Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Vasario » 28

CDC skleidžia melagingą informaciją apie COVID-19 vakcinos saugumo stebėseną

Autorius: Zachary Stieber iš The Epoch Times (paryškinta mūsų),

Aukšto rango JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) pareigūnas pateikė klaidingą informaciją apie vakcinos COVID-19 saugumo stebėseną agentūros vakcinų patariamajai grupei, o agentūros atstovas spaudai atsisakė ištaisyti klaidingą informaciją.

CDC skleidžia melagingą informaciją apie COVID-19 vakcinos saugumo ste

Dr. Tomas Šimabukuro (Tom Shimabukuro), CDC Imunizacijų saugos biuro direktorius, vasario 24 d. Imunizacijos praktikos patariamajam komitetui pristatė informaciją apie COVID-19 vakcinos saugą.

T. Šimabukuro aptarė atnaujintus saugos signalo dėl išeminio insulto po "Pfizer" dvivalentės stiprinamosios vakcinos, kurį CDC pareigūnai aptiko vienoje iš agentūros stebėsenos sistemų, atnaujinimus.

Pasidalijęs atnaujinimais, Šimabukuro padarė klaidingą pareiškimą.

"JAV ir pasaulinės stebėsenos metu nebuvo aptikta jokių saugos signalų dėl išeminio insulto, susijusio su "Pfizer" ar "Moderna COVID-19" vakcinų pirminės serijos ar monovalentinių stiprinamosios vakcinos "Pfizer" ar "Moderna" vakcinų," - teigė Šimabukuro.

Tai netiesa. CDC išeminį insultą kaip saugos signalą po "Moderna" ir "Pfizer" vakcinacijos nustatė išanalizavusi pranešimus, gautus į vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų sistemą (VAERS), t. y. kitą sistemą, kurią agentūra bendrai administruoja.

Paprašytas pakomentuoti, Šimabukuro neatsakė. Tačiau CDC atstovas spaudai padvigubino melagingą teiginį.

"Dr. Šimabukuro skaidrėse pateiktas teiginys yra teisingas. Šiuo metu JAV nebuvo aptikta jokių saugumo signalų dėl išeminio insulto, susijusio su pagrindine serija ar monovalentiniais stiprinamaisiais vaistais", - elektroniniu paštu "The Epoch Times" sakė atstovė spaudai Katherina Grusich.

CDC anksčiau yra pateikusi klaidingą informaciją ir atsisakė ją ištaisyti.

Barbara Loe Fišer (Barbara Loe Fisher), Nacionalinio vakcinų informacijos centro prezidentė ir viena iš įkūrėjų, sakė, kad tai, kas įvyko, kelia nerimą.

"Tie iš mūsų, kurie bendradarbiavo su Kongresu, kad 1986 m. Nacionaliniame vaikų vakcinų sužalojimų akte, tarp kurių buvo ir VAERS, būtų įtvirtintos nuostatos dėl vakcinų saugumo informavimo, registravimo ir pranešimų teikimo, yra labai susirūpinę, kad federaliniai sveikatos apsaugos pareigūnai sąmoningai ignoruoja VAERS signalus ir kad mRNA COVID injekcijos sukelia išeminį insultą ir kitas potencialiai mirtinas komplikacijas", - elektroniniame laiške "The Epoch Times" sakė B. Fišer.

"Pfizer" ir "Moderna" vakcinose naudojama pasiuntinių RNR, arba mRNA, technologija.

2022 m. rudenį buvo leista naudoti abiejų bendrovių dvivalentes stiprinamąsias vakcinas, tačiau pirmines serijas vis dar sudaro originalios vakcinos, kartais vadinamos monovalentiniais skiepais.

Šimabukuro pareiškimas turėjo įtakos. Po jo pranešimo, kol ekrane buvo rodoma skaidrė su klaidinga informacija, vienas iš komisijos narių ją paryškino.

"Manau, kad visuomenei svarbu atkreipti dėmesį į [pareiškimą]", - prieš perskaitydama visą jo tekstą sakė Fanny Strong fondo prezidentė ir generalinė direktorė Veronika Maknalis (Veronica McNally).

Dar vienas klaidingas teiginys

Dr. Helen Keipp Talbot (Helen Keipp Talbot), patariamosios grupės narė, taip pat pateikė klaidingą informaciją apie saugos signalą.

Daugiau skaitykite čia...

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau