Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 28

Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Škotijos visuomenės sveikatos tarnyba (Public Health Scotland, PHS), Naujosios Zelandijos sveikatos apsaugos ministerija, Kanados vyriausybė, Jungtinės Karalystės sveikatos saugumo agentūra (UKHSA), Nacionalinis statistikos biuras (Office for National Statistics, ONS), JAV ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) ir daugelis kitų vyriausybinių agentūrų tyliai skelbia tiesą atskleidžiančius duomenis, tačiau žiniasklaida juos ignoruoja.

Skiepų sukeltas įgytas imunodeficito sindromas (VAIDS) yra bene geriausias scenarijus tiems, kurie pasiskiepijo. "Exposé News" teigia, kad gali nutikti "kažkas daug blogesnio", kas netrukus pasireikš kaip didžiausia visuomenės sveikatos krizė, kokią kada nors yra matęs pasaulis.

Jau dabar žinome, kad "visiškai paskiepyti" asmenys dažniau nei neskiepyti asmenys turi teigiamą Fauci gripo testą. Visiškai pasiskiepijusieji taip pat dažniau serga arba miršta, palyginti su neskiepytaisiais. Kaip taip gali būti, jei injekcijos neva "gelbsti gyvybes"?

2021 m. su AIDS susijusių ligų, vėžio ir infekcijų, apie kurias pranešta CDC pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, skaičius (VAERS) padidėjo nuo 1 145 proc. iki 33 715 proc. Tai įvyko iškart po to, kai pagal operaciją "Warp Speed" buvo skubiai įvestos kiniškojo viruso injekcijos.

Kovido "vakcinos" padidina žmogaus polinkį užsikrėsti kovidu ir galbūt mirti

Atrodo, kad kiekviena šalis duomenis pateikia skirtingai, tačiau bendras vardiklis yra tas, kad visos jos, atrodo, sąmoningai slepia tiesą. Pavyzdžiui, PHS dar sausio mėn. paskelbė, kad nuo vasario 6 d. kas savaitę nebepateiks duomenų apie "atvejus", hospitalizacijas ir mirtis.

To priežastis - duomenys aiškiai rodo ryšį tarp injekcijų ir įvairiausių sveikatos problemų. Pasirodo, beveik kiekvienoje matuojamoje kategorijoje visiškai įskiepyti asmenys serga dažniau ir dažniau miršta, o tai nėra geras injekcijų rinkodaros argumentas.

"Aukščiau pateiktos diagramos sudarytos remiantis Škotijos visuomenės sveikatos biuro (Public Health Scotland) vasario 16 d. paskelbtais duomenimis, iš kurių matyti, kad Covid-19 infekcijos, hospitalizacijos ir mirties atvejų skaičius 100 000 asmenų buvo nuolat didesnis tarp visiškai paskiepytų asmenų", - praneša Exposé. "Štai ką Covid-19 vakcinacija padarė Škotijos gyventojams".

Naujojoje Zelandijoje skaičiai dar labiau stulbinantys. Vasario 12-24 d. tarp visiškai paskiepytų asmenų užregistruota 22 699 kovidozės atvejų. Palyginimui, per tą patį laikotarpį tik 1 291 neskiepytam asmeniui buvo nustatyti teigiami rezultatai.

"Šie atvejų skaičiai, kaip ir Škotijos visuomenės sveikatos tarnybos (Public Health Scotland) duomenys, neabejotinai pila vandenį ant laužo tiems, kurie sako, kad "skiepai sumažina tikimybę užsikrėsti Kovid-19", ar ne?" - priduria "Exposé".

"Tai reiškia, kad "Covid-19" injekcijos turi realų neigiamą veiksmingumą, ir mes galime naudoti "Pfizer" vakcinos veiksmingumo formulę jam apskaičiuoti."

Beje, ta formulė atrodo taip:

Vakcinos efektyvumas yra toks: neskiepytų atvejų skaičius 100 000 - skiepytų atvejų skaičius 100 000 / neskiepytų atvejų skaičius 100 000 x 100 = vakcinos efektyvumas.

Naudojant šią formulę Naujosios Zelandijos duomenims, paaiškėjo, kad nuo sausio 6 d. iki vasario 11 d. kovido skiepų efektyvumas buvo minus 94,4 proc. Iki vasario 24 d. jis sumažėja iki minus-281,35 proc., o tai reiškia, kad visiškai paskiepytiems asmenims tikimybė užsikrėsti kovidu yra 3,8 karto didesnė nei neskiepytiems.

Ką daryti, kai visiškai sužeistam žmogui išsivysto visiškas VAIDS?

Kanadoje, kurioje buvo nustatyti vieni iš drakoniškiausių pasaulyje apribojimų ir įpareigojimų skiepytis, pastaruoju metu sparčiai daugėja naujų kovidų atvejų. Keturi iš penkių naujų atvejų, t. y. 80 proc. atvejų, užfiksuojami tarp visiškai pasiskiepijusių asmenų.

Skiepijęsi kanadiečiai vidutiniškai keturis kartus dažniau užsikrečia kovidu, palyginti su neskiepytaisiais, du kartus dažniau patenka į ligoninę ir tris kartus dažniau miršta.

Anglijoje skaičiai yra panašūs į PHS paskelbtus duomenis. Ten susirgimų skaičių daugiausia sudaro iš dalies arba visiškai paskiepyti žmonės, o neskiepytų žmonių, kuriems pasireiškia su kovidu susiję sveikatos sutrikimai, yra labai nedaug.

Nustatyta, kad vakcinos efektyvumas ten 13-ąją savaitę tarp 60-69 metų amžiaus žmonių buvo net minus 391,43 proc. Tai nė iš tolo neprilygsta "Pfizer" deklaruojamam 95 proc. efektyvumui.
Turėkite omenyje, kad beveik visose šalyse, kuriose yra duomenų, ligų ir mirčių skaičius tarp visiškai paskiepytų asmenų laikui bėgant sparčiai didėja. Tai patvirtina nuomonę, kad šie žmonės dabar serga VAIDS ir kad laikui bėgant jų būklė tik blogės.

"Kai žmogus tampa AIDS, jis turi didelį viruso krūvį ir gali labai lengvai perduoti ŽIV kitiems", - rašė vienas Exposé komentatorius apie tai, kur visa tai gali nuvesti. "Jei nėra gydymo, AIDS sergantys žmonės paprastai išgyvena apie trejus metus."

Naujausias naujienas apie Fauci skiepų nuo gripo sukeltas sveikatos skerdynes galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau