Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 20

Neskiepyti kraujo bankai? Sužinokite apie augantį judėjimą už švarius kraujo perpylimus

Šveicarų natūropatas George'as Della Pietra (George Della Pietra) pradėjo teikti naują "SafeBlood Donation" paslaugą, kurios tikslas - teikti švarų, neskiepytą kraują pacientams, kuriems reikia perpilti kraują.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Kadangi bendras kraujo tiekimas dabar yra užterštas "visiškai vakcinuotu", smailių cheminių baltymų prisotintu krauju, labai išaugo gryno kraujo paklausa. Akivaizdu, kad "Pietra" tai įvertino kaip puikią galimybę tiekti švarų kraują, kuris dabar yra paklausesnis nei bet kada anksčiau.

Vuchano koronaviruso (Covid-19) masinio švirkštimo kampaniją pavadinęs "amžiaus nusikaltimu", Pietra mano, kad kovidų pasiuntinių RNR (mRNA) injekcijos "užteršia" kraują ir sunaikina imuninę sistemą.

Jei neskiepytam asmeniui perpilamas kraujas, kuriame yra mRNA, spyglių baltymų ir visa kita, kas yra tuose buteliukuose, jis taip pat gali būti užkrėstas, todėl jis sugalvojo saugaus kraujo donorystės paslaugą.

Korporacijų kontroliuojama žiniasklaida tyčiojasi iš Pietros ir kaltina jį pseudomokslu, tačiau faktas lieka faktu: grynas kraujas tampa vis paklausesnis, nes niekas nenori užkrėsto kraujo. (Susiję: Prisimenate, kai Amerikos Raudonasis kryžius buvo pagautas maišant skiepytą kraują su neskiepytu?)

"Gaunu šimtus laiškų, kuriuose manęs klausiama: "Ar turite kraujo, nes po trijų savaičių manęs laukia operacija", - cituojamas Pietra.

"Norime būti platforma žmonėms, kurie nori laisvai rinktis kraujo donorus. Nesvarbu, ar jie mano, kad vyksta tikra sąmokslo teorija, kad [vyksta] Naujoji pasaulio tvarka, ar tiesiog dėl kokių nors priežasčių sako "aš tiesiog nenoriu"."

Ar švarus, neskiepytas kraujas tampa karšta brangia preke?

Po operacijos "Warp Speed" eroje švarus, neskiepytas kraujas laikomas ypatingu. Kadangi neskiepytųjų, atrodo, yra mažuma, dėl santykinio švaraus, neskiepyto kraujo retumo jis gali būti brangesnis.

Visoje socialinėje žiniasklaidoje vadinamieji "grynakraujai" pliauškia apie tai, kad neskiepytas kraujas vertas daug pinigų. Tas pats pasakytina ir apie neskiepytų vyrų spermą, kuri, kai kurių teigimu, gali tapti "kitu bitkoinu".

Bjauru apie visa tai galvoti pinigine išraiška, bet tokia jau prigimtis bičiuliško kapitalistinio pasaulio, kuriame kiekviena žmogaus gyvenimo detalė turi būti paversta pinigais, kad būtų patenkintas nepasotinamas visiškai išprotėjusio pasaulio godumas.

Šiuo metu "SafeBlood Donation" turi narių bent 16 šalių, kuriose siekiama įsteigti kraujo bankus, teikiančius savo nariams neskiepytą plazmą. Taip pat planuojama daryti spaudimą daugiau ligoninių ir sveikatos priežiūros institucijų, kad tradiciniuose kraujo donorystės centruose būtų leidžiama "nukreipta donorystė", t. y. specialiai neskiepyto kraujo donorystė.

"Medicinos institucijos leidžia tikslinę donorystę tik tam tikrais atvejais, kai tai būtina medicininiu požiūriu, pavyzdžiui, siekiant gauti retos kraujo grupės kraujo, tačiau atsisako patenkinti vis daugiau prašymų dėl "neskiepyto" kraujo dėl etinių ir medicininių priežasčių", - pranešė viena žiniasklaidos priemonė.

Saugaus kraujo donorystė susiduria su tam tikrais sunkumais dėl to, kad "oficialūs" šaltiniai, įskaitant JAV Maisto ir vaistų administraciją (FDA), tvirtina, kad skiepytas ir neskiepytas kraujas nesiskiria.

Tikimasi, kad dabartinė sistema neatitiks to, ką bando daryti "Saugaus kraujo donorystė" ir jos nariai, todėl neišvengiama to pasekmė bus visiškai naujos kraujo donorystės infrastruktūros sukūrimas, kurioje bus leidžiama naudoti tik švarų kraują.

"Niekada nemačiau tokio kraujo", - sako Pietra apie anomalijas, kurias jis pastebėjo ištyręs visiškai ištirtą kraują ir kurios paskatino jį pradėti "SafeBlood Donation" veiklą.

"Tiesą sakant, tai buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios pradėjau visą šį reikalą, nes kai tai pamačiau, buvau labai pasibaisėjęs."

Naujausias naujienas apie kovą už švarų kraują po kovidinių injekcijų eroje rasite Plague.info.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau