Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 5

"NY Times" pripažįsta, kad kovido "stiprinamieji" skiepai pažeidžia imunitetą ir palieka organizmą bejėgį prieš virusą

(Paranormal) Sušvirkštus per daug "vakcinų" iš operacijos "Warp Speed", gali būti pažeista jūsų imuninė sistema, todėl ji gali likti bejėgė prieš Vuchano koronavirusą (Covid-19).

Laikraštis "The New York Times" iš tikrųjų apie tai įspėjo naujame pranešime apie Izraelio įvestą ketvirtąją Fauci gripo vakciną. Žmonės, pasiskiepiję dar vienu "stiprintuvu", gali patirti "imuninės sistemos nuovargį", dėl kurio jie bus labiau linkę į infekcijas.

"Izraelis svarsto, ar patvirtinti ketvirtąją Kovid-19 vakcinos dozę, skirtą pažeidžiamiems žmonėms, kad būtų užkirstas kelias greitai plintančiai Omicron atmainai, nors mokslininkai diskutuoja ir trūksta įrodymų nei už, nei prieš dar vieną stiprinančiąją dozę", - pranešė "Times".

"Ekspertų grupė, patarinėjanti Izraelio vyriausybei pandemijos klausimais, pripažino šį neaiškumą, tačiau antradienį rekomendavo skirti ketvirtąją dozę, darydama išvadą, kad galima nauda yra didesnė už riziką. Ji atkreipė dėmesį į imuniteto silpnėjimo požymius praėjus keliems mėnesiams po trečiosios injekcijos ir teigė, kad bet koks delsimas skirti papildomas dozes gali pasirodyti per vėlyvas, kad apsaugotų tuos, kuriems gresia didžiausias pavojus."

Tačiau per daug skiepų gali pakenkti organizmo gebėjimui kovoti su bet kokios formos koronavirusu, įskaitant naująjį Omicron (Moronic) variantą, dar žinomą kaip įprastas sezoninis peršalimas.

Apie tai kalba tik saujelė vyriausybės pareigūnų. O kai jie kalba, pokalbis dažniausiai sukasi apie vyresnio amžiaus žmones - tai reiškia, kad jauni žmonės vis dar gali būti skatinami susileisti ketvirtą (o vėliau ir penktą) Donaldo "vakcinos tėvo" Trampo stebuklingų serumų injekciją.

Naftali Bennett nori ketvirtosios sustiprinamosios injekcijos nepriklausomai nuo to

Izraelio ministras pirmininkas Naftali Bennett visiškai pritaria ketvirtojo skiepo planui, nors tai greičiausiai sukels dar vieną ligų ir mirčių "bangą" tarp visiškai paskiepytų asmenų.

"Kaina bus didesnė, jei neskiepysime", - pridūrė daktaras Boazas Levas (Boaz Lev), Bennetto vyriausybės patariamosios grupės narys. "Mes neturime daug laiko priimti sprendimus."

Planuojama skiepyti dabar ir greitai, o klausimus užduoti vėliau. Kaip sako Levas, nėra laiko gaišti, todėl jau dabar karštligišku greičiu įsidėkite injekcijas į rankas.

Tuo tarpu JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) tyliai įspėja, kad didžioji dalis Moronio varianto atvejų dabar pasitaiko tarp "visiškai paskiepytų" žmonių. Neskiepytieji dažniausiai yra apsaugoti.

Tai prieštarauja neseniai D. Trumpo Candace Owens išsakytiems teiginiams apie tai, kad jo Trumpo vakcinos yra visiškai saugios ir visada veiksmingos.

"Tie, kurie labai suserga ir patenka į ligoninę, yra tie, kurie nesiskiepija", - sakė Trumpas Owens po to, kai ji paminėjo, kaip ligoninės dabar perpildytos visiškai paskiepytų ligonių.

"O jei pasiskiepysite, - pridūrė Trampas, - būsite apsaugoti". Žiūrėkite, vakcinos rezultatai yra labai geri, o jei ir susirgsite, tai labai nežymia forma. Žmonės nemiršta, kai pasiskiepija vakcina".

Jei tik Trumpas galėtų tai pasakyti šimtams tūkstančių žmonių Amerikoje, kurie jau mirė nuo jo injekcijų. Net jei jis ir rastų laiko pasakyti savo spėliones prie jų kapų, jie vis tiek jo neišgirstų - nors milijonai vis dar gyvų buvusių jo šalininkų jį girdi garsiai ir aiškiai.

"Trampas žaidė su mumis ir apsimetė esąs prieš švirkštą, sakė, kad "vaikai neturėtų jo vartoti" ir panašiai", - nurodė vienas komentatorius "National File".

"Tai buvo ne pirma išdavystė, ne pirmas kartas, kai jis pakišo koją savo bazei žodžiais (melu), o paskui bandė išsukti JAV, kad pasitarnautų kitoms rinkėjų grupėms ar trumpalaikiams interesams, užuot pasielgęs teisingai."

Naujausias naujienas apie Fauci gripo mirties injekcijas galite rasti svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

NationalFile.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau