Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 16

NUŽUDYMAS LIGONINĖJE: Naujagimis mirė nuo "didžiulių kraujo krešulių", prieš operaciją perpylus kovidų vakcinos užkrėstą kraują

Sakralinės širdies vaikų ligoninė (Sacred Heart Children’s Hospital) Spokane, Vašingtono valstijoje, neseniai nužudė naujagimį, nes vietoj gryno kraujo perpylimo, kurio prašė ir kurį jam parūpino šeima, vaikui buvo perpiltas vakcina nuo kovido užkrėstas kraujas.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Kūdikis Aleksas gimė su 95 proc. išgyvenama įgimta širdies yda ir mažakraujyste, todėl jam reikėjo perpilti kraują. Kadangi artimas šeimos draugas anksčiau buvo miręs, kai jam buvo suleista Fauci gripo injekcija, Alekso tėvai specialiai prašė, kad į jo organizmą patektų švarus kraujas.

Šeimos bažnyčios narys, kuris yra neskiepytas ir atitinka kraujo grupę, paaukojo kraujo Šventajai Širdžiai, kuri sutiko jį panaudoti perpylimui. Tačiau, kai atėjo laikas atlikti procedūrą, ligoninė teigia "pametusi" gryno kraujo mėginį, todėl darbuotojai pradėjo duoti kūdikiui Aleksui kraujo iš bendro baseino.

Alekso tėvai specialiai prašė Sacred Heart neduoti jam kraujo iš bendro baseino, nes baiminosi, kad jam gali kilti komplikacijų. Tačiau jie vis tiek tai padarė, todėl susidarė "didžiuliai kraujo krešuliai", kurie netrukus po perpylimo vaiką pražudė.

Reikėtų pažymėti, kad Alekso šeima papildomai sumokėjo už tai, kad "Sacred Heart" įdiegtų šį specialų protokolą, ir pasistengė gauti būtent tokį kraują, kokio norėjo ir kokio jam reikėjo. Galiausiai ligoninės darbuotojai "prarado" kraują, pasiėmė pinigus ir savo netinkamu elgesiu faktiškai nužudė vaiką.

Sacred Heart Children's Hospital be tėvų sutikimo mažyliui Aleksui davė netinkamą kraują

Alekso tėvai niekada nesutiko, kad jam būtų duodamas bet koks kitas kraujas, išskyrus tą, kurį jie specialiai jam parūpino. Prieš perpylimą jiems taip pat nebuvo pranešta, kad tinkamas kraujas paslaptingai dingo, todėl jį reikėjo pakeisti paskutinę minutę.

Po to, kai kraujas buvo perpiltas ir apie tai pranešta Alekso tėvams, ligoninė tvirtino, kad vaikui viskas bus gerai, nes kūdikiams kraujo krešuliai susidaro retai, jei išvis susidaro, tai labai retai. Neilgai trukus vaikui atsirado didžiulis kraujo krešulys, kuris bėgo nuo kelio iki pat širdies.

Tuo metu "Sacred Heart" pakeitė savo istoriją ir tvirtino, kad kūdikiams kraujo krešulių susidaro nuolatos ir kad nereikėtų nerimauti. Berniukui buvo suleista didžiausia jo amžiui galima kraujo krešėjimą mažinančių vaistų dozė, tačiau krešulys niekaip neišsisklaidė. Po dvylikos dienų berniukas mirė. (Susiję: Naujojoje Zelandijoje yra panašus atvejis, kai naujagimiui vietoj neskiepyto kraujo buvo duotas skiepais užkrėstas kraujas, tačiau kol kas atrodo, kad su juo viskas gerai).

Nuostabu, kad dabar "Sacred Heart" bando tvirtinti, jog mažasis Aleksas net neegzistavo. Darbuotojai tvirtina, kad nėra jokių įrašų apie tai, kad jis kada nors buvo ten paguldytas, nors yra daugybė įrodymų, įskaitant nuotraukas, medicinines sąskaitas ir mirties liudijimą.

"Tai žmogžudystė", - rašė vienas komentatorius apie šią sagą. "Visi šios ligoninės darbuotojai turi būti patraukti atsakomybėn. Meldžiuosi už jo šeimą šiuo širdį veriančiu metu."

"Tiems tėvams reikia paduoti į teismą šią ligoninę ir komandą už žmogžudystę", - pridūrė kitas.

"Jie nužudė šį kūdikį", - rašė dar kažkas. "Ligoninė ir gydytojai turėtų sumokėti didžiulę kompensaciją, kad tai daugiau niekada nepasikartotų."

"Ligoninė melavo, kad prarado donoro kraują. Jie visada ketino, kad kūdikis gautų vakcinos kraujo, nepaisydami tėvų valios. Akivaizdu, kad jie turėjo planą. Be pinigų, atsakingi gydytojai turėtų netekti licencijų ir kalėti kalėjime, nors abejoju, kad taip kada nors atsitiks."

Naujausias naujienas apie Fauci skiepus nuo gripo rasite svetainėje Vaccines.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau