai sustabdys infekcijos perdavimą - abu šie teiginiai pasirodė esantys melas - dabar tikimasi, kad mes tiesiog patikėsime, jog visiškai užkrėstas kraujas yra toks pat saugus kaip ir švarus kraujas.

Brighteon.TV
Tai primena teiginius apie rBST, kuriuos galima pamatyti ant Jungtinėse Valstijose parduodamo pieno. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) reikalauja, kad pieno pardavėjai, parduodantys rBST neturinčius produktus, priklijuotų paneigimą, kad nėra jokio realaus skirtumo tarp rBST ir rBST neturinčio pieno, o tai yra melas.

Lygiai taip pat iš mūsų tikimasi, kad kraujas žmonių, kuriems buvo atlikta Fauci gripo injekcija, yra toks pat, kaip ir žmonių, kurie baimindamiesi vengė manipuliuoti savo kūno brėžiniais, kraujas.

"Tie patys žmonės, kurie sakė, kad vakcina sustabdys viruso perdavimą, vakcina lieka rankoje, vakcina yra saugi ir veiksminga ir t. t., menkina mRNA sutirštinto kraujo riziką", - sako Great Game India.

"Žmonės, didžioji dalis to, ką vyriausybė ir pagrindinė žiniasklaida vadino sąmokslo teorija, dabar yra FAKTAI. Geriau būti saugiam, nei gailėtis."

Pacientų nelaimei, bendrasis kraujo tiekimas dabar yra visiškai užterštas visiškai užkrėstu krauju. Beveik nėra būdo jo išvengti, nebent tikrai žinote, kad donoras nevartojo nė vienos iš žabangų.

Nors kraujo bankai reikalauja, kad donoras nurodytų, ar jam buvo atliktas kovidinis skiepas, ši informacija neperduodama recipientui, taip pat minėtas kraujas neatskiriamas nuo bendrai visiškai skiepytų kraujo donorų pasiūlos.

Maža to, kas nors gali melagingai nurodyti, kad jo kraujas yra švarus, ir tyliai įpilti į baseiną visiškai sužeisto kraujo. Situacija yra bergždžia, ir tai nežada nieko gero visuomenės sveikatai ateityje.

"Jei neskiepytam asmeniui perpilamas kraujas, kuriame yra mRNA spyglių baltymo (ir visa kita, kas yra buteliukuose), tai persiduoda recipientui", - teigiama ataskaitose.

"Dygliuotasis baltymas vėl pradeda daugintis ir jūsų kūnas tampa dygliuotojo baltymo gamykla. Neskiepytieji potencialiai tampa skiepytiniais kartu su visa atsirandančia žala".

Naujausias naujienas apie skiepus nuo kinų viruso galite rasti svetainėje Vaccines.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau