Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 5

STATISTINIS FAKTAS: Tikimybė mirti nuo kovido "vakcinų" yra daug didesnė nei nuo paties kovido

Tikimybė mirti nuo kovido

Jie, matyt, nenorėjo to daryti, tačiau Jungtinės Karalystės vyriausybės pareigūnai netyčia pripažino, kad rizika mirti nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" yra daug didesnė nei rizika mirti nuo paties covido.

Duomenys rodo, kad per šešis mėnesius nuo operacijos "Warp Speed" pradžios nuo mirtinų injekcijų mirė aštuonis kartus daugiau žmonių nei nuo "covid" per 18 mėnesių, kurie prasidėjo 2020 m. kovo mėn.

Įdomu: Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Dabar, kai katė išlindo iš maišo, visiškai aišku, kad Fauci gripo injekcijoms niekada neturėjo būti leista likti rinkoje. Jei valdžios pareigūnai nuo pat pradžių būtų sąžiningai apie visa tai kalbėję, būtų buvę galima išgelbėti tūkstančius, jei ne milijonus, gyvybių.

Tačiau tiesos sakymas būtų sumažinęs "Big Pharma" pelną, o to mes tiesiog negalime leisti. Farmacijos globalistams, kurie naudojasi šiomis mirtinomis injekcijomis, kad išnaikintų mases, svarbiausia yra tik pinigai.

Beveik viskas, kas mums buvo pasakyta apie kovidus, buvo melas

Kitas dalykas, kurį rodo duomenys, yra tai, kad vyriausybės pareigūnai melavo apie kovidų mirtis. Didžioji dauguma šių mirčių iš tikrųjų buvo sukeltos kitų ligų, pavyzdžiui, demencijos, lėtinių inkstų ligų, lėtinių plaučių ligų, lėtinių neurologinių ligų ir širdies ligų, tačiau vietoj to buvo kaltinamas "kovidas".

Tai dar labiau iškraipė skaičius, bent jau pradžioje, kad būtų galima teigti, jog "kovidai" yra tikroji grėsmė, o "vakcinos" padeda ją sumažinti. Iš tikrųjų yra priešingai: dėl "covid" nėra ko nerimauti, bet dėl skiepų tikrai reikia nerimauti.

"Įvertinus tai, kad ligoninėse buvo privaloma atlikti tyrimus, nors tai nebuvo įrašyta įstatyme, ir kad buvo naudojamas PGR testas, pagarsėjęs klaidingai teigiamais rezultatais, nesunku suprasti, kaip vyriausybei pavyko į "Covid-19" mirčių statistiką įtraukti dešimtis tūkstančių žmonių, kurie iš tikrųjų mirė dėl kitų priežasčių", - apie šį skaičių klastojimą pranešė "The Exposé".

Prireikė daugybės tyrimų, įskaitant daugybę informacijos laisvės prašymų, kad būtų atskleista šios apgaulės esmė. Taip pat prireikė nepriklausomos duomenų analizės ir vertinimo, kad būtų padaryta tiksli išvada apie tikrąją pagrindinę mirties priežastį visoje sukčiavimo epidemijoje - "vakcinas".

Įdomu: Vokietija paskelbė, kad mRNA skiepai yra ‘mirtiniausios vakcinos istorijoje’

Naujausias 2023 m. vasario 21 d. paskelbtas duomenų rinkinys patvirtina, kad kovidiniai skiepai labai padidina žmogaus mirties riziką - iš tiesų 276 proc. Tuo tarpu neskiepytų asmenų mirtingumas yra mažiausias iš visų demografinių grupių.

"Mano supratimu, dabar, kai žinome visų neišbandytų, nepatikrintų ir neįrodytų vakcinų pasekmes, jei koks nors medicininį išsilavinimą turintis asmuo pabandys man įsidurti adata, jis ar ji netyčia sulaužys kaklą", - reaguodamas į naujieną rašė vienas įsiutęs komentatorius.

"Tai ne kas kita, kaip tyčinė valstybės remiama žmogžudystė vėl taikyti ką nors panašaus į šias kovidines vakcinas, o vakcinuoti man yra per kvaili, kad kaip nors suprastų, jog vakcinos ir stiprintuvai juos išgelbės. Todėl ir aš neturėčiau už tai nieko mokėti! Vaksuotieji sąmoningai pasiskiepijo patys ir turėtų patys mokėti už savo sveikatos priežiūrą ateityje".

Kitas komentatorius išreiškė susirūpinimą, kad galbūt "chemtreilai", kurie susidaro per geoinžinerinio purškimo operacijas, yra prisodrinti kovido ar kokios nors kitos toksiškos cheminės medžiagos, skirtos susirgti tam, kas jais kvėpuoja.

Įdomu: CDC skleidžia melagingą informaciją apie COVID-19 vakcinos saugumo stebėseną

"Jorkšyre, Jungtinėje Karalystėje, chemtreilai yra reguliariai", - rašė šis asmuo. "Reikėtų išnaikinti visus nenaudingus parlamento narius."

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau